GELİŞİMİN GÜCÜ.

BMW X5.

GELİŞİMİN GÜCÜ.BMW X5.

1/dak'da maks. güç, bg (BMW X5 xDrive 25d)

231/4400-4400

Ortalama yakıt tüketimi, lt/100km (BMW X5 xDrive 25d)

5.6

CO2 emisyonu, (g/km) (BMW X5 xDrive 25d)

146

Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha kendi standartlarını ileriye taşır. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştirir. BMW X5 xDrive 25d’nin fiyat ve paket bilgilerini incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

BMW X5'İ KEŞFEDİN.

BMW X5: Bir bakışta - Görsel 1

Sürüş Dinamikleri.

BMW X5'in sürüş dinamikleri direksiyonun arkasına geçtiğinizde, tüm motor devirlerinde ve yol boyunca sürüş keyfi sunar. Sürücü destek sistemleri, ister dar virajlar, ister dik yokuşlar veya yüksek hızlarda olsun, tüm sürüş yüzeylerinde mükemmel temas sağlar.
Read more
BMW X5: Bir bakışta - Görsel 2

Konfor.

Sürüş keyfi aynı zamanda bir konfor meselesidir. BMW X5'te her zaman üstün oturma konforu, mükemmel müzikler ve en iyi eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Read more
BMW X5: Bir bakışta - Görsel 3

Tasarım.

Güçlü kişiliğe sahip olanlar anında fark edilir. Daha baktığınız ilk andan itibaren BMW X5 dikkatinizi çeker ve dikkatleri üzerinde toplar. Otomobilin içine girdiğinizde ise üstün kalite sunan kokpitinde her kilometre keyife dönüşür. Örneğin yükseltilmiş oturma konumu öndeki yolu ve iç tasarımın kaliteli malzemelerini gözlerinizin önüne serer.
Read more