ÖNCÜ OLMAK RUHUNDA VAR.

Bir ilk: Yeni BMW X2.

ÖNCÜ OLMAK RUHUNDA VAR.

Bir ilk: Yeni BMW X2.

ÖNCÜ OLMAK RUHUNDA VAR.Bir ilk: Yeni BMW X2.

Tamamen benzersiz ve son derece ayrıcalıklı Yeni BMW X2 daha ilk bakışta sportif iddiasını açıkça vurgular. Güçlü atletik özellikleri sayesinde, bu sınıfta rakipsiz dinamik özellikler ve çevik bir performans sunar. Yüksek kalitede iç tasarım ve birçok yenilikçi teknolojiyle birlikte yeni çağın dışa dönük karakterini oluşturur. Hazır mısınız?

5 ÖNEMLİ BİLGİ:

 • 01 Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,8–4,6
 • 02 CO2 emisyonu, (gr/km) (ortalama): 126-121
 • 03 İlk kez M Sport X Paketi ile birlikte
 • 04 Olağanüstü sürüş dinamikleri ve güçlü motorlar
 • 05 Yenilikçi işletim konsepti ve kesintisiz bağlantı

BENZERSİZ.

Yeni BMW X2 kendi yolunu izler ve yol gösterir. Dışa dönük biçimi, dinamik çizgileriyle birlikte son derece sportif bir coupé karakterini ortaya çıkarır. Aynı zamanda etkileyici oranları ve benzersiz yenilikçi tasarımı olağanüstü bir görünümü mümkün kılar. Yeni yerleri keşfetmek isteyenler için idealdir.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yeni BMW X2 xDrive20d:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 4,8-4,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 126-121

  Burada verilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketimi değerleri Avrupa mevzuatı (EC) 715/2007’nin yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur ve yapılandırma sırasında değişiklik gösterebilir.

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.