ARTIK BMW'NİZ SERVİS ZAMANINI HATIRLIYOR.

BMW TeleServices.

Bir sonraki yağ değişimi, BMW otomobil kontrol hizmeti, yeni fren balataları. Artık bunlar için randevuyu dert etmenize gerek yok. TeleServices bunu sizin yerinize yapar. Siz yalnızca arkanıza yaslanın ve rahatlayın, servis işlemlerini BMW'niz halletsin.

Read more

OTOMATİK BMW TELESERVİS ÇAĞRISI.

BMW otomobilinizin ihtiyacı olan servisleri ve bunlara ne zaman ihtiyaç duyduğunu bilir ve servise ilişkin verileri otomatik olarak BMW'ye gönderir. Sensörler servis zamanını tespit eder ve bilgileri BMW'ye iletir. Tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi otomobil verilerinize erişir, otomobille ilgili tüm bilgileri değerlendirir ve hatta randevu için yapılan aramadan önce otomobilinizi servis ziyareti için etkili şekilde hazır hale getirir.

BMW TeleServices.

Bu donanım seçeneği hakkındaki filmi izleyin.

SERVİS GÜNCELLEMELERİNİ DOĞRUDAN OTOMOBİLİNİZE GÖNDERİN.

Servis bir zorunluluk olsa da, TeleServices sayesinde artık bununla kendiniz ilgilenmek zorunda değilsiniz. BMW'niz ne zaman servise gidilmesi gerektiğini otomatik olarak kaydeder ve servisle ilgili verileri zamanında BMW Yetkili Servisinize gönderir. Manuel olarak randevu almak için de BMW'nizden bir düğmeye basarak TeleServices Çağrısını kullanabilirsiniz. Her durumda, BMW Yetkili Servisiniz otomobilinizin durumu hakkında önceden bilgilendirilir ve gereksinimlerinize en iyi şekilde yanıt verebilecek şekilde hazırlıklı olur.

  • Gereklilikler/kullanılabilirlik

    Gereklilikler:
    • ConnectedDrive Hizmetleri veya Akıllı Acil Durum Çağrısı özel donanım seçeneği

    Kullanılabilirlik:
    • Yalnızca Professional Navigation Sistemi, Business Navigation Sistemi, Professional Radyo ile birlikte sunulur