YAŞAM ALANININ SINIRLARINI ÇİZER.

BMW X6 M.

YAŞAM ALANININ SINIRLARINI ÇİZER.BMW X6 M.
BMW M

1/dak'da maks. güç, bg

575 / 6000-6500

1/dk'da maks. Tork (Nm) 

750 / 2200-5000

0–100km/sa hızlanma, sn

4,2

CO2 emisyonu, gr/km

258

BMW X6 M, tipik M performansını bir X modelinin esnekliğiyle bir araya getirir. Güçlü bir M TwinPower Turbo 8 silindirli benzinli motor, 8 ileri M Steptronic şanzıman ve M modeline özgü xDrive ile sürüş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Standart 20 inç veya opsiyonel 21 inç hafif alaşım jantlar ve ön ve arka rüzgarlıkların güçlü tasarımı yollara hükmeden bir duruşu garantiler. Bu Spor Aktivite Coupé'nin geniş iç tasarımı, premium malzemeler, sportif M koltuklar ve rakipsiz M tasarımına sahip çeşitli detaylarla oldukça etkileyicidir. Olağanüstü hızlanma ve kullanım özellikleriyle mükemmel konfor ve sınırsız sürüş keyfi sunan yüksek performanslı bir otomobil.

EN İYİ TUR SÜRESİ. PİST OLMASA BİLE.

Yarış özellikleri.

Karşı konulmaz dinamikleri, etkileyici çevikliği ve hassas kullanım özellikleriyle BMW X6 M segmentinde yeni standartları belirler. Kalkış Kontrolü otomobilin kusursuz bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. Dinamik Sürüş, Dinamik Performans Kontrolü ve Dinamik Amortisör Kontrolü ile otomobilinizin ayarlarını sürüş koşullarına göre ayarlayabilirsiniz.

Devamı
BMW X6 M: Bir bakışta - Görsel 1

Sürüş dinamikleri ve verimlilik.

BMW X6 M, M modeline özgü xDrive özelliğini verimli biçimde yola aktaran konsantre bir güç sunar. Olağanüstü çekiş garantilidir. Standart olarak sunulan 8 ileri M Steptronic şanzıman sayesinde hem manuel hem de otomatik olarak son derece hızlı vites değişiklikleri gerçekleştirilebilir. M alaşım frenlerin olağanüstü hız kesme değerleri, motor sporlarına yaraşır seviyededir. Ayrıca BMW EfficientDynamics teknolojileri sayesinde mükemmel performans ve göz alıcı verimlilik bir arada sunulur.
Devamı
BMW X6 M: Bir bakışta - Görsel 1

Tasarım.

Spor Aktivite Coupé’nin şık görünümüne sahip bir güç merkezi. Görkemli karakteriyle üstün performans için üretildi. Birçok zorluğun üstesinden gelecek şekilde donatıldı. Her zaman sert virajların ve yeni rotaların peşinde. Otomobile girdiğiniz andan itibaren konforu hissedebileceğiniz ve gaz pedalına bastığınız anda inanılmaz gücünü keşfedebileceğiniz benzersiz bir kombinasyon sunar.
Devamı
YENİ BMW X5 M VE BMW X6 M EDITION BLACK FIRE.

YENİ BMW X5 M VE
BMW X6 M EDITION BLACK FIRE.

YENİ BMW X5 M VE
BMW X6 M EDITION BLACK FIRE.

BİR BAKIŞTA BMW X6 M.