BMW X1, sürüş keyfini kendi ihtiyaçları ve isteklerine göre yorumlamak isteyenler için mükemmel bir otomobildir. SAV orantıları etkileyici bir özgüven sergiler, iç tasarımı ise olağanüstü esneklik sunar. BMW xLine ve BMW Sport Line aracılığıyla, hem iç hem de dış tasarımda özel vurgular yapmanıza olanak tanıyan iki tasarım dünyası sunar. BMW EfficientDynamics önlemleri ve verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motorlar sayesinde, BMW X1 tüm motor versiyonlarında son derece düşük tüketim ve emisyon seviyeleri sergiler.

İlk Spor Aktivite Otomobili olan BMW X3 kendi otomobil sınıfına öncülük etmiştir. Çok yönlü bu otomobilin yeni nesli de bu geleneği devam ettirir. Son derece konforlu ve esnek BMW X3 günlük kullanımın zorlukları ve uzun mesafeli sürüşler için idealdir. Dış tasarımı tipik BMW X karakteri ile kolaylıkla ayırt edilirken, iç tasarımı kaliteli bir atmosfer sunan özenle seçilmiş malzemelerle ilham verir. BMW X3 aynı zamanda yakıt verimliliği yüksek dizel ve benzinli motorlarıyla son derece ekonomiktir.

BMW X4 her zaman ve her yerde dikkatleri üzerine çeker. Dışa dönük tasarımıyla yaşam tarzı ve performansı bir araya getiren otomobil aynı zamanda bu segmentte ilk kez olarak X'e özgü güç ve klasik bir coupé modelinin estetik özelliklerini birleştirir. Yüksek performanslı BMW TwinPower Turbo motorlar ve değişken spor direksiyon ve Performans Kontrolü gibi standart donanımla BMW X4 anı yaşayan karakterini sonuna kadar sergiler.

Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşır. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştirir.

Güçlü ve atletik. X modelinin duruşu ve bir coupé otomobilin sportif tavrı ile BMW X6 tüm sınırları aşıyor. BMW TwinPower Turbo motorları dinamizm ve verimliliğin güçlü bir birleşimini sunar ve BMW xDrive bu gücü caddelere taşır. Design Pure Extravagance paketi gibi olağanüstü donanımların yanı sıra üstün kalitede malzemeler dikkat çekici ve aynı zamanda son derece işlevsel bir otomobile işaret eder.

Aradığınız BMW X modeli ister yeni isterse ikinci el olsun, istediğiniz tüm bilgileri ve test raporlarını burada bulabilirsiniz. Ayrıca mevcut BMW X modelleri için finansman ve leasing ile test sürüşü yapabileceğiniz yetkili satıcı önerileri de mevcuttur.