BMW X1, sürüş keyfini kendi ihtiyaçları ve isteklerine göre yorumlamak isteyenler için mükemmel bir otomobildir. SAV orantıları etkileyici bir özgüven sergiler, iç tasarımı ise olağanüstü esneklik sunar. BMW xLine ve BMW Sport Line aracılığıyla, hem iç hem de dış tasarımda özel vurgular yapmanıza olanak tanıyan iki tasarım dünyası sunar. BMW EfficientDynamics önlemleri ve verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motorlar sayesinde, BMW X1 tüm motor versiyonlarında son derece düşük tüketim ve emisyon seviyeleri sergiler.

Benzeri görülmemiş ve şimdiden “vazgeçilmez”: Yeni BMW X2. BMW X ailesinin en dışa dönük üyesi, çevik dinamikler, hassas yol tutuşu ve birinci sınıf bağlantı deneyiminin ve elbette yeni rotaların peşinde olanlar için iyi bir tercihtir. Ayrıca BMW X2, bizi ilk kez M Sport X Paketi ile tanıştırıyor. Bu paket M Sport paketinin dinamik karakteri ile BMW X araçlarının kendilerine has özelliklerini birleştiriyor. Geriye tek bir soru kalıyor: BMW X2’ye hazır mısınız?

İlk Spor Aktivite Otomobili olan Yeni BMW X3 kendi otomobil sınıfının kurucusudur. Mevcut nesil şimdi yeniden kendi segmentinde, kısmi otonom sürüş ve akıllı dört çeker BMW xDrive gibi ilerici fonksiyonlarla yenilikçiliğin öncülüğünü yapıyor ve Yeni BMW X3 sürüş keyfini bir üst seviyeye çıkarıyor. Bunu da iddialı, atletik duruş, iç tasarımda özellikle kaliteli bir ortam ve yüksek torklu BMW TwinPower Turbo dizel ve benzinli motorlarla gerçekleştiriyor. Nerede olursanız olun, yeni maceralara hazır olun.

BMW X4 her zaman ve her yerde dikkatleri üzerine çeker. Dışa dönük tasarımıyla yaşam tarzı ve performansı bir araya getiren otomobil aynı zamanda bu segmentte ilk kez olarak X'e özgü güç ve klasik bir coupé modelinin estetik özelliklerini birleştirir. Yüksek performanslı BMW TwinPower Turbo motorlar ve değişken spor direksiyon ve Performans Kontrolü gibi standart donanımla BMW X4 anı yaşayan karakterini sonuna kadar sergiler.

Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşır. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştirir.

Güçlü ve etkileyici. X modellerinin duruşu ve bir coupé otomobilin sportif tavrı ile BMW X6 tüm sınırları aşıyor. BMW TwinPower Turbo motorları dinamizm ve verimliliğin güçlü bir karışımıdır ve BMW xDrive bu gücü caddelere taşır. Design Pure Extravagance paketi gibi olağanüstü donanımların yanı sıra üstün kalitede malzemeler dikkat çekici ve aynı zamanda son derece işlevsel bir otomobile işaret eder.

Aradığınız BMW X modeli ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW X modelleri için finansman ve leasing ile test sürüşü yapabileceğiniz yetkili satıcı önerileri de mevcuttur.