YOLU SAHNEYE DÖNÜŞTÜRÜR.

BMW X6 için Donanım.

YOLU SAHNEYE DÖNÜŞTÜRÜR.

BMW X6 için Donanım.

En iyi başrol oyuncusu: BMW X6. Enerjik duruşuyla bu Spor Aktivite Coupe otomobil gittiği her yerde heyecan uyandırır. Hangi rolü üstleneceği ise size kalmıştır. Pure Extravagance paketinin tasarımı eşsiz detaylarla doludur. M Sport Paket, BMW X6'nın çok daha atletik bir duruşa sahip olmasını sağlar. BMW Individual ile otomobile lüks bir ayrıcalık hissi kazandırabilirsiniz. Görünümü daha da mükemmel hale getirmek amacıyla başka bir ihtiyacınız olduğunda Orijinal BMW Aksesuarları'nda aradığınızı bulabilirsiniz.

YOLU SAHNEYE DÖNÜŞTÜRÜR.BMW X6 için Donanım.

En iyi başrol oyuncusu: BMW X6. Enerjik duruşuyla bu Spor Aktivite Coupe otomobil gittiği her yerde heyecan uyandırır. Hangi rolü üstleneceği ise size kalmıştır. Pure Extravagance paketinin tasarımı eşsiz detaylarla doludur. M Sport Paket, BMW X6'nın çok daha atletik bir duruşa sahip olmasını sağlar. BMW Individual ile otomobile lüks bir ayrıcalık hissi kazandırabilirsiniz. Görünümü daha da mükemmel hale getirmek amacıyla başka bir ihtiyacınız olduğunda Orijinal BMW Aksesuarları'nda aradığınızı bulabilirsiniz.

Devamı

DESIGN PURE EXTRAVAGANCE.

Design Pure Extravagance paketi ile BMW X6'nın bağımsız tasarımı tüm yönleriyle ortaya çıkar. Seryum Grisi özel detaylar, gelişmiş dış tasarım geometrisi ve BMW böbrek ızgaraları sunulan birçok özellikten sadece bir kaç tanesidir. İç tasarımda bu güçlü karakter üst kalite renk ve malzeme kombinasyonları ile kendini belli etmeye devam eder.

 • Dış tasarım

  Design Pure Extravagance paketi BMW X6'nın kaliteli dış tasarım görünümünü daha da pekiştirir. Eşsiz 20 inç, V kollu, stil 597 hafif alaşım jantlar güçlü bir duruş sergiler. Sütun kaplamaları ve ayna kolları parlak Siyah renktedir. Bununla birlikte yan cam çerçeveleri ve dış ayna kapaklarından BMW böbrek ızgaralarına ve bagaj kapağındaki vurgulara kadar Seryum Grisi çok sayıda detay crossover modelin çarpıcı görünümünü vurgular. Tüm kapılardaki kapı eşik kaplamaları otomobilin diğer kısımlarından farklı olan ancak tamamlayıcı renklere sahiptir. Öndeki ikisi aydınlatılmıştır ve BMW yazısını barındırır. Seryum Grisi alüminyum yan basamaklar ve ön ve arkada dışarıdan görünen paslanmaz çelik gövde altı koruması off-road otomobil tasarımını öne çıkaran detaylardır. LED teknolojisine sahip yüksek teknoloji sis farları gün ışığına benzer farklı ve parlak bir ışıkla ayırt edilir.
  19 inç ve 20 inç boyutlarında farklı tasarımlara sahip hafif alaşım jantlar da alternatif olarak tercih edilebilir.

 • İç tasarım

  Pure Extravagance donanım paketi BMW X6'nın iç tasarımında özellikle lüks bir ortam yaratır. Kapı açıldığında BMW harflerinin bulunduğu aydınlatmalı kapı eşik kaplamaları dikkat çeker. Fildişi Beyazı/Siyah renkleri ve gri kontrast dikişleri ile iki renkli özel deri döşemeler şıklığı yansıtır. Kapı panellerinde de siyah Yumuşak Nappa derisi döşemeler bulunur. Kontrol panelinin Fildişi Beyazı rengindeki alt kısmı ve American Oak ahşap iç kaplamalar yüksek kaliteli deri görünümünü tamamlar.
  Alternatif olarak iç kaplamalar için Fineline Pure ahşap kaplama, Fineline Şeritli veya Poplar tanecikli seçenekleriyle Fırçalanmış Alüminyum ve Küllü Volkan Kahverengi ahşap kaplama, Sen Açık Kahverengi ahşap kaplama veya BMW Individiual tasarımı Siyah Piano Kaplama seçenekleri sunulur. Otomobilin yakınında olmadığınızda bile Pearl Krom detaylara sahip özel BMW otomobil anahtarınız Pure Extravagance iç tasarımın premium şıklığını hatırlatır.
  Pure Extravagance iç tasarım, M Sport Paket ile mükemmel şekilde birleştirilebilir.

M SPORT PAKET.

Çarpıcı güç. M Sport Pakette bulunan donanım sayesinde BMW X6'nızın dinamik ruhu yeni bir boyuta taşınır.

 • Dış tasarım

  • M ön tampon, yan marşpiyeller, metalik koyu shadow renkteki difüzörüyle M arka tampon ve gövde renginde çamurluk kaplamalarını içeren M Aerodinamik paket
  • LED sis farları
  • 19 inç, Yıldız kollu, stil 623 M, M hafif alaşım jantlar, daha geniş arka lastiklerle, alternatif olarak 20 inç, Çift kollu, stil 469 M, M hafif alaşım jantlar, daha geniş arka lastiklerle, farklı jant seçenekleri de mevcuttur
  • Adaptif M süspansiyon veya Adaptif süspansiyon / 'Dynamic' paketi
  • BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama, alternatif olarak BMW Individual Alüminyum Dış Kaplama
  • Yanlarda M logosu
  • Gövde renginde yan ayna dış ayna kapakları
  • M Sport Pakete özel tasarıma sahip parlak Krom egzoz çıkışı
  • Metalik Karbon Siyahı özel renk, farklı renk seçenekleri de mevcuttur
  • Parlak Siyah Havalandırma

 • İç tasarım

  • Ön kapı M eşik kaplamaları, sürücü M ayak dayaması
  • Sürücü ve ön yolcu için Koltuk fitilinde M logosu bulunan Antrasit, Alcantara/ deri kombinasyonuna sahip Spor Koltuklar, farklı döşeme seçenekleri de mevcuttur
  • Çok fonksiyonlu tuşlar ve vites kulakçıklarıyla M deri direksiyon
  • BMW Individual antrasit tavan, alternatif olarak Alcantara BMW Individual tavan
  • Alüminyum Hexagon iç kaplamalar, farklı kaplama seçenekleri de mevcuttur
  • Özel M logolu otomobil anahtarı

ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.

Orijinal BMW Aksesuarları sayesinde BMW X6 otomobilinizin kendine özgü stilini ön plana çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda çok yönlülüğünü ve esnekliğini arttırabilirsiniz. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.

 • 21 inç BMW M Performance Çift kollu, stil 599 M hafif alaşım jantlar

  Premium kalite, çift renkli mat Orbit Grisi ve dış kısmı parlatılmış 21 inç hafif alaşım jantlar çelik yatağa sahiptir ve üzerlerinde M logosu bulunur. Run-flat karma lastiklerle eksiksiz RDC jant seti, ön jant boyutu 285/35 R21 105 Y RSC lastiklerle 10 J x 21, arka jant boyutu 325/30 R21 108 Y RSC lastiklerle 11,5 J x 21.
   

 • Lüks kayak ve snowboard çantası

  Gelişmiş kayak ve snowboard çantası, dört adede kadar kayak takımını veya üç adede kadar snowboardu güvenli bir biçimde taşımanıza olanak sağlar. Yaylı kancalara sahip bağlantı şeritleri kullanılarak bağlantı noktalarına sabitlenebilir. Çantada bulunan entegre tekerlekler sayesinde çanta otomobilin dışında kolayca taşınabilir.
   

 • Bagaj bölümü paspası

  Sağlam, kaymayı önleyen ve dört yanında yükseltilmiş kenarlara sahip su geçirmez paspas, bagaj bölümünü toz ve neme karşı korur. Siyah renkli paspasın üzerinde paslanmak çelikle kakma BMW yazısı bulunur. Sol ve sağ taraflara dikilmiş bir kumaş cep bulunur.
   

 • Her türlü hava koşuluna uygun paspaslar

  Kenarları kalkık ve şık bir tasarıma sahip olan sağlam paspaslar ayak boşluğunu nem ve toza karşı koruyarak ayakların kuru olmasını sağlar. Siyah renkte sunulur ve premium kalite metal çerçeveler kullanılmıştır.
   

 • BMW LED kapı eşik kaplamaları

  Aydınlatmalı BMW yazısıyla sofistike kapı eşik kaplamaları, kapılar açıldığında otomatik olarak hafif bir ışık yayar. LED lambalar için kullanılan yüksek performanslı piller üç yıla kadar dayanıklıdır ve pillerin değiştirilmesi kaplamaların takılması kadar kolaydır.
   

 • Anahtar kutusu

  Kaliteli deriden yapılma anahtar kutusu paslanmaz çelik bir kelepçe ile anahtara sağlam bir şekilde tutturulmuştur. Çizilme, toz ve neme karşı koruma sağlar ve düğmelere yanlışlıkla basılmasını önler. Bununla birlikte BMW'nin iç tasarımına uyumlu siyah renk kullanılmıştır.
   

 • Üniversal Snap-in Adaptör Bağlantısı

  Mikro USB bağlantı noktasına sahip tüm uyumlu telefonlar için snap-in adaptör. Şarj etmenin yanında çekim gücünü artırır ve güvenli bir saklama gözü olarak kullanılır. USB bağlantı noktası sayesinde telefonda bulunan müzik parçaları BMW ses sisteminde dinlenebilir.
   

BMW INDIVIDUAL.

Kişiliğin benzersizliği her ayrıntıda görülür. İşte gerçek ayrıcalığın kaynağı. BMW X6 için BMW Individual donanımıyla kusursuzluğa ulaşma arayışınızda kendinizi ifade edin.
 

Kişiliğin ifadesi.

 • BMW Individual renkleri

  Göz alıcı renkleriyle araziye hükmeder. Yeni BMW X6'nın çarpıcı görünümünü vurgulamak isteyenler için dört adet BMW Individual renk seçeneği olağanüstü olanaklar sunar. Kelimenin tam anlamıyla gerçek bir vurgu BMW Individual metalik Pirit Kahverengi ile sağlanır. Mikroskobik kristal pigmentler ışıkla birlikte altın ve gümüş arası bir ışıltı yayar. Bu görüntü dinamik oranları daha da vurgular.

 • BMW Individual Merino deri

  En uç noktalarda bile saf lüks. Bunu sağlayan başlıca etken BMW Individual'dan beş çarpıcı renkte sunulan ince tanecikli Merino deridir. Konfor ve ayrıcalık açısından yeni standartlar belirleyen bu seçenekler ayrıca eşsiz kompozisyonlar oluşturmak için sayısız imkanlar sunar. Buna ek olarak koltuk yüzeylerindeki ince dekoratif unsurlar, kontrast renklere sahip dikişler, fitiller, deri kaplama kontrol paneli ve Alcantara tavan kaplaması sayesinde BMW X6'nın iç tasarımında eşsiz bir kalite hissi yaratılır.

   

 • BMW Individual iç kaplama

  Çarpıcı görünüm. El yapımı BMW Individual iç kaplamalar ince tanecikli Merino deriyi mükemmel şekilde tamamlar. Sen Açık Kahverengi ince tanecikli ahşap kaplama, heyecan verici Küllü Volkan Kahverengisi ahşap kaplama veya siyah Piano kaplama seçeneklerinin tümü yeni BMW X6'yı öne çıkaran unsurlardır.
   

 • Daha fazla BMW Individual donanımı

  BMW Individiual deri kaplama kontrol paneli iç tasarımda yapılan iyileştirmelere yeni bir boyut katar.
  Seçilen BMW Individual iç kaplamayla uyumlu ahşap kakmalı Individual deri direksiyon, yeni BMW X6'nın iç tasarım stilini tamamlar.
  20 inç, V kollu, stil 551 I BMW Individual hafif alaşım jantlar çarpıcı boyutları ile çok daha hükmedici bir görünüm ortaya koyar. BMW Individual yazısı lazerle kazınmıştır.
  BMW Individual soğutucu kutusu sürüş keyfine ekstra bir boyut kazandırır. Ayrıca bagaj bölümü kapasitesinin gerektiğinde tamamının kullanılabilmesi için kolayca ve hızlı bir şekilde sökülebilir.
  İlk kez üç renk seçeneğiyle sunulan kadife yüzeye sahip BMW Individual Alcantara tavan kaplaması otomobilin iç tasarımında keyifli ve ferah bir ortam yaratır.
   

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • Burada gösterilen yakıt tüketimi, CO2 tüketimi ve enerji tüketimi rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen opsiyonel jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

  (3) işaretine sahip araçların değerleri halihazırda yeni WLTP düzenlemesini temel almaktadır ve araçlar arasında kıyaslamaya yapılabilmesi için NEDC'ye karşılık gelen değerlere çevrilmiştir. [Bu araçlara istinaden, araca ilişkin vergiler veya CO2 salınımına ilişkin diğer vergiler için CO2 değerleri burada ifade edilen değerlerden farklı olabilir.]

  CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Avrupa Yönetmeliği'nin uygulanan güncel versiyonuna göre belirlenir. Gösterilen değerler yakıt sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimini, CO2 değerlerini ve enerji tüketimini temel alır.

  Yeni binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “yeni binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/co2/ adresinden ulaşabilirsiniz.