DAHA VERİMLİ ÇALIŞIN.

Microsoft Exchange.

Verimli çalışanlar daima kendilerine daha fazla zaman ayırabilir. Microsoft Exchange ile BMW otomobilinizde yolculuk yaparken e-postalarınız, randevularınız ve iletişim bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Sistem verilerinizi otomatik olarak eşleştirir ve size kesintisiz iletişim ve olası en iyi bağlantıyı sunar.

Read more

MICROSOFT EXCHANGE.

Ev ile iş arasında geçirdiğiniz zamanda verimli bir biçimde çalışın. Microsoft Exchange uygulamasının otomobile entegrasyonu, e-postalar, kişiler ve takvim girişlerinin diğer uç cihazlarla kolay ve rahat bir şekilde senkronize edilmesini ve rahatlıkla, doğrudan üzerinde çalışılabilmesini sağlar. Tüm e-postalar, kişiler ve takvim girişleri sürekli olarak otomatik şekilde güncellenerek yoldayken otomobil içinde elinizin altında olmasını mümkün kılar. Akıllı telefon gibi ek bir uç cihaz olmadan doğrudan otomobilin içinden çalışılabilir. Ek olarak, bilgi hemen kullanılabilir. Örneğin e-postalardaki telefon numaraları bağlantılı bir telefondan hemen çevrilebilir ve adresler navigasyon sistemine gönderilebilir.

E-postaların yazılması ve toplantı için randevu verilmesi ofiste de otomobilde de gerçekleştirilebilir. Ayrıca e-postaların sesli olarak okunması ve takvim girişlerinin yanıtlanması veya yeni girişlerin yapılması da otomobilde gerçekleştirilebilir; kullanılan tüm cihazlar günceldir ve her oturum güvenlidir.

Microsoft Exchange'i kullanmak için etkin bir Microsoft Office 365 hesabı gereklidir.

  • Bir bakışta avantajları
    • E-postalar, kişiler ve takvim girişleri sürekli olarak diğer uç cihazlarla senkronize edilir
    • Otomobil sürerken çalışmak için güvenli ve kolay oturum açma
    • Adresleri doğrudan navigasyon sistemine gönderme