KARAKTERİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERER.

BMW X4.

KARAKTERİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERER.BMW X4.

1/dak'da maks. güç, bg (xDrive 20d)

190 / 4000

0 -100 km/sa hızlanma, sn (xDrive 20d)

8

Azami hız, km/sa (xDrive 20d)

212

Ortalama lt/100km (xDrive 20d)

4,9

BMW X4 her zaman ve her yerde dikkatleri üzerine çeker. Dışa dönük tasarımıyla yaşam tarzı ve performansı bir araya getiren otomobil aynı zamanda bu segmentte ilk kez olarak X'e özgü güç ve klasik bir coupé modelinin estetik özelliklerini birleştirir. Yüksek performanslı BMW TwinPower Turbo motorlar ve değişken spor direksiyon ve Performans Kontrolü gibi standart donanımla BMW X4 anı yaşayan karakterini sonuna kadar sergiler.

BMW X4'Ü KEŞFEDİN.

BMW X4: Bir bakışta - Görsel 1

Tasarım.

Tek otomobil, tek ifade. Açık ve net. BMW X4'ün dinamik çizgileri coupé modellere özgü bir silüet oluşturur ve X modelinin geniş omuzları ve sağlam duruşunu vurgular. İki parçalı karakter çizgisi bu spor aktivite coupé modelini benzersiz kılar. Opsiyonel M Sport Paket'in bir parçası olarak, güçlü hava girişleri ve 20 inç M hafif alaşım jantlar otomobilin kaslarını esnetmesine olanak sağlar. İç tasarımda da bu BMW modeli saf özgüvenini yansıtır.
BMW X4: Bir bakışta - Görsel 2

Sürüş Dinamikleri.

Gaz pedalına hafif bir dokunuşla, BMW X4 kendi dünyasına adım atar. 8 ileri Steptronic Sport şanzıman motorların potansiyelini sonuna kadar kullanır. BMW X4 xDrive35d, 0'dan 100 km/sa hıza yalnızca 5,2 saniyede ulaşır. Akıllı dört çeker sürüş sistemi BMW xDrive, gücü caddelere olağanüstü çekiş ile yansıtır. Diğer standart özellikler arasında değişken spor direksiyon ve Performans Kontrolü yer alır.
BMW X4: Bir bakışta - Görsel 3

Line'lar ve Donanım.

BMW X4 yolda belirdiği anda, yollar sahneye dönüşür. Performansı da sizin performansınız haline gelir. Otomobilinizin kişiliğini kendi ihtiyaç ve isteklerinize göre uyarlayabilirsiniz. Otomobilin X genlerini daha fazla vurgulamak mı istiyorsunuz? Veya BMW X4'ün dinamik yapısını pekiştirmek mi istiyorsunuz? xLine, M Sport Paket ve Orijinal BMW Aksesuarları ile kontrol sizde.