Yeni BMW X1, sürüş keyfini kendi ihtiyaç ve isteklerine göre yorumlamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. SAV orantıları etkileyici bir özgüven sergiler, iç tasarımı ise olağanüstü esneklik sunar. BMW xLine ve M Sport aracılığıyla, iç tasarımda ve dış tasarımda vurgular yaratmanıza olanak sağlayan üçiki tasarım seçeneği sunar. BMW EfficientDynamics önlemleri ve verimli BMW Twinpower Turbo benzinli ve dizel motorlar sayesinde, Yeni BMW X1 tüm motor versiyonlarında son derece düşük tüketim ve emisyon seviyeleri sergiler.

Benzeri görülmemiş ve şimdiden vazgeçilmez hale gelen BMW X2. BMW X ailesinin en dışadönük modeli rotalar keşfetmekten ve çevik dinamik özellikler, hassas kullanım ve birinci sınıf bağlantıdan hoşlananlar için idealdir. M Sport X Paket şimdi ilk kez BMW X2 için sunuluyor. Bu paket M Sport paketin dinamik karakterini, BMW X otomobillerinin zihinlerde hiçbir soru işareti bırakmayan ve kolayca fark edilen sportif nitelikleriyle bir araya getiriyor. Peki siz BMW X2 için hazır mısınız?

Üretilen ilk Spor Aktivite Aracı olan BMW X3 kendi otomobil sınıfının kurucusudur. Mevcut nesil şimdi yeniden kendi segmentinde, yarı otonom sürüş ve BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi gibi ilerici fonksiyonlarla yenilikçiliğin öncülüğünü yapıyor ve BMW X3 sürüş keyfini bir üst seviyeye çıkarıyor. Bunu da iddialı, atletik duruş, iç tasarımda özellikle kaliteli bir ortam ve yüksek torklu BMW TwinPower Turbo dizel ve benzinli motorlarla gerçekleştiriyor. Nerede olursanız olun, yeni maceralara hazır olun. Şimdi, plug-in hybrid bir model olan BMW X3 xDrive30e, mevcut sürüş çeşitliliğini artırıyor.

BMW X4 her zaman ve her yerde dikkatleri üzerine çeker. Dışa dönük tasarımıyla yaşam tarzı ve performansı bir araya getiren otomobil aynı zamanda bu segmentte ilk kez olarak X'e özgü güç ve klasik bir coupé modelinin estetik özelliklerini birleştirir. Yüksek performanslı BMW TwinPower Turbo motorlar, değişken spor direksiyon ve Performans Kontrolü gibi standart donanımla BMW X4 anı yaşayan karakterini sonuna kadar sergiler.

Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Aracı (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşıyor. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştiriyor. Her iki dünyanın en iyi özellikleri, son derece konforlu dört çeker bir plug-in hybrid olan BMW X5 xDrive40e iPerformance’da bir araya geliyor.

Güçlü ve etkileyici. X modelinin duruşu ve bir coupé otomobilin sportif tavrı ile BMW X6 tüm sınırları aşıyor. BMW TwinPower Turbo motorları dinamizm ve verimliliğin güçlü bir karışımıdır ve BMW xDrive bu gücü caddelere taşır. Design Pure Extravagance gibi olağanüstü donanımların yanı sıra üstün kalitede malzemeler dikkat çekici ve aynı zamanda son derece işlevsel bir otomobile işaret eder.

Kendi sınıfında bir simge olan BMW X7 otomotivde yeni bir lüks anlayışını temsil eder. Birinci sınıf şıklığı ve olağanüstü duruşuyla eşsiz sürüş keyfinin yeni çağını tanımlar. Çığır açan tasarımıyla daha ilk bakışta etkisini uzun süre koruyan bir izlenim bırakır.

Aradığınız BMW X modeli ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW X modelleri için finansman ve leasing ile test sürüşü yapabileceğiniz yetkili satıcı önerileri de mevcuttur.

Devamı