KESİNTİSİZ BAĞLANTI.

BMW X3’te Dijital Hizmetler ve Sürüş Asistan Sistemleri.

KESİNTİSİZ BAĞLANTI.

BMW X3’te Dijital Hizmetler ve Sürüş Asistan Sistemleri.

KESİNTİSİZ BAĞLANTI.BMW X3’te Dijital Hizmetler ve Sürüş Asistan Sistemleri.

Yolculuğunuz sırasında arkadaşlarınızla ve dış dünyayla bağlı kalabilir, özel hizmetleri ve akıllı uygulamaları kullanabilir, arama yapabilir, e-posta gönderebilir ve WiFi aracılığıyla internette dolaşabilirsiniz. BMW X3, bağlantı ve konfor açısından başlı başına kendi sınıfını oluşturur. likçi işletim konsepti, sürücü ve otomobil arasında her zaman mükemmel bir birliktelik yaratır. Bunun sonucunda, ihtiyaçlarınıza en üst seviyede dikkat gösteren ve otonom sürüşe yönelik standartları belirleyen bir sürüş deneyimi elde edilir. Aynı zamanda modern sürüş asistan sistemleri, bir yüksek güvenlik düzeyi tanımlar ve sürücü üzerindeki baskıyı azaltır. Böylece, asıl önemli olan şeye, yani otomobilinizi keyifli bir biçimde kullanmaya odaklanmanızı sağlar.

BMW X3 M40i:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,4-8,2
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 193-188

Devamı

TEMEL BİLGİLER GÖRÜŞ ALANINDA.

BMW İşletim Sistemi El Hareketleri | BMW Türkiye

Öncü işletim konsepti.

BMW X3’ün işletim konsepti, son derece sezgisel bir kullanıcı rehberliğiyle ilham verir. Anlaşılır şekilde düzenlenmiş kontroller ve bu kontroller ve direksiyon arasındaki son derece kısa mesafe, sürüş deneyimini bir seviyeye taşır. Özel fonksiyonlar, akıllı BMW ses kontrolü ya da BMW Harekete Duyarlı ve Dokunmatik Komut Sistemi aracılığıyla kullanılabilir. Telefon aramalarını ya da navigasyon sistemini kontrol etmek için ön merkez konsolun üst kısmındaki algılama alanı içinde gerçekleştirilen “kaydırma” veya “dokunma” gibi hareketlerin yapılması yeterlidir.

Devamı
BMW Head-Up Display | BMW Türkiye

BMW Head-Up Display.

Tam Renkli BMW Head-Up Display sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Mevcut hız, navigasyon yönlendirmeleri yanı sıra telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler görüntülenir.

Devamı
BMW 12 inç Kontrol Ekranı | BMW Türkiye

12 inç Kontrol Ekranı.

Siyah Panel teknolojisine sahip çok işlevli gösterge ekranı ve 12 inç ekran, sürüş deneyimi hakkında etkileyici bir görsel sunum gerçekleştirir. Her biri için farklı renk ayarı ve grafik stili bulunan üç ayrı mod olarak ECO PRO, COMFORT ve SPORT ile bunlara ait özellikler gösterge panelinde görüntülenebilir .

Devamı

YAŞAMINIZLA BAĞLANTILI.

BMW ConnectedDrive Küre Tutan Kadın Görseli

BMW CONNECTED.

BMW Connected, ulaşmak istediğiniz yere rahat ve zamanında varmanızı sağlayan kişisel ulaşım desteğinizdir. Bu özellik sayesinde, artık bulunduğunuz her yerde BMW’nizle çok daha kesintisiz bir biçimde bağlantı kurabilirsiniz. Uzak 3D Görünüm sayesinde ise BMW X3’ünüzün çevresini akıllı telefonunuz üzerinden 3D bir ekranda görebilirsiniz. Tehlike Ön İzleme özelliği, olası tehlikelere karşı sizi gerçek zamanlı olarak uyarır ve gideceğiniz yere güvenli bir biçimde ulaştırır.

Devamı
BMW ConnectedDrive Park Bilgisi Ekranı | BMW Türkiye

Şehir İçi Park Bilgisi

Şehir İçi Park Bilgisi, şehir içinde otomobiliniz için boş bir park yeri bulabilmenize yardımcı olur. Uygun park yeri bulma olasılığı yüksek olan sokaklar, BMW navigasyon sistemi ekranındaki harita üzerinde yeşil renkte gösterilir.

Devamı

BMW CONNECTED +.

BMW Connected+ sayesinde yolculuk yaptığınız yer ve günlük yaşamın karşınıza çıkardığı engeller ne olursa olsun özgürlüğünüzün keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz. Otomobilinizin içindeki kişisel Kumanda Merkeziniz, kişiselleştirilmiş bilgileri bir araya getirir; böylelikle bu bilgilere zamanında ve tek bir yerden ulaşabilmenizi sağlar. Varış zamanınızı dostlarınız ve ailenizle paylaşabilir, yakıt için duracağınız yerleri planlayabilir veya akıllı telefonunuzun günlüğünde kayıtlı toplantı konumlarını navigasyon sisteminize aktarabilirsiniz. BMW X3, hem zamanının ilerisindedir hem de sizden bir adım öndedir. Böylece, gideceğiniz yere rahat bir şekilde ulaşırsınız.

Rotalarımı Otomobile gönder

Canlı yolculuk durumunuzu paylaşın

Kapıdan kapıya navigasyon

Rotalarımı Otomobile gönder

Canlı yolculuk durumunuzu paylaşın

Kapıdan kapıya navigasyon

BMW M PERFORMANCE.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

    binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.