BMW 3 Serisi Satış Kampanyası | BMW Türkiye

RAKİPLERİ İÇİN ULAŞMASI ZOR, SİZİN İÇİN KOLAY.

Üstün Dizel Performansıyla BMW 3 Serisi 150.000 TL’ye %0 Faiz ve ÖTV Avantajıyla.

RAKİPLERİ İÇİN ULAŞMASI ZOR, SİZİN İÇİN KOLAY.

Üstün Dizel Performansıyla BMW 3 Serisi 150.000 TL’ye %0 Faiz ve ÖTV Avantajıyla.

RAKİPLERİ İÇİN ULAŞMASI ZOR, SİZİN İÇİN KOLAY.Üstün Dizel Performansıyla BMW 3 Serisi 150.000 TL’ye %0 Faiz ve ÖTV Avantajıyla.

Dizel performanslarıyla fark yaratan BMW 320d ve BMW 320d xDrive modelleri eşsiz avantajlar sunuyor. 150.000 TL’ye 15 ay %0 faiz ve ÖTV indirimi, Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor. Detaylı bilgi için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Read more

%0 Faiz Oranlı Kredi Seçeneği

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel / Tüzel
150.000 TL
15 Ay
10.000 TL

 

Kampanya kapsamında 2018 model BMW 3 serisi otomobiller için geçerli güncel ÖTV oranları üzerinden %15 indirim uygulanmakta olup; kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar ve kampanyaya katılmayı kabul ve tercih eden BMW Yetkili Satıcıları’nda geçerli bulunmaktadır. İndirim oranı BMW Yetkili Satıcıları yönünden tavsiye niteliğindedir. Anlaşmalı finansal kuruluşlara yapılacak taşıt kredisi başvurularında markalı kasko kullanımında 15 aya kadar %0 faiz kredi imkanı sağlanmakta olup maksimum kredi tutarı tabloda gösterilmektedir. Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup kredi ve finansman şart ve seçenekleri Borusan Otomotiv Premium ile çözüm iş birliği içindeki kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır. Borusan Otomotiv şirketleri kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir. Borusan Otomotiv her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.