GELİŞİMİN GÜCÜ.

BMW X5.

GELİŞİMİN GÜCÜ.BMW X5.

1/dak'da maks. güç, bg (BMW X5 xDrive 25d)

231/4400-4400

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (BMW X5 xDrive 25d)

5.6

CO2 emisyonu, (g/km) (BMW X5 xDrive 25d)

146

Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşır. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştirir. BMW X5 xDrive 25d’nin fiyat ve paket bilgilerini incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

BMW X5'İ KEŞFEDİN.

BMW X5: Bir bakışta - Görsel 1

Sürüş Dinamikleri.

BMW X5'in sürüş dinamikleri direksiyonun arkasına geçtiğinizde, tüm motor devirlerinde ve yol boyunca sürüş keyfi sunar. Sürücü destek sistemleri, ister dar virajlar, ister dik yokuşlar veya yüksek hızlarda olsun, tüm sürüş yüzeylerinde mükemmel temas sağlar.
Devamı
BMW X5: Bir bakışta - Görsel 2

Konfor.

Sürüş keyfi aynı zamanda bir konfor meselesidir. BMW X5'te her zaman üstün oturma konforu, mükemmel müzikler ve en iyi eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Devamı
BMW X5: Bir bakışta - Görsel 3

Tasarım.

Güçlü kişiliğe sahip olanlar anında fark edilir. Daha baktığınız ilk andan itibaren BMW X5 dikkatinizi çeker ve dikkatleri üzerinde toplar. Otomobilin içine girdiğinizde ise üstün kalite sunan kokpitinde her kilometre keyife dönüşür. Örneğin yükseltilmiş oturma konumu öndeki yolu ve iç tasarımın kaliteli malzemelerini gözlerinizin önüne serer.
Devamı

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 tüketimi ve enerji tüketimi rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen opsiyonel jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

    (3) işaretine sahip araçların değerleri halihazırda yeni WLTP düzenlemesini temel almaktadır ve araçlar arasında kıyaslamaya yapılabilmesi için NEDC'ye karşılık gelen değerlere çevrilmiştir. [Bu araçlara istinaden, araca ilişkin vergiler veya CO2 salınımına ilişkin diğer vergiler için CO2 değerleri burada ifade edilen değerlerden farklı olabilir.]

    CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Avrupa Yönetmeliği'nin uygulanan güncel versiyonuna göre belirlenir. Gösterilen değerler yakıt sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimini, CO2 değerlerini ve enerji tüketimini temel alır.

    Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.