Turuncu Yeni BMW Z4 First Edition yarı aydınlık bir sokakta, kadınlarla birlikte evlerin önünde

YENİ BMW Z4 FIRST EDITION.

TEK KELİMEYLE BENZERSİZ.

YENİ BMW Z4 FIRST EDITION.

TEK KELİMEYLE BENZERSİZ.

YENİ BMW Z4 FIRST EDITION.TEK KELİMEYLE BENZERSİZ.

Yeni BMW Z4 First Edition üstü açık sürüş keyfine yeni bir boyut kazandırıyor. Bir roadster modelinin estetiği ve bir BMW M otomobilinin dinamikleriyle edition modeli sınırlı bir süre için özel olarak sunuluyor. Özel Metalik Turuncu / Frozen gövde renginde sunulan bu olağanüstü roadster, tavanı açık veya kapalı şekilde 340'lik beygir gücünü kullanarak sınırsız bir özgürlüğe kavuşuyor. Yeni BMW Z4 modeli ilk kez Paris’teki Mondial de l’Automobile fuarında tanıtıldı.

Devamı

5 ÖNEMLİ BİLGİ

  • 01 Sınırlı sayıda, özel edition
  • 02 Keskin ve açık bir şekilde yapılandırılmış, sade tasarım
  • 03 Maksimum sürüş dinamikleri için M TwinPower Turbo motor
  • 04 M Aerodinamik Paket ile sportif görünüm
  • 05 Sürücü odaklı iki büyük ekranlı dijital kokpit

BİREYSELLİĞİNİZİ ORTAYA KOYUN.

Yeni BMW Z4 First Edition tasarımı.

Alışılmışı arkanızda bırakın ve Yeni BMW Z4 First Edition’ın baştan aşağıya mükemmel şekilde yansıttığı benzersiz özgürlüğü deneyimleyin. Özel Metalik Turuncu / Frozen gövde rengi, kaslı yüzeyleri çok keskin bir tasarım diliyle sergiler. Böylelikle klasik roadster genlerinden gelen yeni bir ifade gücü elde eder. Yeni BMW Z4 First Edition eşsiz sürüş keyfine bir saygı duruşudur.

Devamı
Dağ manzarası önünde virajda duran turuncu Yeni BMW Z4 First Edition

Gösterişli.

Yeni BMW Z4 First Edition atletiktir ve aynı zamanda kendine güveni tamdır. Tüpleri ilk kez dikey biçimde hizalanan altıgen Bi-LED farlar bir yandan diğerine akıcı şekilde ilerleyerek düz, kafes tasarımlı alçak Böbrek Izgaraları’na yer açar. Bu yapısı, M modeline özgü hava girişleriyle birlikte ön görünüme genişlik kazandırır.

Devamı
Dikiz aynasında dağ yolunda sürülen Yeni BMW Z4 First Edition

Etkileyici.

Yeni BMW Z4 First Edition arkadan bakıldığında saf dinamizmi ifade eder. Farklı arka spoyler, yüzeyde şık bir biçimde öne çıkarken, omuz kısımlarında ilerleyen yatay tasarım çizgileri ince LED stop lambalarını çevreler. M Aerodinamik paketinde yer alan arka rüzgarlık özel bir duruş ve sportif bir ruhu yansıtmak üzere difüzör ve egzoz çıkışlarıyla bir araya gelir.

Devamı
Yeni BMW Z4 First Edition’ın üstü açık şekilde, direksiyon ve koltuklarıyla birlikte iç tasarım resmi

Estetik.

Açık havada otomobil sürme keyfini yaşayın. Uzun motor bölümü kapağı, klasik yumuşak tavan ve kısa aks dışı mesafeler Yeni BMW Z4 First Edition’ın karakteristik roadster siluetini tanımlar. Sportif profili önden arkaya açık ve koyu renkli yüzeylere sahip minimalist tasarımla vurgulanır. Dinamik formu güçlü omuz çizgisinde zirveye ulaşır.

Devamı
Turuncu Yeni BMW Z4 First Edition kuşbakışı görünümde sürüş halinde
Üstü açık ve Kokpit görünümüyle Yeni BMW Z4 First Edition

GÜCÜNÜZÜ ORTAYA KOYUN.

Yeni BMW Z4 First Edition her viraj döndüğünde hızlanması, gücü ve hassasiyetiyle farkını gösterir. Edition modeli 0’dan 100 kilometre hıza yalnızca 4,6 saniyede ulaşır. Sert süspansiyon, doğrudan direksiyon ve düşük ağırlık sayesinde eşsiz sürüş keyfini sportif bir ilhama dönüştürür.