YENİ BMW 8 SERİSİ CONCEPT.

YENİ BMW 8 SERİSİ CONCEPT.

YENİ BMW 8 SERİSİ CONCEPT.

Yeni BMW 8 Serisi Concept, BMW ikonlarının daima temsil ettiği her şeyi hayata geçirerek bir spor otomobilin çevikliğini, centilmen bir stille birleştiriyor. Konsantre güç ve modern lüks bir araya geliyor. Tavizsiz bir dinamizm ile modası geçmeyen şıklık bu otomobilde buluşuyor.

Read more
Yeni BMW 8 Serisi Concept - Görsel 1

YENİ NESİLDE ÜSTÜN PERFORMANS.

KESKIN DINAMIK ÖZELLIKLER.

YENİ NESİLDE ÜSTÜN PERFORMANS.

KESKIN DINAMIK ÖZELLIKLER.

Bir otomobil ikonunun öyküsünün en iyi yazılacağı yer yarış pistidir. Dinamik dış tasarımı Yeni BMW 8 Serisi Concept’in sahip olduğu güce işaret eder. Bu iddialı spor coupé otomobil, hareketsiz haldeyken bile sahip olduğu üstün sürüş deneyimi hakkında hiçbir şüphe bırakmaz.

Devamı

HER ŞERİTTE DAHA İLERİYE.

Yeni BMW 8 Serisi Concept’in gövdesi yola yakın ve güçlü bir duruşa sahiptir. Keskin çizgileri ve heyecan verici, kaslı yüzeyleri daha ilk bakıştan itibaren dinamik bir sürüş deneyimi vaat eder. Böbrek Izgaraları, otomobilin alçak ağırlık merkezini vurgulamak üzere aşağıya doğru genişlerken farlar kararlı bir biçimde yola bakar. Otomobilin karakterini ilk bakışta sergileyen bu iki tasarım çizgisi, son derece spor bir tasarıma sahip arka bölüme kadar uzanır.

Yeni BMW 8 Serisi Concept - Görsel 2

SÜRÜCÜ ODAKLI.

YENILIKÇI SÜRÜŞ ÖZELLIKLERI.

SÜRÜCÜ ODAKLI.

YENILIKÇI SÜRÜŞ ÖZELLIKLERI.

Yeni BMW 8 Serisi Concept’in yenilikçi özellikleri yepyeni bir sürüş deneyimi dünyasının kapılarını açar. Yeni kullanıcı arayüz tasarımı dijital dünyaya atılan mantıklı bir adımdır ve daha önceki yuvarlak, analog gösterge öğelerinin modern bir yorumunu sunar. Motor sporlarında olduğu gibi en önemli bilgiler doğrudan sürücünün görüş alanında sunulur ve böylece tamamen otomobili kullanmaya odaklanması sağlanır. Dijital deneyim ve eşsiz sürüş keyfi, benzeri görülmemiş bir birliktelik oluşturarak tamamen yeni bir sürüş duygusu yaratır.

Devamı

MOTOR SPORLARI GENLERİ AYRICALIKLI ÖZELLİKLERLE BİR ARAYA GELİYOR.

İç tasarımı oluşturan hatlar, otomobilin hareket yönüne doğru akıyormuş hissi uyandırır. Bu dinamik tasarım, ayrıcalıklı iç mekanı tamamlayan özel malzemeler ile şıklığı da vurgular. Carbon yapısıyla spor koltuklar ön plana çıkarken, Merino deri lüks bir ambiyans sunar. Kanatçıklar ve kırmızı dekoratif dikiş, spor coupé otomobilin genlerinin bir parçası olan yarış pistlerini hatırlatır. Yeni BMW 8 Serisi Concept’in iç tasarımı, şıklığı ve saf sportif duruşu yansıtır.

Yeni BMW 8 Serisi Concept - Görsel 3

LÜKSÜ KEŞFEDİN.

LÜKSÜ KEŞFEDİN.