SINIRSIZ.

BMW X3 için Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.

BMW X3, dinamikleri ve güvenliği benzersiz bir biçimde bir araya getirir. Bu sayede kötü hava koşullarında ya da kaygan yüzeylerde bile en üst düzeyde sürüş konforu ve açıkça fark edilen ekstra bir güvenlik sunar. Olağanüstü sürüş deneyimine yönelik diğer göstergeler arasında etkileyici çekiş gücü ve çeviklikle bir araya gelen yüksek tork yer alır. Diğer bir deyişle, BMW X3 ile yol siz istediğiniz zaman biter.

Devamı
SINIRSIZ.BMW X3 için Sürüş Dinamikleri ve Verimlilik.
BMW TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli dizel motoru - BMW X3

ETKİLEYİCİ GÜÇ.

BMW TwinPower Turbo sıralı 4 silindirli benzinli motorun nesli, değişken türbin geometrisine sahip turboşarj ve common rail direkt enjeksiyon gibi son derece likçi teknolojiler sayesinde örnek oluşturan tüketim rakamlarıyla birlikte etkileyici bir güç sunar. Motor 170 bg güç ve maksimum seviyede 250 Nm’lik etkileyici bir tork üretir.

Devamı

ETKİLEYİCİ GÜÇ.

Mavi Renkte BMW X3: Yokuş Yukarı, Daha Hızlı.

DAHA HIZLI İLERLEME İÇİN DÜŞÜK DİRENÇ.

BMW X3, akıllı hafif yapısı sayesinde belirgin bir şekilde hafifledi; ayrıca hassas şekilde ayarlanan aerodinamik önlemlerle optimize bir sürtünme katsayısı elde etti. Her iki özellik de son derece çevik dinamikler, verimlilik ve yakıt tüketimi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bu otomobilde özellikle belirgin dış kenarlara sahip arka tasarım, aerodinamik açıdan iyileştirilmiş dış aynalar ve ön rüzgarlık üzerindeki Hava Perdesi dikkat çekiyor. Aktif Hava Akışı özelliğine sahip Böbrek Izgaralarının havalandırma kontrolü ise benzersizdir. Soğutma havası talebi düşük olduğunda bir havalandırma kontrolü otomatik olarak kapanarak aerodinamik özellikleri daha da iyileştirir.

Devamı

DAHA HIZLI İLERLEME İÇİN DÜŞÜK DİRENÇ.

BMW Efficient Dynamics: Yakıt Verimliliği ve performans.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EfficientDynamics ile yakıtınızdan daha fazla yararlanın. Daha güçlü performans, daha fazla verimlilik ve daha üstün bir sürüş deneyimine hazır olun. Yakıt tüketimini azaltırken aynı zamanda sürüş keyfini artıran teknik likler saf dinamiklerin her BMW otomobilinde sunulduğu anlamına gelir.

Devamı

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW M PERFORMANCE.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW X3 xDrive20i:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 9,5
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 210

  BMW X3 xDrive20d:
  tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,8
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 177

  Burada gösterilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu rakamları onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’ye göre belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’daki temel konfigürasyona sahip otomobiller için geçerlidir ve belirtilen menzilde seçilen jant ve tekerleklerin farklı boyutları göz önünde bulundurulmuştur.

  CO2 verimliliğine ait teknik özellikler, 1999/94/EC Direktifine ve Pkw-EnVKV’ye göre belirlenir, sınıflandırma açısından NEDC çevrimine uygun yakıt tüketimi ve CO2 değerlerini temel alır.

  binek otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve özel CO2 emisyonları hakkında daha fazla bilgi “binek otomobillere ilişkin yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve elektrik gücü tüketimi kılavuzunda” bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından ve https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html adresinden ulaşabilirsiniz.