KEŞFETMEYE ONDAN BAŞLAYIN.

Yeni BMW X3.

KEŞFETMEYE ONDAN BAŞLAYIN.

Yeni BMW X3.

KEŞFETMEYE ONDAN BAŞLAYIN.Yeni BMW X3.

0-100 km/sa hızlanma (sn) (Yeni BMW X3 M40i)

4,8

Azami hız (km/sa) (Yeni BMW X3 M40i)

250

Ortalama tüketim (l/100 km) (Yeni BMW X3 M40i)

8,4-8,2

Ortalama CO2 emisyonu, (g/km) (Yeni BMW X3 M40i)

193-188

Yeni BMW X3, eşsiz bir duruşun ve özgürlüğün ifadesidir; fırsatların sonsuz olduğu bir dünya sunar. Daha ilk bakıştan itibaren atletik görünümüyle etkileyicidir ve heyecan verici sürüş deneyimiyle büyüler. Yarı otonom sürüş ve BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi sayesinde hem yolda hem de arazide üstün bir sürüş konforu sunar. Bu sayede sınıfında standartları belirler ve gideceğiniz yere çok daha farklı şekilde varacağınızı açıkça hissettirir.
 

Yeni BMW X3 M40i:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,4-8,2
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 193-188

“Kendi gücünün farkında olduğundan güçlü ve soğukkanlı bir şekilde bilinmeyeni keşfetmek üzere yola çıkıyor.”
MARC MICHAEL MARKEFKA, ORTA ÖLÇEKLİ BMW OTOMOBİLLERİ TASARIM MÜDÜRÜ

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.