YENİ BMW X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

İlham veren ferahlık hissi.

YENİ BMW X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

İlham veren ferahlık hissi.

YENİ BMW X7 CONCEPT iPERFORMANCE.İlham veren ferahlık hissi.

Yeni BMW Concept X7 iPerformance, lüks otomotiv anlayışının en mükemmel örneğidir. Çığır açan tasarım ve ilham veren duruşa yönelik yenilikçi bir yaklaşım sunar. Bu konsept otomobili, son derece geniş bir iç hacim ve konfor ile donatılmıştır. Ayrıca, daha ilk anda tüm dikkatleri üzerinde toplayan, gösterişli bir görünüm sunmak için tasarlanmıştır.

GÖSTERİŞLİ GÖRÜNÜMÜYLE FARK EDİLMEYE HAZIR.

Duruş bir karizma meselesidir. Yeni BMW Concept X7 iPerformance, bu karizmayı her açıdan gözler önüne serer. Büyük boyutlarına rağmen, etkileyici duruşu ile ince ve son derece çevik bir görünüm yaratır. Bu, diğer özelliklerini yanı sıra, arka kısmın ince stili ve öne doğru akıcı bir hareketlilik oluşturan dinamik tasarım çizgileri sayesinde ortaya çıkar. Öne çıkan dikey Böbrek Izgaraları ile güçlü hava girişleri ve şık biçimde vurgulanmış yüzeyler, modern ve otoriter bir genel görünüm yaratarak mükemmellik ve lüks anlayışını yansıtır.

“Yeni BMW Concept X7 iPerformance, sade stili ve son derece hassas detayları ile lüks ve modern bir etki yaratır.”
Adrian van Hooydonk, BMW Group Tasarım Başkanı

HER DURUMDA OLAĞANÜSTÜ.

Yeni BMW X7 Concept iPerformance'ın iç tasarımı.

HER DURUMDA OLAĞANÜSTÜ.

Yeni BMW X7 Concept iPerformance'ın iç tasarımı.

Yeni BMW Concept X7 iPerformance’ın kapılarını açtığınız anda her açıdan yeni standartları belirleyen bir otomobil olduğunu görebilirsiniz. Yolcular, yolculuk boyunca kendilerine interaktif efektler ile eşlik eden atmosfer ışığı konsepti ile karşılanır. Ön camdan arkaya kadar uzanan Panoramik Cam Tavan ile birleşen geniş boyutlu camlar, ayrıcalık ve açıklık ile karakterize edilen eşsiz bir ferahlık hissi yaratır.

STİL MESELESİ.

Yalnızca sizin için tasarlanmış olan yeni BMW Concept X7 iPerformance ile lüks ve kalitenin yeni bir boyutunu deneyimleyin. Kusursuz el işçiliğinin öne çıkan özeliklerini yansıtan iç tasarım, yolculara oturdukları her koltukta üstün bir konfor ve eşsiz bir ferahlık hissi sunar. Modern, sade tasarım, yüksek kaliteli malzemeler ve en iyi kalite derinin etkileşimi, mükemmellik ve lüks ile tanımlanan bir atmosfer yaratır.

HER YERDE DÜNYA İLE BAĞLANTIDA.

Yeni BMW Concept X7 iPerformance'ta sunulan dijital hizmetler.

HER YERDE DÜNYA İLE BAĞLANTIDA.

Yeni BMW Concept X7 iPerformance'ta sunulan dijital hizmetler.

Yeni BMW Concept X7 iPerformance, geleceğe yönelik ilerici bakış açısıyla bağlantı ve dijital hizmetler açısından yeni standartları belirler. Yenilikçi kullanıcı arayüzü, yolculara bireysel ekranlar aracılığıyla dış dünyanın yanı sıra birbirleriyle de iletişim kurma olanağı sunar. Ayrıca, otomobilde yer alan sıra dışı bir özellik olarak, mesaj aktarımları, iç tasarımda kapılar boyunca arkadan öne doğru hareket eden, etkileşimli ışık şeritleri aracılığıyla gösterilir.

LÜKSÜ KEŞFEDİN.

LÜKSÜ KEŞFEDİN.

BİR OTORİTE İFADESİ.

BİR OTORİTE İFADESİ.