360° ELEKTRİKLİ.

BMW i

e-mobilite için kapsamlı hizmet.

BMW i 360° ELEKTRİKLİ portföyü içerisinde basit evde şarj ve sürekli genişleyen şarj istasyonu ağını kullanma kolaylığından, bağlantılı navigasyona ve BMW Add-on Mobility ile tatillerinizde geleneksel otomobilleri kullanmaya kadar elektrikli otomobil sürmeyi konforlu bir deneyim ve günlük keyif haline getiren geniş kapsamlı, yenilikçi ürün ve hizmetleri bir araya getirir.

Devamı
360° ELEKTRİKLİ.e-mobilite için kapsamlı hizmet.

  EVDE ŞARJ.

  Elektrikli otomobiller geleneksel otomobillere kıyasla birçok avantaja sahiptir. Örneğin birlikte verilen standart şarj kablosu kullanılarak evde hızlı ve kolay bir şekilde şarj edilebildiklerinden her sabah 'dolu depoya' sahiptir. BMW i Wallbox ile bu işlem çok daha hızlı ve basit şekilde gerçekleştirilir. Duvara monte edilen ve ev kullanıma uygun şarj istasyonu, şarj kapasitesini artırır, şarj süresini azaltır ve BMW i otomobilleri için ideal bir tasarım aksesuarı haline gelir. BMW i e-mobilite açısından tutarlı sürdürülebilirliği teşvik ettiğinden BMW i aynı zamanda belirli yenilenebilir enerji tedarikçileri ile uygun yeşil enerji sözleşmeleri de düzenleyecektir.

  • Yeşil Enerji

  EV-DIŞI ŞARJ.

  BMW özellikle kendi şarj seçeneğine sahip olmayan sürücüler için yenilikçi şehir içi e-mobilite çözümleri üretir. Bu sürücüler esnek ve zaman kazandıran park ve genel kullanıma açık otoparklarda şarj seçeneklerine erişime sahiptir.
  Bağlı BMW i Navigation sayesinde BMW ConnectedDrive ile BMW i3 en yakın şarj istasyonunun nerede olduğunu bilir, müsait olup olmadığını belirtir ve gerekirse istasyonu rotanıza dahil eder. Böylelikle BMW i sürücüleri şehirdeki, sayıları her geçen gün artan ev-dışı şarj istasyonlarından birini kolayca bulabilir ve bataryanın enerjisini yeniden doldurabilir.

  • ChargeNow
  • ParkNow LongTerm

  Birden fazla şarj istasyonu tedarikçisi, tek bir erişim noktası: BMW i ChargeNow.

  Birden fazla şarj istasyonu tedarikçisi, tek bir erişim noktası: BMW i ChargeNow.

  ESNEK MOBILITE.

  BMW i, sürücünün kişisel mobilite ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla uzun yolculuklar için özelleştirilmiş mobilite çözümleri sunar. Kırsal bölgelerde gezintiler için cabrio modellerinden kış tatilleri için spor aktivite araçlarına (SAV) kadar geleneksel BMW modellerine erişebilirsiniz.
  DriveNow otomobil paylaşım hizmetleri sayesinde de bazı şehirlerde bir BMW ya da MINI modelini ve yakın bir gelecekte de bir BMW i3'ü tercih edebilir ve bu otomobili şehir içi yolculuklarınızda kullanabilirsiniz. Faturalama dakika bazlıdır böylelikle yalnızca otomobile ihtiyacınız olduğu süre için ödeme yaparsınız. Esnek mobilite, size özel ulaşım gereksinimlerine mükemmel uyum sağlayan yeni bir mobil yaşam tarzının anahtarıdır.

  Açıklayıcı bir video.

  Esnek mobiliteyi keşfedin.

  • BMW Add-on Mobility

  DESTEK HIZMETLERI.

  BMW i sahiplerine mükemmel günlük destek sunan geniş çeşitlilikte ürün ve hizmetler de sağlanır. Bunlar arasında BMW i Remote Uygulaması ve BMW i ConnectedDrive navigasyon hizmetleri yer alır. BMW i otomobilinizle maksimum menzile ulaşmak üzere elektrikli otomobille yolculuk için optimize edilen BMW i ConnectedDrive hizmetlerini kullanın. Otomobilinizin yolda teknik desteğe ihtiyacı olması halinde kapsamlı BMW i hizmetleri size hızla yardım sağlayacaktır. Destek Hizmetleri ile e-mobiliteye her zaman güvenebilir ve endişe etmeden otomobil sürmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

  Basit bir açıklama.

  Destek Hizmetleri videosunu izleyin.

  • BMW i ConnectedDrive
  • Bakım ve Onarım
  • Ulaşım Desteği