360° ELEKTRİKLİ.

BMW i

e-mobilite için kapsamlı hizmet.

360° ELEKTRİKLİ.

e-mobilite için kapsamlı hizmet.

360° ELEKTRİKLİ.e-mobilite için kapsamlı hizmet.

BMW i 360° ELEKTRİKLİ portföyü içerisinde basit evde şarj ve sürekli genişleyen şarj istasyonu ağını kullanma kolaylığından, bağlantılı navigasyona ve BMW Add-on Mobility ile tatillerinizde geleneksel otomobilleri kullanmaya kadar elektrikli otomobil sürmeyi konforlu bir deneyim ve günlük keyif haline getiren geniş kapsamlı, yenilikçi ürün ve hizmetleri bir araya getirir.

Read more
BMW i

EVDE ŞARJ.

Elektrikli otomobiller geleneksel otomobillere kıyasla birçok avantaja sahiptir. Örneğin birlikte verilen standart şarj kablosu kullanılarak evde hızlı ve kolay bir şekilde şarj edilebildiklerinden her sabah 'dolu depoya' sahiptir. BMW i Wallbox ile bu işlem çok daha hızlı ve basit şekilde gerçekleştirilir. Duvara monte edilen ve ev kullanıma uygun şarj istasyonu, şarj kapasitesini artırır, şarj süresini azaltır ve BMW i otomobilleri için ideal bir tasarım aksesuarı haline gelir. Kurulum hizmeti eksiksiz Wallbox paketinin bir parçası olarak sunulur ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilir. BMW i e-mobilite açısından tutarlı sürdürülebilirliği teşvik ettiğinden BMW i aynı zamanda belirli yenilenebilir enerji tedarikçileri ile uygun yeşil enerji sözleşmeleri de düzenleyecektir.

 • Yeşil Enerji

  Elektromobilitenin sürdürülebilirliği yeşil enerjiyle ayrılmaz bir biçimde bağlıdır. Otomobilinizi yenilenebilir şekilde üretilen enerjiyle şarj edebilmenizi sağlayan yeşil enerji sözleşmesiyle birlikte elektromobilite tamamen emisyonsuz bir sürüş keyfine dönüşür.

  BMW Green Energy ürün portföyü Solarwatt gibi ekolojik elektrik tedarikçilerinden temin edilen yenilenebilir enerjiden, ör. bir güneş enerjili garajı gibi kendi “My Green Energy” çözümlerinizi kullanarak enerji üretimine kadar geniş bir kapsama sahiptir.

EV-DIŞI ŞARJ.

BMW özellikle kendi şarj seçeneğine sahip olmayan sürücüler için yenilikçi şehir içi e-mobilite çözümleri üretir. Bu sürücüler esnek ve zaman kazandıran park ve genel kullanıma açık otoparklarda şarj seçeneklerine erişime sahiptir.
Bağlı BMW i Navigation sayesinde BMW ConnectedDrive ile BMW i3 en yakın şarj istasyonunun nerede olduğunu bilir, müsait olup olmadığını belirtir ve gerekirse istasyonu rotanıza dahil eder. Böylelikle BMW i sürücüleri şehirdeki, sayıları her geçen gün artan ev-dışı şarj istasyonlarından birini kolayca bulabilir ve bataryanın enerjisini yeniden doldurabilir.

 • ChargeNow

  ChargeNow, BMW i tarafından sunulan bir mobilite hizmetidir ve en büyük mobil şarj istasyonu tedarikçileri birliğidir. ChargeNow ağındaki şarj istasyonları navigasyon ünitesindeki BMW i ConnectedDrive hizmetleri kullanılarak görüntülenerek, ev-dışı şarj istasyonlarının hızlı ve kolay bir şekilde bulunmasını ve kullanılmasını sağlar. Ödeme basittir ve ChargeNow kartı aracılığıyla nakit kullanmadan gerçekleştirilir. Ayda bir, fatura edilen kişisel masraflar ve ilgili giderlere ilişkin detaylı bir bildirim gönderilir.

 • ParkNow LongTerm

  ParkNow Long Term, BMW i müşterilerine evlerinin ya da iş yerlerinin yakınındaki çok katlı otoparklarda şarj istasyonu hizmeti bulunan uzun süreli park seçenekleri bulur.
  Bu hizmet özellikle otomobillerini evlerinde şarj etme şansına sahip olmayan müşteriler için pratik bir çözümdür.
  Tüm gün, tüm gece veya çalışma saatleri içerisinde olsun ParkNow Long Term ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru teklifi size sunar.

Birden fazla şarj istasyonu tedarikçisi, tek bir erişim noktası: BMW i ChargeNow.

Birden fazla şarj istasyonu tedarikçisi, tek bir erişim noktası: BMW i ChargeNow.

ESNEK MOBILITE.

BMW i, sürücünün kişisel mobilite ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla uzun yolculuklar için özelleştirilmiş mobilite çözümleri sunar. Kırsal bölgelerde gezintiler için cabrio modellerinden kış tatilleri için spor aktivite araçlarına (SAV) kadar geleneksel BMW modellerine erişebilirsiniz.
DriveNow otomobil paylaşım hizmetleri sayesinde de bazı şehirlerde bir BMW ya da MINI modelini ve yakın bir gelecekte de bir BMW i3'ü tercih edebilir ve bu otomobili şehir içi yolculuklarınızda kullanabilirsiniz. Faturalama dakika bazlıdır böylelikle yalnızca otomobile ihtiyacınız olduğu süre için ödeme yaparsınız. Esnek mobilite, size özel ulaşım gereksinimlerine mükemmel uyum sağlayan yeni bir mobil yaşam tarzının anahtarıdır.

Açıklayıcı bir video.

Esnek mobiliteyi keşfedin.

 • BMW Add-on Mobility

  BMW Add-on Mobility, ihtiyacınız olan hareket özgürlüğünü size sunar. Günlük işler için BMW i3'ünüzün direksiyonunda şehir içi mobilitenin keyfini en yenilikçi şekliyle çıkarabilirsiniz. Daha uzun mesafeleri kat etmeye veya bazı yolculuklar için daha fazla alana ihtiyacınız olması durumunda kolayca geleneksel bir BMW modeline geçiş yapabilirsiniz.

DESTEK HIZMETLERI.

BMW i sahiplerine mükemmel günlük destek sunan geniş çeşitlilikte ürün ve hizmetler de sağlanır. Bunlar arasında BMW i Remote Uygulaması ve BMW i ConnectedDrive navigasyon hizmetleri yer alır. BMW i otomobilinizle maksimum menzile ulaşmak üzere elektrikli otomobille yolculuk için optimize edilen BMW i ConnectedDrive hizmetlerini kullanın. Otomobilinizin yolda teknik desteğe ihtiyacı olması halinde kapsamlı BMW i hizmetleri size hızla yardım sağlayacaktır. Destek Hizmetleri ile e-mobiliteye her zaman güvenebilir ve endişe etmeden otomobil sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Basit bir açıklama.

Destek Hizmetleri videosunu izleyin.

 • BMW i ConnectedDrive

  Özellikle elektrikli otomobiller için tasarlanan BMW i ConnectedDrive çözümleriyle BMW i3 standart olarak tamamen bağlantılı olarak sunulan ilk otomobildir. Dinamik menzil haritası ve şarj istasyonu ekranını da içeren Menzil Asistanı özellikli Bağlantılı BMW i Navigation varış yerinize giden en verimli yolu bulacaktır. BMW i Remote Uygulaması, BMW i3'ün akıllı telefon uzantısıdır. Bu kapsamlı fonksiyonlar bir elektrikli otomobilin gereksinimlerine göre özel olarak uyarlanmıştır ve BMW i3 ile elektromobilitenin ne kadar akıllı, çok yönlü ve rahat olduğunu gösterir.

 • Bakım ve Onarım

  BMW i otomobilleri için elektrikli otomobillere uygun özel servis paketleri geliştirilmiştir. Bu paketler belirli kilometreler için farklı sürelerde ve aşağıdaki kapsamda sunulur:
  - Service Inclusive (yalnızca bakım)
  - Service Inclusive Plus (bakım ile yıpranma ve aşınma onarımları)
  - Repair Inclusive (uzatılmış garanti)
  Daha fazla bilgi için BMW i Yetkili Satıcınızla görüşün.

 • Ulaşım Desteği

  BMW i, BMW i3 otomobilinizin serviste olduğu süre içerisinde, konforunuza ve ulaşımınıza yönelik çeşitli mobilite çözümleri sunar. Buna servis ve bakım randevularının yanı sıra otomobil onarımları da dahildir. İkame otomobil, toplu ulaşım biletleri, taksi kuponları veya ulaşım servisi gibi yedek otomobil veya ulaşım seçenekleri talep üzerine sunulur.
  Yoldayken yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, bataryanız boşalsa bile mobil şarj hizmetiyle birlikte BMW i Mobile Care mobil hizmetleri size yardımcı olacaktır.