HADİ X BİR YERE GİDELİM.

BMW X1.

HADİ X BİR YERE GİDELİM.

BMW X1.

HADİ X BİR YERE GİDELİM.BMW X1.

1/dk'da güç, bg

136 / 4400

1/dk'da maksimum tork (dev/dk)

220 / 1250

Ortalama CO2 emisyonu, (gr/km)

126

Ortalama yakıt tüketimi, litre/100km

5,4

BMW X1, sürüş keyfini kendi ihtiyaçları ve isteklerine göre yorumlamak isteyenler için mükemmel bir otomobildir. SAV orantıları etkileyici bir özgüven sergiler, iç tasarımı ise olağanüstü esneklik sunar. BMW xLine ve BMW Sport Line aracılığıyla, hem iç hem de dış tasarımda özel vurgular yapmanıza olanak tanıyan iki tasarım dünyası sunar. BMW EfficientDynamics önlemleri ve verimli BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motorlar sayesinde, BMW X1 tüm motor seçeneklerinde yüksek performans ve son derece düşük yakıt tüketimi ve emisyon seviyeleri sergiler.
 

BMW X1 sDrive 18i, sDrive 16d ve xDrive 20d modellerinin fiyat listesini ve kataloğunu aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

BMW X1'İ KEŞFEDİN.

Beyaz renkli BMW X1 Üstten Görünüm - Sunroof

Tasarım.

BMW X1, aynı derece çok yönlü ve dinamik olan SAV'nin karakteristik görünümünü yorumlar. Şehir içinde veya arazide olması fark etmeksizin, uzun aks aralığı ve kısa aks dışı mesafe sayesinde güçlü bir şekilde tanımlanmış silueti ile etkileyici bir duruş sergiler. Her iki koltuk sırasındaki esneklik ve alan genişliğinden taviz vermeden kompakt dış tasarım boyutları ile atletik bir tasarımı birleştirir. Yüksek kalite malzeme ve uyumlu entegre vurguların birleşimi BMW X1'in görünümünü kusursuz bir şekilde tamamlar.

Read more
Beyaz renkli BMW X1 Bagaj Kapağı Açık Görünüm

Konfor ve işlevsellik.

Yolculuğunuz için eşsiz bir yol arkadaşı olan BMW X1'in iç tasarımı yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yolcuların mümkün olan en iyi görüşe sahip olması için yükseltilmiş bir koltuk pozisyonu sunar. Sezgisel yol tutuş ve değişken alan kullanımı özellikleri ile birlikte BMW X1 tüm gelecek planlarınız için ideal bir yol arkadaşıdır.

Read more
Beyaz renkli BMW X1 Önden Görünüm - Kar üstünd

xDrive.

Akıllı BMW xDrive dört çeker sistemi en zorlu zemin koşullarına bile kusursuz şekilde uyum sağlar, her zaman olağanüstü bir çekiş sunar. xDrive ve Dinamik Denge Kontrolü (DSC) BMW'nin kusursuz şekilde dengede kalmasını sağlar. DSC sezici sistemi ile kontrol edilen xDrive sürüş gücünü esnek ve hızlı bir biçimde akslara dağıtır, arkadan ve önden savrulmanın önüne geçer ve olağanüstü bir yön dengesi sağlar. Zorlu yol koşullarında DSC sürüşe gereğinden fazla müdahale etmek zorunda değildir. BMW xDrive, dört çeker sürüş sisteminin çekiş, yön dengesi ve sürüş güvenliği avantajlarını daha fazla sürüş keyfi sunmak üzere klasik BMW çevikliği ile bir araya getirir.

Read more