DOĞUŞTAN ÖZGÜR.

Yeni BMW Concept Z4.

DOĞUŞTAN ÖZGÜR.

Yeni BMW Concept Z4.

DOĞUŞTAN ÖZGÜR.Yeni BMW Concept Z4.

Sınır tanımayan özgürlük, dizginlenemeyen sürüş keyfiyle bir araya geliyor. Yeni BMW Concept Z4 standarttan ayrılarak yeni bir ferahlık boyutu yaratıyor. Yol için üretilen ve her açıdan gücü ve atletik duruşu yansıtan bir tasarıma sahip olan bu roadster, sınır tanımıyor ve her yeni yolculuğun kısıtlanmayan bir keyifle iz bırakmasını sağlıyor.

RENGİNİZİ GÖSTERİN.

Bu roadsterda, geleneklere yer yoktur. Yeni BMW Concept Z4, mevcut eğilimleri terk eder ve sürüş keyfini artırarak bir hayat biçimi halini alır. Dış tasarımda Energetic Orange rengi, güçlü kıvrımları gösterişli bir efektle sergiler ve otomobili her konumda ilgi odağı haline getirir. Daha ilk bakışta ön kısmı ve yoldaki alçak konumu, çevikliğini ve sportif iddiasını kanıtlar niteliktedir. Otomobil, adeta asfalt ile bir olur ve yeni rotalar keşfetmeye daima hazırdır. Hedef ise her zaman eşsiz sürüş keyfidir.

“Yeni BMW Concept Z4, dört tekerlek üzerinde mutlak özgürlüğü temsil eder.”
Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı.

SÜRÜŞ ÖZGÜRLÜĞÜ.

Yeni BMW Concept Z4, özgür ve vahşi bir görünüme sahiptir. Bu otomobil, çarpıcı bir dış tasarıma ve kendine güvenen bir tavırla donatılmış güçlü karaktere sahip bir roadsterdır. Her detay atletik ruhu ve özgürlük dürtüsünü temsil eder. Öndeki büyük hava girişleri ve motor kapağının ön kısmında yer alan belirgin hava çıkışları, hız ve hava akımı için tasarlanmıştır. Bu, kafes eklentileri ve petek yapısıyla ayrıcalıklı bir sportif havayı yansıtan alçak Böbrek Izgaraları için de geçerlidir. Yeni BMW Concept Z4 ile bağımsızlık tek hedeftir.

ZİNCİRLERİNİZİ KIRIN.

Yeni BMW Concept Z4’ün iç tasarımında, farklılık minimalizmle bir araya getirilmiştir. Hiçbir şey gereksiz değildir, hiçbir şey dikkat dağıtmaz. Aksine her şey sürücüye ve saf sürüş deneyimine odaklıdır. Bu, alternatif bicolor görünümlü spor koltuklarla vurgulanmıştır. Pürüzsüz siyah deri sürücü koltuğu atletik duruşu yansıtırken, yolcu koltuğunun turuncu Nubuk derisi ise böyle bir otomobilde yolculuk yapmanın keyfini ifade eder. Her iki deri de tüm iç tasarımda kullanılan krom öğelerle olağanüstü bir uyum sağlar. Tüm bu özelliklerin penceresiz tasarımla bir araya gelmesi ise yol ve yeni ufuklar gibi temel öğeler açısından dinamik ve engellenmeyen bir genişlik hissi yaratır.

“Yeni BMW Concept Z4, yeni BMW tasarım dilini her bakış açısından, tüm detaylarıyla sunuyor.”
Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Kıdemli Başkan Yardımcısı.
Yeni BMW Concept Z4 - Görsel 1

SINIRLARI AŞIN.

SINIRLARI AŞIN.