BMW STUDIO’DA BÜYÜLEYİCİ BİR KEŞİF SİZİ BEKLİYOR.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.

AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.

AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

BMW STUDIO’DA GELECEKLE TANIŞIN.AKASYA AVM MEYDAN KATINDA.

Yeni BMW X3 ve Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo,  BMW Studio’da sizi bekliyor. İlk kez sergilenecek olan bu modelleri BMW Genius eşliğinde keşfetmeye hazır mısınız?

BMW Studio

BMW Studio Nedir?

BMW Studio, birbirinden özel BMW modellerini sizinle buluşturan bir showroom. Akasya AVM’nin meydanında bulunan BMW Studio, farklı konseptler dahilinde sergilenen BMW modellerini daha yakından tanımanıza olanak veriyor. Bu özel showroom’da sergilenen otomobillerin tüm özelliklerini size BMW Genius aktarıyor. BMW Studio’da otomobil satışı yapılmamasına rağmen BMW Genius dilediğiniz BMW modeli hakkında size bilgi verebiliyor, sorularınızı yanıtlayabiliyor.

BMW STUDIO'DA BU AY.

Yeni BMW X3.

Bağımsızlığına düşkün olanların ve maceradan vazgeçemeyenlerin tercihi Yeni BMW X3, iki özel modeliyle Kasım ayında BMW Studio’da. Atletik görüntüsüyle ilk bakışta dikkatinizi çekecek olan Yeni BMW X3, hem arazide hem şehir içinde üstün bir sürüş konforu sunarak sınır tanımadığını kanıtlıyor. Dünya lansmanı Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilen ve ilk kez M Performance donanım seçeneği ile birlikte sunulan BMW X3, daha hafif yapısıyla da dinamiklik sağlıyor. 550 litreden 1.600 litreye kadar çıkan bagaj kapasitesi, hayatınızı kolaylaştıran ekranlı anahtarı, daha geniş kabin alanı, yepyeni ve dikkat çeken Böbrek Izgaraları ile BMW X3, bağımsızlığı tutku haline getirenlerin yol arkadaşı olmaya hazır. Yeni BMW X3’ü haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arasında BMW Studio’da keşfedebilirsiniz.

Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo.

Sportifliği hayat tarzı olarak benimseyenlere olağanüstü bir sürüş konforu sunan Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo Kasım ayında BMW Studio’da sizinle buluşuyor. Eğimli tavan çizgisi, hava akışı özellikli Böbrek Izgaralar gibi dış tasarım özellikleriyle daha dikkat çekici bir görünüme bürünen Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo, iç tasarım detaylarıyla da hem şık hem konforlu bir yol arkadaşı oluyor. Teknolojik donanımlarıyla her nereye giderseniz gidin size kusursuz bir şekilde eşlik edecek olan bu otomobilin geniş diz mesafesi de onunla uzun yolculuklara çıkabileceğinizin bir kanıtı. 110 km/saat üzerindeki hızlarda otomatik olarak açılan aktif arka spoiler ise Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo ile kendinizi rüzgara bırakabileceğinizi en net şekilde gösteriyor. Yeni BMW 6 Serisi Gran Turismo’yu haftanın her günü 10.00 ile 22.00 arasında BMW Studio’da keşfedebilirsiniz.