MOBİL YAŞAM STİLLERİNİZİ BİRLEŞTİRİN.

BMW Connected Özellikleri.

MOBİL YAŞAM STİLLERİNİZİ BİRLEŞTİRİN.

BMW Connected Özellikleri.

MOBİL YAŞAM STİLLERİNİZİ BİRLEŞTİRİN.BMW Connected Özellikleri.

BMW Connected ile akıllı telefonunuz ve otomobiliniz bir bütün haline gelir. BMW Connected, sizi kişisel asistanınız kadar iyi tanır ve gelecekte size daha fazla sürüş keyfi sunar.

BMW CONNECTED OTOMOBİLE GÖNDER.

Planlanan varış süreleri dahil olmak üzere kullanıcının akıllı telefon takviminde kayıtlı toplantılar otomatik olarak BMW Connected'e aktarılır. Mevcut trafik koşullarına göre önerilen yola çıkış süresi hesaplanır. Seçili bir varış noktasını otomobilin entegre navigasyon sistemine yalnızca tek bir tıkla rahatlıkla aktarabilirsiniz.

*Yeni BMW Connected çok yakında Türkiye’de de sunulacaktır.

AYRILMA ZAMANI UYARISI.

BMW Connected, kullanıcıların bir sonraki varış noktasına zamanında varmasını sağlamak için kullanıcılara önerilen varış sürelerini bildirir. Sistem önerilen varış sürelerini otomobilin mevcut konumuna ve gerçek zamanlı trafik verilerine göre hesaplar.

*Yeni BMW Connected çok yakında Türkiye’de de sunulacaktır.

KAPIDAN KAPIYA NAVİGASYON.

BMW Connected App kapıdan kapıya navigasyon ile randevularınıza rahatça ve zamanında varın. Kullanıcılar varış noktasına ulaştığında, park halindeki otomobillerinden yürüyerek gidecekleri son varış noktasına kadar yönlendirilmek için iPhone veya bağlantılı bir Apple saat kullanabilir.

*Yeni BMW Connected çok yakında Türkiye’de de sunulacaktır.

ÖĞRENİLEN KİŞİSEL VARIŞ NOKTALARI.

BMW Connected App, sürüş düzenine göre sıklıkla gittiğiniz varış noktalarını öğrenir ve sürücülere bu varış noktalarını kişisel mobilite programına otomatik olarak kaydetme seçeneği sunar. Varış noktalarını artık manuel olarak kaydetmenize gerek kalmaz. Bu varış noktaları tek bir tıkla otomobilin entegre navigasyon sistemine sorunsuz şekilde aktarılabilir.

UZAKTAN KONTROL FONKSİYONLARI.

BMW Connected App'in (Apple App Store'da mevcut) Uzaktan Kontrol Fonksiyonları ile otomobilin kilitlenmesi veya kilitlerinin açılması gibi otomobille ilişkili fonksiyonlar uzaktan kullanılabilir. BMW ConnectedDrive müşteri portalı gibi bu uygulama da menzil veya camların ve kapıların durumu gibi otomobil bilgilerine erişme olanağı sunar. Programlanabilen klima ve şarj zamanlayıcı, örneğin BMW i'nin Pazartesiden Cumaya kadar, sürücü evden çıkmadan önce tamamen şarj edilmesini ve istenen sıcaklığa ayarlanmasını sağlar.

Bu bilgi paketi, otomobilin mevcut konumunun görüntülenmesi özelliği ile tamamlanır. Otomobilin konumu korna çalarak veya ışıkların yanıp söndürülmesi ile belirtilir ya da BMW Connected App'te bulunan harita üzerinde de gösterilebilir. Böylelikle sürücü uzakta olduğunda da her zaman otomobilin durumu hakkında eksiksiz şekilde bilgilendirilir ve bir araya toplanan tüm bilgilere tek bakışta rahatça sahip olur. Bu özelliği kullanmak üzere müşterilerin BMW ConnectedDrive müşteri portalından Uzaktan Kontrol Fonksiyonlarını bir kez etkinleştirmeleri yeterlidir.