Yeni BMW M3 Competition Sedan ve Yeni BMW M4 Competition Coupé | BMW Türkiye

THE M3. THE M4.

THE M3. THE M4.

Yeni BMW M3 Competition Sedan; yüksek performansı ve atletik yapısıyla nefes kesici.
Yeni BMW M4 Competition Coupé; estetik karakter ve M modellerine özgü atletik özelliklerin hayranlık veren birleşimi.
Günlük sürüş deneyimini tutkulu bir performans ve göz alıcı tasarımla birleştiren Yeni BMW M3 Competition Sedan ve Yeni BMW M4 Competition Coupé ile tanışın.

Devamı

BİLGİ ALIN.

Yeni BMW M3 Competition Sedan ve Yeni BMW M4 Competition Coupé modelleri sizinle tanışmayı bekliyor. Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

Devamı

İZLEYİN.

Yeni BMW M3 Competition Sedan ve Yeni BMW M4 Competition Coupé | BMW Türkiye

YENİ BMW M3 COMPETITION SEDAN’DA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

Yeni BMW M3 Competition Sedan’ın sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Yeni BMW M3 Competition Sedan, BMW 3 Serisi Sedan modellerinin motor sporlarına uygunluğunu gösteriyor. Yeni BMW 3 Serisi Sedan M Modellerinin ilki, 510 bg yüksek performanslı BMW M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru ve motor sporlarından uyarlanan çeşitli hareketli ve yürüyen aksam teknolojilerini içeriyor. Aktif M Diferansiyelli isteğe bağlı M xDrive* dört çeker sistemiyle etkileşim sayesinde bu benzersiz spor sedan otomobil, sürücüsüne her zaman M modellerine özgü sürüş dinamiklerini sağlıyor. Güçlü oranlar ve farklı 3-box tasarımı otomobilin atletik karakterini görsel olarak vurguluyor. Kanatlı karbon tavan gibi M tasarımı veya kesintisiz siyah eşikler, dış tasarımdaki çarpıcı motor sporları vurgularını ortaya koyuyor. Yeni BMW M3 Competition Sedan otomobilin iç tasarımı ise birçok M özelliğiyle atletik açıdan şık bir tasarıma sahip ve tutarlı şekilde sürücü odaklı.

Yeni BMW M3 Competition Sedan’ın sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

YENİ BMW M4 COMPETITION COUPÉ’DE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

Yeni BMW M4 Competition Coupé’nin sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri.

Yeni BMW M4 Competition Coupé, BMW 4 Serisi Coupé M Modelleri için en üst düzey performansı belirliyor. Yüksek performanslı 510 bg BMW M TwinPower Turbo sıralı 6-silindirli benzinli motor ve motor sporlarından alınan çeşitli hareketli ve yürüyen aksam teknolojileriyle donatılan bu spor coupé otomobil, M modellerine özgü en yüksek sürüş dinamiklerini sunuyor. İsteğe bağlı Aktif M Diferansiyelli M xDrive* dört çeker sistemi, günlük kullanımda ve yarış pistlerinde çarpıcı sürüş dinamiklerini garanti ediyor. İç ve dış tasarımdaki isteğe bağlı, M modellerine özgü Karbon detayların yanı sıra ön, yan ve arka bölümün güçlü tasarım dili otomobilin atletik karakterini öne çıkarıyor.

*M xDrive modelinin 2021 yaz aylarında pazara sunulması bekleniyor.

Yeni BMW M4 Competition Coupé’ın sürüş dinamikleri ve tasarım özellikleri

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu.

 • BMW M3 Competition Sedan:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 9,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 221

  BMW M4 Competition Coupé:
  Yakıt tüketimi (l/100 km) (ortalama): 9,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 221

  Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

  Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

  Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.