BMW STUDIO’DA BÜYÜLEYİCİ BİR KEŞİF SİZİ BEKLİYOR.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.

AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.

AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW X1, Yeni BMW X2, Yeni BMW X3 ve BMW X5, BMW Studio’da sizi bekliyor. Heyecan verici X modellerini BMW Genius eşliğinde keşfetmeye hazır mısınız?

BMW Studio

BMW Studio Nedir?

BMW Studio, birbirinden özel BMW modellerini sizinle buluşturan bir showroom. Akasya AVM’nin meydanında bulunan BMW Studio, farklı konseptler dahilinde sergilenen BMW modellerini daha yakından tanımanıza olanak veriyor. Bu özel showroom’da sergilenen otomobillerin tüm özelliklerini size BMW Genius aktarıyor. BMW Studio’da otomobil satışı yapılmamasına rağmen BMW Genius dilediğiniz BMW modeli hakkında size bilgi verebiliyor, sorularınızı yanıtlayabiliyor.

BMW STUDIO'DA BU AY.

 BMW X1.

BMW X1.

Sürüş keyfini kendine göre yorumlamak isteyenler için mükemmel bir seçim: BMW X1. Bu araç, BMW xLine ve BMW Sport Line aracılığıyla, iç ve dış tasarımda özel vurgular yapabileceğiniz iki farklı tasarım dünyası sunar. Düşük tüketim ve emisyon seviyeleriyle BMW X1 sDrive16d, şimdi BMW Studio’da.

Yeni BMW X2.

Yeni BMW X2.

Tamamen eşsiz ve ayrıcalıklı Yeni BMW X2 daha ilk bakışta sportif iddiasını net bir şekilde ortaya koyar. Güçlü atletik özellikleri ile, bu sınıfta rakipsiz dinamik özellikler ve çevik bir performans sunar. Yüksek kalitede iç tasarım ve yenilikçi teknolojileriyle yeni çağın dışa dönük karakterini temsil eden BMW X2 xDrive20d’yi BMW Studio’da keşfedin.

Yeni BMW X3.

Yeni BMW X3.

Yeni BMW X3, benzersiz bir duruşun ve özgürlüğün ifadesidir; sonsuz fırsatlarla dolu bir dünya sunar. Atletik görünümüyle etkileyicidir ve heyecan verici sürüş deneyimiyle büyüler. Yarı otonom sürüş ve BMW akıllı dört çeker xDrive sistemi ile hem yolda hem de arazide üstün sürüş konforu sunar. Yeni BMW X3 sDrive20i, şimdi BMW Studio’da sizi bekliyor.

BMW X5.

BMW X5.

BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak kendi standartlarını ileriye taşır. Bunu hem yolda hem de arazide verimlilik, sürüş dinamikleri, konfor ve çok yönlülüğü tümüyle yeni bir seviyeye çıkaran akıllı teknolojiler dizisiyle gerçekleştirir. BMW X5 xDrive25d’yi BMW Studio’da daha yakından inceleyebilirsiniz.