HER ZORLUĞA HAZIRLIKLI OLUN.

BMW X3'te konfor ve işlevsellik.

HER ZORLUĞA HAZIRLIKLI OLUN.

BMW X3'te konfor ve işlevsellik.

BMW X3, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelir. Ayrıca, zekice tasarlanan işlevleri ile her macerayı eğlenceye dönüştürür. Geniş iç mekanı ve bagaj bölümü üst düzey konfor ve işlevsellik sağlayacak şekilde tüm gereksinimlere uyarlanabilir. Keşfetme isteğinizi BMW X3 ile doyasıya deneyimleyin.

HER ZORLUĞA HAZIRLIKLI OLUN.BMW X3'te konfor ve işlevsellik.

BMW X3, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelir. Ayrıca, zekice tasarlanan işlevleri ile her macerayı eğlenceye dönüştürür. Geniş iç mekanı ve bagaj bölümü üst düzey konfor ve işlevsellik sağlayacak şekilde tüm gereksinimlere uyarlanabilir. Keşfetme isteğinizi BMW X3 ile doyasıya deneyimleyin.

HER GÜN, YENİ BİR GÜNDÜR.

Çoğu konfor fonksiyonu ve geniş, esnek alan kullanım alanı sayesinde, BMW X3 çok yönlülüğü en hassas şekliyle deneyimleyebilmenizi sağlar.

SAKLAMA KONSEPTİ.

Eşya saklama alanları otomobilin iç tasarımını ve bagaj bölümünü bir dizi ek saklama çözümü sayesinde günlük kullanım açısından daha da kullanışlı hale getirir. Eşya saklama alanları ışık düğmesinin altında sürücü tarafında bir saklama bölümü, ön koltuk sırtlıklarında ve ön yolcu tarafındaki ayak boşluğunda file ve kauçuk tabanlı iki taraflı kullanılabilen bir bagaj bölümü zeminini içerir. 12 V soketler, arka merkez konsolda ve bagaj bölümünde yer alır. Soldaki saklama ağı ve bagaj bölümü duvarındaki iki kanca, bagaj bölümü zeminindeki bağlama rayları, kullanışlı çanta kancaları ve sağlam bağlama noktaları, nesnelerin saklanması ve sabitlenmesi için çeşitli seçenekler sunar.

İŞLEVSELLİK.

BMW X3 istediğiniz her şeyi yapabilmeniz için yeteri kadar alan sağlar, günlük yaşamın getirdiği her türlü zorluğa mükemmeli bir yanıt oluşturur. İster ofise giderken, ister uzun sürecek bir yolculukta veya sinemaya giderken geniş iç mekan yolculara her durumda olağanüstü bir konfor sunar. Orta konsol üzerine yerleştirilmiş kapaklı bardak tutucular dahil olmak üzere çok sayıda saklama olanağı sayesinde neredeyse her şey için yer vardır. 550 litrelik bagaj bölümü 1.600 litreye çıkartılabilir. 40:20:40 oranında bölümlenebilen opsiyonel arka koltuk, boş alanı gereksinimlerinize göre ayarlamanıza izin verir. Daha fazla esnekliğe yönelik olarak ek bagaj ağlarını, iki taraflı olarak kullanılabilen örtü ve çok sayıda sabitleme seçeneğini içeren opsiyonel bir saklama paketi mevcuttur.

KONFOR ERİŞİM SİSTEMİ.

KONFOR ERİŞİM SİSTEMİ.

Kullanım kolaylığı sunan yenilikçi Konfor Erişim Sistemi, anahtar kullanmadan otomobilin kapılarının açılmasını ve motorun çalıştırılmasını sağlar. Cebinizde veya çantanızda taşıdığınız anahtar, otomobilinize yaklaşırken otomatik olarak tanınır. Kapı kilidi otomatik olarak açıldıktan sonra, sürücü içeri girebilir ve Start/Stop düğmesine basarak motoru çalıştırabilir.
Konfor Erişim Sistemi aynı zamanda Akıllı Açılma fonksiyonunu da içerir. Entegre bir sezici, arka tamponun alt kısmında ayakla yapılan hafif bir hareketi algılayarak, bagaj kapağının dokunmadan otomatik olarak açılmasını sağlar.
Konfor Erişim sistemi güvenliğin sağlanması için anahtarın tanınmasını temel alır.

 TEMASSIZ AÇILAN BAGAJ KAPAĞI.

TEMASSIZ AÇILAN BAGAJ KAPAĞI.

Alışveriş sonrasında eliniz doluyken bagaj bölümünü açmak istediğinizde çantadan anahtarı aramak oldukça zordur. Ancak, otomatik bagaj kapağı işleviyle bagaj kapağının temassız olarak açılmasını sağlayan yenilikçi Konfor Erişim Sistemi sayesinde artık buna gerek kalmıyor. Bagaj kapağının bir sensör aracılığıyla açılması için arka tamponun altında ayağınızı hızlı bir şekilde hareket ettirmeniz yeterlidir.
Ardından kendiliğinden kilit açılır ve bagaj kapağı açılır. Arka tampon üzerinde farklı yüksekliklerde yerleştirilmiş sensörler ayak hareketini algılar ve bagaj bölümünü açar. BMW ConnectedDrive tarafından sunulan bu yenilikçi özellik bagaj bölümünün açılmasını ve yüklenmesini kolaylaştırır. Sistem yalnızca yetki verilmiş bir otomobil anahtarının algılanması üzerine erişim sağlar.
Bagaj kapağının temassız olarak açılması fonksiyonu opsiyonel M Sport paket ile birlikte sunulmaz.

Elektronik olarak ayarlanabilen çeki topuzlu römork çeki demiri.

Elektrik ayarlı çeki topuzlu römork çeki demirinin römork olmadan gerçekleştirilen sürüşlerde görülmeyecek şekilde arka rüzgarlık altına doğru katlanması çok kolaydır. Aynı zamanda çeki kancasının çalınması riskini de ortadan kaldırır.
Bu özellik ayrıca römork denge kontrolünü de içerir. Sistem, römorkun tehlikeli bir şekilde sallandığını algılarsa, yeniden dengesini sağlamak için Dinamik Denge Kontrolü (DSC) özelliğini uygular. Motora bağlı olarak maksimum römork ağırlığı 2400 kg'dır.

Yardımcı ısıtıcı.

Dışarının sıcaklığı düşük olduğunda, Yardımcı ısıtma sayesinde motorun işlemesinden bağımsız olarak ayarlanabildiğinden sürücü yolculuğuna rahat bir şekilde, önceden ısıtılmış bir otomobilde başlayabilir. Aynı zamanda camların buğulanmasını ve buzlanmasını önler. Yardımcı ısıtma ayrı bir uzaktan kumanda, BMW Remote uygulaması veya iDrive Butonu ile etkinleştirilir ve kullanılır.
Bir su ısıtma cihazı, ısı kaynağı olarak görev yapar. Yakıt sistemi tarafından enerjiyle beslenir. Soğuk motor aynı zamanda cihaz aracılığıyla önceden ısıtılır. Bu durum ısınma aşamasında yakıt tüketimini daha da azaltır. Yardımcı ısıtma dışarısının sıcaklığı 15°C'nin altına düştüğünde önceden belirlenen bir zamanda otomatik olarak etkinleştirilebilir veya herhangi bir sıcaklıkta manuel olarak çalıştırılır.