BMW STUDIO’DA BÜYÜLEYİCİ BİR KEŞİF SİZİ BEKLİYOR.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.

AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.

AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW M Serisi modelleri BMW Studio’da sizi bekliyor. İlk kez sergilenecek olan bu modelleri BMW Genius eşliğinde keşfetmeye hazır mısınız?

BMW Studio

BMW Studio Nedir?

BMW Studio, birbirinden özel BMW modellerini sizinle buluşturan bir showroom. Akasya AVM’nin meydanında bulunan BMW Studio, farklı konseptler dahilinde sergilenen BMW modellerini daha yakından tanımanıza olanak veriyor. Bu özel showroom’da sergilenen otomobillerin tüm özelliklerini size BMW Genius aktarıyor. BMW Studio’da otomobil satışı yapılmamasına rağmen BMW Genius dilediğiniz BMW modeli hakkında size bilgi verebiliyor, sorularınızı yanıtlayabiliyor.

BMW STUDIO'DA BU AY.

BMW M Modelleri BMW Studio'da.

BMW M2 Coupé, Yeni BMW M4 CS ve BMW X5 & X6 M Edition Black Fire modellerini şimdi Akasya AVM'deki BMW Studio'da keşfedebilirsiniz.
BMW M2 Coupé.

BMW M2 Coupé.

BMW M2 Coupé'nin tasarımı ve altında yatan fikir, BMW M GmbH'nin tarihi kökenlerine dayanır. Otomobil, sportif becerisini ve klasik arkadan itiş özelliğini, modern bir M otomobilinin hassasiyeti ve çevikliği ile bir araya getirir. Karakteristik ön ve arka rüzgarlıklar, hava akışını ve aerodinamik özellikleri optimize eder. Sportif biçimde uyarlanan süspansiyon ve güçlü bir M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor, nefes kesici bir performans sunar.
Yeni BMW M4 CS.

Yeni BMW M4 CS.

Yeni BMW M4 CS, kökeni E30 Serisi’nden BMW M3 Evolution’a dayanan yüksek performanslı otomobiller geleneğinden gelen BMW M GmbH’ye ait özel bir modeldir. Yalnızca sınırlı sayıda üretilen ve BMW M4 GTS genlerine sahip BMW M4 CS, dört koltuklu BMW M4 Coupé’nin günlük kullanıma uygunluk özelliğiyle bir araya getirilmiştir. Yenilikçi M teknolojileri ve verimli, hafif karbon fiber bileşenlerini barındıran bu otomobil günlük kullanım özelliklerinden ödün vermeden, Nürburgring’in efsanevi “Nordschleife” pistini (Kuzey Pisti) 7:38 dakika gibi etkileyici bir sürede tamamlayabiliyor.
BMW X5 M ve X6 M Edition Black Fire.

BMW X5 M ve X6 M Edition Black Fire.

Siyah güçlüdür, siyah heyecan vericidir ve siyah ayrıcalıklıdır: BMW X5 M ve BMW X6 M Edition Black Fire şıklığı ve çevikliği bir araya getiriyor ve bu iki modelin gücünü gözler önüne serecek bir stile sahip. Edition Black Fire heyecan verici dış ve iç tasarımı üst düzey, ayrıcalıklı donanım detaylarıyla bir araya getiriyor ve tüm bu özellikleri etkileyici dinamikler ve güç üretimiyle birleştiriyor.