HER ŞEYE HAZIR.

Yeni BMW X4.

HER ŞEYE HAZIR.

Yeni BMW X4.

HER ŞEYE HAZIR.Yeni BMW X4.

Yeni BMW X4 karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğa önceden hazır. İlerici tasarımı ve coupé çizgileri aksiyona olan düşkünlüğünü anında gözler önüne serer. Birinci sınıf sürüş dinamikleri, yenilikçi hafif yapısı ve alçak ağırlık merkezinin yanı sıra daha yüksek performans seviyesi sayesinde varış noktasına kadar eşsiz sürüş keyfini deneyimleyebilirsiniz.Yeni BMW X4 xDrive 20d(2)(3):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,2–9,0
gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama) 154

Yeni BMW X4 xDrive 30i(2)(3):
Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 5,8
gr/km cinsinden CO2 emisyonu (ortalama) 178

 

Read more

ÖNE ÇIKAN 5 ÖZELLİK

 • 01 Kendine özgü coupé biçimiyle atletik dış tasarım
 • 02 353 bg güç ve 500 Nm tork sayesinde olağanüstü performans
 • 03 Sensatec ön konsol ile sportif ve şık iç tasarım
 • 04 Sürüş Asistanı Plus kapsamındaki en akıllı sürüş asistan sistemlerinden biri
 • 05 Yenilikçi dijital hizmetler sayesinde her zaman dakik ve bağlantılı
“Yeni BMW X4, X araçlarının sağlamlığını spor otomobillerin gücüyle bir araya getirir.”
Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Başkanı.
“Dış tasarım sade, modern bir yüzey tasarımıyla birinci neslin farklı karakterini sürdürür.”
Marc Michael Markefka, Orta Ölçekli BMW Otomobilleri Tasarım Müdürü

ÜST DÜZEY ONLINE PERFORMANS.

Yeni BMW X4'ün dijital hizmetleri ve sürüş asistan sistemleri.

Yeni BMW X4’ün üstün performansı düzenli olarak yoldan internet’e aktarılır. Son teknoloji asistan sistemleri en üst düzeyde güvenlik ve konforu garanti eder. BMW ConnectedDrive’a ait akıllı dijital hizmetlerle basit ve rahat günlük mobiliteye yönelik olarak yolda her an uygun bağlantının keyfini çıkarırsınız.

Read more

Çok yönlü bir takım oyuncusu.

Sürüş Asistanı Plus monoton veya karmaşık sürüş koşullarında daha üst düzey konfor ve güvenlik sağlar. Bu koşullar arasında trafik sıkışıklıkları ya da şehir içinde, kırsal yollarda veya otoyollarda uzun yolculuklar ile birlikte kavşaklar ve şerit değiştirme yer alır.

Read more

Kokpiti bir komuta merkezine dönüştürür.

Haber/eğlence sistemini kullanmak şimdi daha kolay, daha açık ve daha bilgilendirici. Sürücü bunu dokunmatik ekran, iDrive Butonu, ses kontrolü veya harekete duyarlı komut sistemi ile tercihine göre kontrol edebiliyor. Bölmeler statik bir menü görünümü oluşturmak yerine artık menüde canlı şekilde görüntüleniyor.

Read more

Daha fazla netlik, daha az dikkat dağılması.

Tam Renkli BMW Head-Up Display sürüşe ilişkin bilgileri doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtarak, tüm konsantrasyonunu sürüşe vermesini sağlar. Mevcut hız, navigasyon yönlendirmelerinin yanı sıra telefon ve eğlence listeleri gibi bilgiler görüntülenir.

Read more

12,3 inç boyutlarında çoklu işlev.

Siyah Panel teknolojisine sahip çok işlevli gösterge ekranı ve 12,3 inç ekran, sürüş deneyimi hakkında etkileyici bir görsel sunum gerçekleştirir. Her biri için farklı renk ayarı ve grafik stili bulunan üç ayrı mod olarak ECO PRO, COMFORT ve SPORT ile bunlara ait özellikler gösterge panelinde görüntülenebilir.

Read more

Rota üzerinde doğrudan hedefe.

BMW Connected uygulamasının “Kapıdan kapıya navigasyon” fonksiyonu sayesinde randevularınıza rahatlamış olarak ve zamanında gidin. Varış noktasına ulaştığınızda, park ettiğiniz araçtan gideceğiniz yere kadar olan mesafede size rehberlik etmesi için akıllı telefonunuzu veya akıllı kol saatinizi kullanabilirsiniz.

*Bu özelliğin kullanılabilmesi için BMW Connected+ Paketi'nin satın alınmış olması gerekmektedir.

Read more

En iyi zamanlama.

BMW Connected bir sonraki gideceğiniz yere zamanında ulaşabilmeniz için uyumlu bir akıllı telefon ya da akıllı saat aracılığıyla sizi hesaplanan yola çıkış saati konusunda haberdar eder. Sistem, önerilen yola çıkış saatini gerçek zamanlı trafik bilgilerini temel alarak hesaplar.

Read more

HAZZIN ÖTESİNDE.

BMW MPerformance

HAZZIN ÖTESİNDE.

HEDEFLERİNİZE ULAŞMANIN X YOLU.

Orijinal BMW Aksesuarları.

Hepsine sahipken yalnızca birini tercih etmenize gerek yok. Orijinal BMW Aksesuarları zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olmanın yanı sıra bu zorluklardan daha fazla keyif almanızı sağlayacak tüm ürünleri içerir.

Read more

Sportif bir ifade.

Karbon fiberden titizlikle üretilen çarpıcı dış ayna kapakları aracın yüksek teknoloji kökenini öne çıkarır. Bu dinamik tasarım, göze çarpan premium bir görünüm sağlar ve araca özel ve atletik bir stil katar.

Read more

Her şeye hazır ve korkusuz.

Ön ve arka ayak bölümüne uygun velur paspaslar mükemmel şekilde uyum sağlar, kir ve su tutmaz. Koruma sağlarken aynı zamanda paspasların rengine de uyum sağlar, temizlemeyi kolaylaştırır ve kaliteli bir görünüm sunar.

Read more

Gözünüz açık olsun.

BMW Advanced Car Eye 2.0 geceleri bile aracın etrafında olanı biten her şeyi yakalayan son derece duyarlı bir tam HD kameradır. Aracın dışında olağanüstü bir hareketlilik tespit edilmesi durumunda kamera, olası kazaları veya hırsızlık girişimlerini belgelemek üzere durumu otomatik olarak kaydeder.

Read more

Aksesuar ve anahtar görevi yapar.

Dinamik BMW logolu yenilikçi "Sport" Activity Key aracı kilitleme/kilitlerini açma ve motoru çalıştırma gibi fonksiyonları küçük su geçirmez, düğmesiz bir Anahtar Modülü içinde toplar. Modüler konsept ve ayrıca sunulan Aksesuar Kutusu bir klips, anahtarlık veya bir bilezik şeklinde kullanılmasını sağlar.

Read more

Bicolor tasarımlı atletik karakter.

Yüksek kaliteli 21 inç, Y kollu, stil 701 BMW M Performance hafif alaşım jantlar, Bicolor mat siyah renkte, görünür tarafında parlak işlenmiş, ağırlığı optimize edilmiştir ve BMW M logosuna sahiptir. Önde 8,5 J x 21 boyutu ile 245/40 R21 100Y XL RSC jantlar ve arkada 9,5J x 21 boyutu ile 275/35 R21 103Y XL RSC jantlarla birlikte run flat karma lastiklerden oluşan yazlık jant ve lastik seti.

Read more

Sportif ruhun mat siyah renkle ifadesi.

Premium kalitede 20 inç, Y kollu, stil 695, mat siyah hafif alaşım jantlar iki kademeli olarak düzenlenmiş kollara sahiptir. Run-flat karma lastiklerle TPMS yazlık jant ve lastik seti, ön jant boyutu 245/45 R20 103W XL RSC lastiklerle 8J X 20, arka jant boyutu 275/40 R20 106W XL RSC lastiklerle 9,5J x 20.

Read more

Çarpıcı tasarım, ikna edici işlevsellik.

Titanyum gümüş yan panelleriyle siyah renkli modern port bagaj 420 litre kapasiteye sahiptir ve tüm BMW tavan rafı sistemleriyle uyumludur. İki yandan açılabilmesi ve her yandan üçlü kilitleme sistemi sayesinde yükleme ve hırsızlığa karşı korumaya uygundur.

Read more

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim değerleri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir araca aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.
   
  (2) işaretli araçlara ait değerler geçicidir.

  (3) ile işaretli tüm araç değerleri, yeni WLTP mevzuatını temel alır ve araçlar arasında karşılaştırma yapılabilmesi amacıyla eşdeğer NEDC değerlerine dönüştürülmüştür. [Bu araçlar, araçlarla ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) ile CO2 değerleri burada belirtilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine dair teknik özellikler 1999/94/EC sayılı Direktife ve Avrupa Mevzuatının yürürlükteki versiyonuna göre belirlenmiştir. Burada gösterilen değerler bu sınıflandırmaya ait NEDC döngüsüne göre yakıt tüketimi, CO2 değerleri ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.