Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (xDrive 20d)

4,9

CO2 emisyonu, (gr/km) (xDrive 20d)

129

40/20/40 oranında bölünebilen sırt dayaması

standart 

İlk Spor Aktivite Otomobili olan BMW X3, kendi otomobil sınıfına öncülük etmiştir. Çok yönlü bu otomobilin yeni nesli de bu geleneği sürdürüyor. Olağanüstü derecede konforlu ve oldukça esnek olan BMW X3, günlük hayat için olduğu kadar uzun yolculuklar için de idealdir. Dış tasarım tipik BMW X3 karakterini ön plana çıkarırken, iç tasarım ise özellikle yüksek kalite etkisini hissettiren seçilmiş malzemeler sayesinde ilham vericidir. Ayrıca, BMW X3 ekonomik BMW TwinPower turbo dizel ve benzinli motorları ile de hayranlık uyandırır.

BMW X3'Ü KEŞFEDİN.

Tasarım.

Segmentinde Spor Aktivite Otomobilleri sınıfını ortaya çıkaran otomobilin son modeli, benzersiz karizmasını sürdürür. BMW X3 aynı zamanda her zamankinden daha atletik görünüme sahip. İç mekanda ise yüksek kalitede malzeme kullanımıyla olağanüstü premium karakteri ön plana çıkar.

Verimlilik.

BMW X3 her türlü mücadeleye hazırdır. Bu özellikle tahrik sistemi için geçerlidir. BMW EfficientDynamics akıllı teknolojilerinin yanı sıra ileri enerji yönetimi ile sürüş keyfi ve çeviklik sunarken aynı zamanda yakıt tüketimini ve emisyon değerlerini azaltır.

Konfor ve işlevsellik.

BMW X3, günlük hayatta karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelir. Ayrıca, zekice tasarlanan işlevleri ile her macerayı eğlenceye dönüştürür. Geniş iç mekanı ve bagaj bölümü üst düzey konfor ve işlevsellik sağlayacak şekilde tüm gereksinimlere uyarlanabilir. Keşfetme isteğinizi BMW X3 ile doyasıya deneyimleyin.