KEŞFETME RUHU KONFOR İLE BULUŞUYOR.

BMW X1'de konfor ve işlevsellik.

KEŞFETME RUHU KONFOR İLE BULUŞUYOR.

BMW X1'de konfor ve işlevsellik.

Yolculuğunuz için eşsiz bir yol arkadaşı olan BMW X1'in iç tasarımı yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yolcuların mümkün olan en iyi görüşe sahip olması için yükseltilmiş bir koltuk pozisyonu sunar. Sezgisel yol tutuş ve değişken alan kullanımı özellikleri ile birlikte BMW X1 tüm gelecek planlarınız için ideal bir yol arkadaşıdır.

KEŞFETME RUHU KONFOR İLE BULUŞUYOR.BMW X1'de konfor ve işlevsellik.

Yolculuğunuz için eşsiz bir yol arkadaşı olan BMW X1'in iç tasarımı yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yolcuların mümkün olan en iyi görüşe sahip olması için yükseltilmiş bir koltuk pozisyonu sunar. Sezgisel yol tutuş ve değişken alan kullanımı özellikleri ile birlikte BMW X1 tüm gelecek planlarınız için ideal bir yol arkadaşıdır.

Devamı

SÜRÜCÜ İÇİN YÜKSEK KOLTUK KONUMU.

BMW X1'de sunulan yüksek koltuk konumu size çok sayıda fayda sağlar. Bunlardan en önemlisi, sürücü ve yolcuların otomobilin her yanından olağanüstü bir görüş elde etmesidir. Böylece, yol trafiği açısından daha güvenli bir yolculuk sağlanır. Ayrıca, otomobile binmek ve otomobilden inmek tüm yolcular için artık çok daha rahattır. Bu oturma pozisyonu, özellikle iç tasarımın geniş oranlarının keyfini çıkarma fırsatı sunar. Geniş pencere yüzeyleri ve opsiyonel panoramik cam tavan ile birlikte yükseltilmiş görüş hoş bir ferahlık hissi yaratır.

FERAHLIK.

BMW X1, kompakt dış tasarım boyutları ile günlük şehir hayatında etkileyici bir duruşa sahiptir. Bu kompakt boyutların arkasında ise hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını sunar. Yüksek tavan çizgisi sayesinde tipik SAV gövde şekli iç tasarımı özellikle geniş ve cazip hale getirir. Bu ferahlık hissini yaratan diğer bir faktör ise yükseltilmiş koltuk konumu sayesinde sağlanan son derece net görüş ve otomobilin dört bir yanını çevreleyen geniş pencere yüzeyleridir. BMW X1 her yolcuda aynı izlenimi yaratır. Arkadaki 56 cm'lik diz boşluğu uzun yolculuklarda uzun boylu yolcular için bile konforlu bir koltuk sunar.

KATLANABİLİR YOLCU KOLTUĞU SIRT DAYAMASI.

Katlanabilir sırt dayamasına sahip ön yolcu koltuğu yüksek esneklik ve iyi düşünülmüş bir tasarımın göstergesidir. Sırt dayaması neredeyse düz bir yüzey oluşturacak şekilde kolaylıkla tamamen katlanabilir. Bu sayede 2,5 metre uzunluğa kadar olan eşyalar ve spor malzemeleri taşınabilir.

AYARLANABİLİR ARKA KOLTUKLAR.

BMW X1'in olağanüstü çok yönlülüğünün bir parçası olan önemli özelliklerinden biri 60:40 oranında öne ve arkaya kayabilen ayarlanabilir arka koltuklardır. Böylece, kargo alanı çok daha iyi uyarlanabilir hale gelir. Arka koltuktaki yolcular için daha fazla diz boşluğu elde edebilir ya da daha fazla bagaj hacmi yaratabilirsiniz. Koltuğun altındaki kolaylıkla ulaşılabilen kol ikinci sıranın rahat bir şekilde ayarlanmasına imkan tanır. 40:20:40 oranında bölünebilen sırt dayamasının açısı da isteğe göre ayarlanabilir. Bu sayede yolcular için daha fazla konfor sağlanır ve bagaj bölümü hacmi genişletilmiş olur.

KONFORLU YÜKLEME.

BMW X1'de olağanüstü konfor deneyimi daha yola çıkmadan başlar. Örneğin, geniş açılabilen bagaj kapağının altında yükleme için uygun yükseklikte geniş bir bagaj hacmi bulunur. Katlanabilen yolcu koltuğu sırt dayaması ve değişken arka koltuklar ile son derece esnek bir özelliğe sahip olan iç tasarım kayak veya bisiklet gibi büyük hacimli eşyalar için yeterli alan sunar.

TEMASSIZ AÇILAN BAGAJ KAPAĞI.

Bagaj bölümünü açmak için elleriniz dolu bir şekilde otomobilin önünde beklerken artık otomobilinizin anahtarını bulmak için ceplerinizi karıştırmanıza gerek yok. Otomatik bagaj kapağı etkinleştirme özelliğine sahip Konfor Erişim Sistemi sayesinde bagaj bölümünü ayağınız ile açabilirsiniz. Bir sensörün tetiklemesiyle bagaj kapağı kilidi ve bagaj kapağı otomatik olarak açılır.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 tüketimi ve enerji tüketimi rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen opsiyonel jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    (3) işaretine sahip araçların değerleri halihazırda yeni WLTP düzenlemesini temel almaktadır ve araçlar arasında kıyaslamaya yapılabilmesi için NEDC'ye karşılık gelen değerlere çevrilmiştir. [Bu araçlara istinaden, araca ilişkin vergiler veya CO2 salınımına ilişkin diğer vergiler için CO2 değerleri burada ifade edilen değerlerden farklı olabilir.]

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Avrupa Yönetmeliği'nin uygulanan güncel versiyonuna göre belirlenir. Gösterilen değerler yakıt sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimini, CO2 değerlerini ve enerji tüketimini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.