Sizin için mükemmel otomobilin özelliği hangisidir?

Otomobiliniz hayattaki değerlerinizi ve önceliklerinizi yansıtmalıdır. İhtiyaçlarınıza uygun doğru modeli bulmak için dört özellik seçin.

BMW 3 Serisi Touring kullanışlılık

Kullanışlılık

Akıllı ve kullanışlı otomobiller, günlük kullanıma uygundur ve farklı ihtiyaçları karşılayacak yeterli alan sunar.

BMW 6 Serisi Coupé ECO PRO Modu

Verimlilik

Optimum CO2 verimliliği ve düşük tüketim için, yenilikçi ve enerji tasarrufu sağlayan BMW teknolojileri konfor ya da sürüş deneyiminden ödün vermeden düşük çevre etkisi sağlar.

BMW 2 Serisi Gran Tourer alan ve konfor

Alan

Uzun mesafe yolculuklarda tüm çantalar ve yolcular için bol miktarda alan ve konfor çok önemlidir. Daha yüksek koltuk konumu, yumuşak süspansiyon ve daha fazla baş mesafesi gideceğiniz her yerde keyifli bir seyahat vaat eder.

BMW 4 Serisi yenilenen dış tasarım

Şıklık

Temelinde sade ve her açıdan kaliteli otomobiller. Premium otomobillerimiz sezgisel yapılarının yanı sıra son derece şık seçenekler sunar. BMW otomobilinizin iç ve dış tasarımını daha kaliteli kılacak özel dokunuşları tercih ediyorsanız bu seçeneği seçin.

BMW M4 Coupé yüksek performans

Yüksek performans

Performans odaklı otomobillerimiz dinamik sürüşe yönelik tasarlanmıştır. Heyecan verici bir sürüş ve çevik kullanım için güçlü motorlar, bol miktarda beygir gücü ve somut motor sporları değerleri sunarlar.

BMW X4 benzersiz stil

Benzersiz olması

Benzersiz varlığı ile yolda dikkatleri üstüne çeken bir otomobille kendinizi ifade edin. Eşsiz tasarım özellikleri ve bireysel özellikler hem yayalar hem de sürücüler için etkileyicidir.

BMW 7 Serisi Sedan lüks ve çok yönlü

Lüks

Gerçek şıklık ve konfor için kaliteli seçenekler. Modern ve sofistike görünüme ve olağanüstü teknolojilere sahip son derece lüks otomobiller arasında BMW 7 Serisi Sedan, 6 Serisi Coupé ve Cabrio ve X5 Spor Aktivite Otomobili yer alır.

BMW 3 Serisi Gran Turismo spor araba çevikliği

Çeviklik

Spor otomobilin özünde gideceğiniz yere çevik bir şekilde çabucak ulaşmanız yer alır. Çevik hızlanması, hızlı tepkileri, güçlü motorları ve kendine güvenli görünümü ile BMW spor otomobil mirasını yaşayın ve hissedin.