PERFORMANS DETAYLARDADIR.

Yeni BMW X4 M40i.

BMW MPerformance

PERFORMANS DETAYLARDADIR.

Yeni BMW X4 M40i.

PERFORMANS DETAYLARDADIR.Yeni BMW X4 M40i.

Maksimum performans söz konusu olduğunda, küçük detaylar büyük fark yaratır. Yeni BMW X4 M40i en zorlu sürüş koşularının bile kolaylıkla üstesinden gelmenizi sağlayan performans ve çeviklikle bunu gösterir. Bunu sağlayan başlıca özellikler 353 bg /500 Nm gücündeki M Performance TwinPower Turbo 6 silindirli benzinli motor, yenilikçi hafif yapı ve Adaptif M süspansiyondur.


Yeni BMW X4 M40i(2)(3):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,2–9,0
gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama): 213–209

 

Read more

COMPETITION SPOYLER.

M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor.

COMPETITION SPOYLER.

M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor.

Rakipler için yarışa ayak uydurmak hiç bu kadar zor olmamıştı. Bunun sebebi Twin-scroll turboşarj, tam değişken Valvetronic supap kontrolü ve yüksek hassasiyetli, yüksek basınçlı enjeksiyon sayesinde elde edilen 353 bg çekiş gücüne sahip M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru. Motor maksimum 500Nm tork üretir ve 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşır.

Devamı

MÜKEMMELİYETÇİ PERFORMANS.

Yeni BMW X4 M40i’nin sürüş dinamikleri.

MÜKEMMELİYETÇİ PERFORMANS.

Yeni BMW X4 M40i’nin sürüş dinamikleri.

Yeni zorluklarla başa çıkmak her zaman en iyi hazırlığı gerektirir. Bu yüzden Yeni BMW X4 M40i mutlak en iyi formdadır. Özellikle hassas M Sport süspansiyon ve değişken spor vites son derece hassas bir kullanım karakteri sunar. Standart M Sport frenler, BMW xDrive dört çeker sistemi ve M Sport diferansiyel aracın yanal ve doğrusal dinamik özelliklerini geliştirir. Yeni BMW X4 M40i, yepyeni standartlar belirlemek üzere yaratılmıştır.

Devamı
 • Adaptif M süspansiyon

  Adaptif M süspansiyon yol ve sürüş koşullarına uyum sağlamak üzere istenildiğinde elektronik olarak ayarlanabilir. Sürücü istediği zaman konforlu sürüşten çevik kullanımı içeren son derece atletik bir sürüşe kadar tercih ettiği sürüş stilini etkinleştirmek üzere Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla süspansiyon karakterini ayarlayabilir.   

 • Değişken spor direksiyon

  Servotronic değişken spor direksiyon direkt ve çevik direksiyon tepkisi sağlayarak direksiyonu çevirmek için daha az çaba sarf edilmesini sağlar. Değişken direksiyon oranları sayesinde direksiyon açısına tepki verir. Bu durum, dinamik sürüşün arttığı zamanlarda hakimiyeti artırır ve park ederken ya da dönerken direksiyonu döndürmek için sarf edilen çabayı azaltır.

 • BMW xDrive ve M Sport diferansiyel

  BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi maksimum çekiş, sürüş dinamikleri ve her sürüş durumunda güvenlik için gücü ön ve arka tekerlekler arasında akıcı ve değişken biçimde dağıtır. Daha fazla çeviklik için virajlarda önden ya da arkadan savrulmayı dengelemek üzere elektronik kontrollü güç dağıtım özelliği kullanılır. M Sport diferansiyel dinamik sürüş sırasında veya farklı yol yüzeylerinde tutuşu ve sürüş dengesini optimize eder.

EN YÜKSEK FORMDA.

M Performance modeline özgü tasarım özelikleri Yeni BMW X4 M40i’nin ayrıcalıklı olduğunu daha ilk bakışta vurgular. Genişletilmiş hava girişleri, Böbrek Izgaraları ve Seryum Gri ayna kapakları sportif iddiasının açık ifadesidir. 21 inç hafif alaşım jantlar güçlü görünümü garanti ederken, özel serbest formda Siyah Krom egzoz çıkışları arkasında kalıcı bir etki bırakır. Ön yan duvarlardaki Seryum Gri renkte M armaları ve arka bölümdeki isimlik atletik genel görünümü tamamlar.

ARKANIZA YASLANIN VE YOLU GÖSTERİN.

Standart olarak sunulan M Sport paket, Yeni BMW X4 M40i’ye tüm iç tasarım boyunca devam eden bir dinamizm katar. M deri direksiyon ve M Performance modeline özgü göstergeler, iç kaplamalardan M ayak dayamalarına kadar atletik karakter en küçük detayda bile görülür.

Read more

Her açıdan çığır açıcı.

Çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyon üç kollu tasarımda, bir M amblemi ve sürücü tarafında entegre hava yastığını içerir. Kalın parmak dayamalara sahip siyah dikişli 'Walknappa' Siyah deriden yapılmış direksiyon ile direkt, atletik bir direksiyon kullanım deneyimi sunar.

Read more

Olağanüstü işlev ve tasarım.

Bağımsız olarak ayarlanabilen Spor ön koltuklar sırtlık genişliği, öne/ileriye hareket ettirme ile sırtlık ve koltuk açısı dahil olmak üzere çeşitli manuel ayar seçeneklerine sahiptir. Daha yüksek koltuk ve sırtlık minderleri ile çizgileri belirgin yan destekler sayesinde mükemmel bir ergonomi ve üst düzeyde yanal destek sunarlar.

Read more

Karizmatik ve sportif karakter.

Merkez konsol ön kısımda seri isimliği yerine iç tasarımın sportif atmosferini vurgulayan ve aracın sürüş dinamikleri hakkında ipucu veren renkli M armasına sahiptir.

Read more

PERFORMANS TOPLULUĞU.

M Performance Otomobilleri.

PERFORMANS TOPLULUĞU.

M Performance Otomobilleri.

RESİMLER VE VİDEOLAR

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir araca aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.
   
  (2) işaretli araçlara ait değerler geçicidir.

  (3) ile işaretli tüm araç değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve araçlar arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. [Bu araçlar, araçlarla ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.