Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (xDrive 20d)

4,9

CO2 emisyonu, (gr/km) (xDrive 20d)

129

40/20/40 oranında bölünebilen sırt dayaması

standart 

İlk Spor Aktivite Otomobili olan BMW X3, kendi otomobil sınıfına öncülük etmiştir. Çok yönlü bu otomobilin yeni nesli de bu geleneği sürdürüyor. Olağanüstü derecede konforlu ve oldukça esnek olan BMW X3, günlük hayat için olduğu kadar uzun yolculuklar için de idealdir. Dış tasarım tipik BMW X3 karakterini ön plana çıkarırken, iç tasarım ise özellikle yüksek kalite etkisini hissettiren seçilmiş malzemeler sayesinde ilham vericidir. Ayrıca, BMW X3 ekonomik BMW TwinPower turbo dizel ve benzinli motorları ile de hayranlık uyandırır.

BMW X3'Ü KEŞFEDİN.

Tasarım.

Segmentinde Spor Aktivite Otomobilleri sınıfını ortaya çıkaran otomobilin son modeli, benzersiz karizmasını sürdürür. BMW X3 aynı zamanda her zamankinden daha atletik görünüme sahip. İç mekanda ise yüksek kalitede malzeme kullanımıyla olağanüstü premium karakteri ön plana çıkar.

Verimlilik.

BMW X3 her türlü mücadeleye hazırdır. Bu özellikle tahrik sistemi için geçerlidir. BMW EfficientDynamics akıllı teknolojilerinin yanı sıra ileri enerji yönetimi ile sürüş keyfi ve çeviklik sunarken aynı zamanda yakıt tüketimini ve emisyon değerlerini azaltır.

Konfor ve işlevsellik.

BMW X3, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelir. Ayrıca, zekice tasarlanan işlevleri ile her macerayı eğlenceye dönüştürür. Geniş iç mekanı ve bagaj bölümü üst düzey konfor ve işlevsellik sağlayacak şekilde tüm gereksinimlere uyarlanabilir. Keşfetme isteğinizi BMW X3 ile doyasıya deneyimleyin.

ORT. 4,9 LT

Yenilikçi BMW TwinPower Turbo teknolojisi, common rail direkt enjeksiyon ve alüminyum hafif yapı şunları mümkün kılar: BMW X3'teki yeniden geliştirilen 4 silindirli dizel motor yakıt ekonomisi ve emisyonundaki geliştirmeleri etkileyici performansla bir araya getirir. BMW X3 xDrive20d modelinde yakıt tüketimi 4,9*l/100km ve CO2 emisyonu 129*g/km'dir. Bu otomobil sürüş performansı açısından daha da cömerttir; 0'dan 100km/sa hıza 8,1 sn'de çıkar ve 210 km/sa azami hıza sahiptir. Ayrıca, BMW BluePerformance sayesinde, 4 silindirli dizel motor EU6 emisyon standardına da uygundur. Tüm rakamlar AB test döngüsüne uygun olarak belirlenmiştir ve seçilen lastik tipine bağlıdır.

* En düşük değer ek fiyata tabi, SA 2AM 17 inç, stil Streamline 306 hafif alaşım jantlarla elde edilmiştir.