BMW X3 | BMW Türkiye

THE X3

BMW X3: MOTORLAR VE TEKNİK VERİLER

THE X3BMW X3: MOTORLAR VE TEKNİK VERİLER

  BMW X3'ÜN TEKNİK VERİLERİ.

  Model seçin
  No technical data available.
  BMW jant ve lastikleri, AB lastik etiketi yakın plan görünüm

  BMW JANT VE LASTİKLERİ.

  Otomobil lastiklerimiz, Avrupa genelinde geçerli olan tek tip lastik etiketleme yönetmeliğinde belirlenen kriter sayısının çok üstünde olan yaklaşık 50 farklı kalite kriterine göre zorlu testlerden geçirilir. BMW'nin kullandığı lastiklerin özellikleriyle ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

  Yeni BMW X3'ün yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW X3 xDrive20d:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 6,5 - 5,8
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 171 - 151

   BMW X3 sDrive20i:
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 9.3
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 211

   Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.


   CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

   binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.