YENİ OLASILIKLAR İÇİN YENİ STANDARTLAR.

BMW X1 için uzun dönem kiralama ve finansman seçenekleri.

Hayalinizdeki otomobili kullanmak, Borusan Otomotiv Premium'un sunduğu esnek kiralama ve kredi çözümleri sayesinde artık zor değil. İster bir kiralama teklifi, ister bir finansman tercihi olsun, bireysel ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunuyoruz. Böylece size sürüş keyfi gibi daha önemli konulara odaklanmak kalıyor.

Devamı

HAYALİNİZDEKİ OTOMOBİLE SAHİP OLMANIN YOLU, BORUSAN OTOMOTİV PREMIUM.

BMW X1 için otomobile dair dileklerinizi gerçekleştirecek esnek kiralama ve finansman teklifleri sunuyoruz.
Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları, ihtiyaçlarınıza paralel özel teklifi bulmanızda yardımcı olacaktır.

BORUSAN OTOMOTİV PREMIUM AYRICALIKLARI.

Borusan Otomotiv Premium’da sigorta danışmanlarımız, sizlere mevcut trafik ve kasko poliçelerinizin süresi dolmadan, yenileme için teklif ve bilgi verir. Size özel bir teklifi Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’ndan temin edebilirsiniz. Alternatif olarak BMW otomobil servisi paketiyle, BMW X1 otomobilinizi belirli bir süre boyunca ve belirli bir kilometrede, bir dizi olanakla kullanabilirsiniz. Bu olanaklar dünyanın her yerinde geçerlidir ve BMW Servis uzmanları tarafından maksimum servis kalitesi sunulmasını sağlar; ayrıca Orijinal BMW Parçaları’nın kullanılmasını garanti eder.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive ile müşteriler belli bir süre belirleyebilir ve böylece periyodik bakımlar için masrafların birikmesi endişesine gerek kalmaz. BMW Service Inclusive hizmeti sadece ilgili ülkede değil dünya çapında katılan tüm BMW atölyelerinde ve BMW Yetkili Servisleri’nde mevcuttur. BMW otomobilin satılması durumunda, BMW Service Inclusive paketi otomatik olarak otomobilin bir sonraki sahibine aktarılır ve böylece ikinci el satış değeri yükselir.
Müşteriler, kendi ihtiyaçlarına uygun bir BMW Service Inclusive paketini seçebilirler. BMW Service Inclusive, motor yağı servisi, mikro filtre, yakıt filtresi, hava filtresi ve buji servisi, fren hidroliği değişimi ve otomobil kontrolü gibi hizmetleri kapsar.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 tüketimi ve enerji tüketimi rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen opsiyonel jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    (3) işaretine sahip araçların değerleri halihazırda yeni WLTP düzenlemesini temel almaktadır ve araçlar arasında kıyaslamaya yapılabilmesi için NEDC'ye karşılık gelen değerlere çevrilmiştir. [Bu araçlara istinaden, araca ilişkin vergiler veya CO2 salınımına ilişkin diğer vergiler için CO2 değerleri burada ifade edilen değerlerden farklı olabilir.]

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Avrupa Yönetmeliği'nin uygulanan güncel versiyonuna göre belirlenir. Gösterilen değerler yakıt sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimini, CO2 değerlerini ve enerji tüketimini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.