GÜÇLÜ ESTETİK GÖRÜNÜM.

Yeni BMW X3’ün tasarımı.

GÜÇLÜ ESTETİK GÖRÜNÜM.

Yeni BMW X3’ün tasarımı.

GÜÇLÜ ESTETİK GÖRÜNÜM.Yeni BMW X3’ün tasarımı.

Yeni BMW X3, bir bakışta içinizdeki maceraperesti uyandırır. Yeni BMW X3’ün çarpıcı tasarım dili, otorite ve bağımsızlığı yeniden yorumlar. Uyumlu oranlar, güçlü konturlar ve ön ve arka kısmın genişliğine yönelik güçlü vurgular, iz bırakan bir görünüm oluşturmak üzere bir araya gelir ve yeniden tasarlanmış, ayrıcalıklı iç tasarımda da etkileyici şekilde devam eder. Kısacası çok çeşitli donanım line’larıyla Yeni BMW X3, tüm isteklerinizle uyumlu bir duruş sunar.
 

Yeni BMW X3 M40i:
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,4-8,2
CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 193-188

Read more

HER ROTADA MÜKEMMEL GÖRÜNÜM.

Adaptif LED farlar tamamen LED teknolojisi içeren kısa ve uzun huzmeli farları ve sinyal lambalarını içerir. Bu donanım ayrıca yolun daha iyi aydınlatılması ve karanlıkta daha iyi bir görüş sağlamak üzere BMW Seçici Far, viraj ışıkları, gündüz farları ve değişken aydınlatma kontrolü özellikli adaptif farları içerir. Kuyruk kısmında şekillendirilmiş, ayırt edici, BMW’ye özgü L biçimine sahip, üç boyutlu tam LED stop lambaları yer alır. Stop lambaları, gündüz ve gece büyüleyici bir görünüm sunarak otomobile çok daha dinamik bir hava katar.

Yeni BMW X3: Tasarım - Görsel 1

FIRTINADA BİLE SOĞUKKANLILIĞINI KORUR.

Modern akustik tasarım.

FIRTINADA BİLE SOĞUKKANLILIĞINI KORUR.

Modern akustik tasarım.

Rahat ve lüks bir atmosfer için önemli ölçüde artırılmış akustik konfor, Yeni BMW X3’ün iç tasarımını yüksek hızlarda bile özel bir sessiz alana dönüştürür. Yüksek kaliteli, akustik özellikli camlar, rüzgar gürültüsünü ve dışarıdan gelen diğer sesleri dikkat çekici biçimde azaltır.

Devamı

“Şık yüzeylerle mükemmel bir şekilde çevrelenmiş akıllı çözümler, aktif bir yaşam tarzı için bol miktarda alan sunar.”
OLIVER HEILMER, BMW AUTOMOBILE İÇ TASARIM BAŞKANI

YENİ MACERALARA HAZIR: THE SPECIALIZED FOR BMW E-BIKE.

Her zaman maceranın peşinde olan Yeni BMW X3, BMW E-bike ile işbirliği yapan THE SPECIALIZED sayesinde kendisiyle aynı düşünce yapısına sahip bir partner bulmuş oldu. Bu model, motoru ve bataryası tamamen şasisine entegre edilmiş, üst düzey, sportif bir elektrikli dağ bisikletidir. En zorlu tırmanma ve iniş gerekliliklerine uygun üç farklı sürüş moduyla donatılmıştır ve çok farklı yüksekliklerde ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Özel olarak geliştirilmiş SPECIALIZED Mission Control uygulamasıyla rotanızı her zaman bataryanın tüm gezinti boyunca yeteceği şekilde planlayabilirsiniz. Bu arada, bisikletinizi Yeni BMW X3’te bulunan özel olarak geliştirilmiş şarj kablosunu kullanarak da kolayca şarj edebilirsiniz. Her türlü zeminde, mümkün olan en üst seviyede sürüş keyfi sağlanır.

HER GÖREVE UYGUN AKSESUARLAR.

Çok yönlü kullanım, Yeni BMW X3 aksesuarlarının ortak özelliğidir. Yaşam stilinize mükemmel bir biçimde uyum sağlayan Orijinal BMW Aksesuarları ile, otomobilinizin sportif karakterini öne çıkarabilir, daha fazla saklama alanına sahip olabilir ya da çok daha kullanışlı fonksiyonların keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek kaliteli seçenekler arasında geniş port bagaj, iddialı jantlar ve paspaslardan modern bisiklet taşıyıcısına kadar çok çeşitli özellik yer alır.

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ VE VERİMLİLİK.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Yeni BMW X3 xDrive20d:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,4-5,0
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 142-132

  Yeni BMW X3 xDrive30d:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,0-5,7
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 158-149

  Yeni BMW X3 M40i:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 8,4-8,2
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 193-188

  Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

  CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.