BMW X1, sürüş keyfini kendi ihtiyaç ve isteklerine göre yorumlamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Orantılarıyla etkileyici bir özgüven sergiler, iç tasarımı ise olağanüstü esneklik sunar. BMW xLine ve BMW Sport Line aracılığıyla, hem iç hem de dış tasarımda özel vurgular yapmanıza olanak tanıyan iki tasarım dünyası sunar. BMW EfficientDynamics önlemleri ve verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motorlar sayesinde, BMW X1 tüm motor versiyonlarında son derece düşük tüketim ve emisyon seviyeleri sergileyen bir SAV’dır.
 

Benzeri görülmemiş ve şimdiden vazgeçilmez hale gelen BMW X2. BMW X ailesinin en dışadönük modeli rotalar keşfetmekten ve çevik dinamik özellikler, hassas kullanım ve birinci sınıf bağlantıdan hoşlananlar için idealdir. M Sport X Paket şimdi ilk kez BMW X2 için sunuluyor. Bu paket M Sport paketin dinamik karakterini, BMW X otomobillerinin zihinlerde hiçbir soru işareti bırakmayan ve kolayca fark edilen sportif nitelikleriyle bir araya getiriyor. Peki siz BMW X2 için hazır mısınız?
 

İlk Spor Aktivite Aracı (SAV) olan BMW X3 kendi otomobil sınıfının kurucusudur. Mevcut nesil şimdi yeniden kendi segmentinde, kısmi otonom sürüş ve akıllı dört çeker BMW xDrive gibi ilerici fonksiyonlarla yenilikçiliğin öncülüğünü yapıyor ve BMW X3 sürüş keyfini bir üst seviyeye çıkarıyor. Bunu da iddialı, atletik duruş, iç tasarımda özellikle kaliteli bir ortam ve yüksek torklu BMW TwinPower Turbo dizel ve benzinli motorlarla gerçekleştiriyor. Nerede olursanız olun, maceralara hazır olun.
 

BMW X4 her zaman ve her yerde dikkatleri üzerine çeker. Dışa dönük tasarımıyla yaşam tarzı ve performansı bir araya getiren otomobil aynı zamanda bu segmentte ilk kez olarak X'e özgü güç ve klasik bir coupé modelinin estetik özelliklerini birleştirir. Yüksek performanslı BMW TwinPower Turbo motorlar ve değişken spor direksiyon ve Performans Kontrolü gibi standart donanımla BMW X4 anı yaşayan karakterini sonuna kadar sergiler.
 

Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşıyor. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştiriyor. Her iki dünyanın en iyi özellikleri, son derece konforlu dört çeker bir plug-in hybrid olan BMW X5 xDrive40e iPerformance’da bir araya geliyor.

 

Aradığınız BMW X modeli ister isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz.

Devamı