KEŞFETMEYE ONDAN BAŞLAYIN.

YENİ BMW X3 ŞİMDİ YENİ MOTOR SEÇENEĞİYLE.

KEŞFETMEYE ONDAN BAŞLAYIN.

YENİ BMW X3 ŞİMDİ YENİ MOTOR SEÇENEĞİYLE.

KEŞFETMEYE ONDAN BAŞLAYIN.YENİ BMW X3 ŞİMDİ YENİ MOTOR SEÇENEĞİYLE.

0-100 km Hızlanma (sn) (Yeni BMW X3 sDrive 20i)

9.1

Azami hız (km/sa) (Yeni BMW X3 sDrive 20i)

208

Güç (bg)/Güç devir (devir/dak)

170/5000-6000

Torn (Nm)/Tork devir (devir/dak)

250/1500-4700

Yeni BMW X3, eşsiz bir duruşun ve özgürlüğün ifadesidir; fırsatların sonsuz olduğu bir dünya sunar. Daha ilk bakıştan itibaren atletik görünümüyle etkiler ve heyecan verici sürüş deneyimiyle büyüler. Yarı otonom sürüş ve BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi sayesinde hem yolda hem de arazide üstün bir sürüş konforu sunar. Bu sayede sınıfında standartları belirler ve gideceğiniz yere çok daha farklı şekilde varacağınızı açıkça hissettirir. Yeni BMW X3 artık 170 beygir güç üreten 1,6 lt hacmindeki yeni benzinli motor seçeneğiyle sizi bekliyor.
 

Yeni BMW X3 sDrive 20i ve xDrive 20d modellerinin fiyat bilgilerine ve e-broşürlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir; dilerseniz test sürüş randevu formunu doldurabilirsiniz.

“Kendi gücünün farkında olduğundan güçlü ve soğukkanlı bir şekilde bilinmeyeni keşfetmek üzere yola çıkıyor.”
MARC MICHAEL MARKEFKA, ORTA ÖLÇEKLİ BMW OTOMOBİLLERİ TASARIM MÜDÜRÜ

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.