BMW Enterprise İş Birliği | BMW Türkiye

TAMAMEN ELEKTRİKLİ BMW SAHİPLERİ
KAZANIYOR.

TAMAMEN ELEKTRİKLİ BMW SAHİPLERİ<br>KAZANIYOR.

  BMW markasını Türkiye’de temsil eden Borusan Otomotiv olarak, sıfır emisyonlu elektrikli otomobillerin sürdürülebilir elektrifikasyon dönüşümüne öncülük ediyoruz. İklim değişikliği ile mücadele kapsamında karbon ayak izini azaltacak elektrikli otomobiller ile daha temiz ve yeşil bir dünya için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  Bu doğrultuda, doğa dostu ve tamamen elektrikli otomobil sahibi BMW tutkunlarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Şimdi tamamen elektrikli BMW otomobil sahibi olan müşterilerimiz, Enterprise ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında, Enterprise'dan kiralayacakları BMW modellerinde %40 indirim avantajından yararlanıyor.*

  Bu ayrıcalıktan yararlanmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki butonuna tıklayıp size özel mail aracılığıyla iletilen kodu ilgili sayfada promosyon kodu alanına girmek. Üstelik bu kodu aynı avantajdan yararlanmak için tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

  Kampanya koşullarını içeren detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

  Devamı

  * Kampanya kapsamındaki %40 indirimli araç kiralama imkanı; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Kocaeli, Konya, Kuşadası, Marmaris, Malatya, Manisa, Ordu, Samsun, Trabzon illerindeki Enterprise ofislerinde geçerlidir.