BMW VR Deneyimi | BMW Türkiye

SANAL GERÇEKLİK,
GERÇEK TUTKU.

BMW VR DENEYİMİ.

SANAL GERÇEKLİK,<br>GERÇEK TUTKU.BMW VR DENEYİMİ.

  En Yeni BMW Modelleri BMW VR Deneyimi Noktası’nda.

  Yeni BMW 3 Serisi, Yeni BMW X5 , Yeni BMW X7, Yeni BMW 8 Serisi ve Yeni BMW Z4 modellerini BMW’nin VR deneyimi sayesinde sanal ortamda keşfedebiliyoruz. 15 Nisan-8 Temmuz tarihleri arasında BMW Yetkili Satıcı showroomlarında sanal gerçekliğin geldiği en üstün teknoloji ile donatılan BMW VR Deneyimi Noktası’nda BMW’nin en yeni modelleri farklı bir deneyimle inceleme şansını yakaladık.

  İlk kez Zorlu AVM’de ve sonrasında Bomontiada’da BMW tutkunlarıyla buluşan BMW VR Deneyimi, BMW modellerini kokpitinden iç tasarımına, gövde renginden aksesuarlarına kadar tüm detaylarıyla inceleyebilme imkanı sunarak hayallerinizdeki BMW’yi etkileyici bir şekilde keşfetme imkanı sağlıyor.

  VR DENEYİMİNİ JOY BLOG’DA KEŞFEDİN.

  VR Deneyimi

  theMagger.com'un kurucusu Lisya Kalma Patir, son zamanlarda youtube videolarıyla takip ettiğimiz Irmak Kazuk ile Nisan ayında Zorlu AVM'deki BMW VR standını ziyaret etti ve yaşadığı deneyimi BMW Joy Blog için kaleme aldı.

  BMW VR Deneyimi

  LİSYA VE IRMAK'IN VR DENEYİMİ.

  Sizin için hazırladığımız bu videoda Irmak Kazuk ve Lisya Kalma Patir'in, Zorlu Center’daki VR deneyimine ortak olabilirsiniz. 

  Devamı