BAŞLAT.

ConnectedDrive Hizmetleri.

BMW ConnectedDrive dünyasının anahtarı, ConnectedDrive Hizmetleri özel donanım seçeneğidir. ConnectedDrive hizmetleri özel donanım seçeneği size seyahatiniz sırasında bilgi ve eğlence sağlayan çeşitli akıllı hizmetler ve uygulamalar sunar. Bu seçenek sizin için önemli olan her şey ile bağlantı kurmanızı sağlar. Gerçek Zamanlı Trafik Bilgileri gibi diğer opsiyonel hizmet ve uygulamalara da BMW ConnectedDrive'dan erişebilirsiniz.

Read more

SAYISIZ İMKAN SUNAN BİR ÖZELLİK.

ConnectedDrive Hizmetleri özel donanım seçeneği ile çok sayıda hizmetin yanında BMW'nin sunduğu tüm yenilikçi A4A (Apps for Automotive) teknolojisine sahip olursunuz. Bu seçenek pek çok akıllı telefon uygulamasını otomobilinizde BMW'nizin çalışma konsepti aracılığıyla rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Bu şekilde her gün yeni özellikler keşfedebilirsiniz. Bir keşif yolculuğuna çıkabilir, yolculuğunuz için öneriler alabilir, ofisinizi otomobilinize taşıyabilir veya BMW'nizde eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Burada listelenen donanım seçeneklerinin tümü ConnectedDrive Hizmetlerinin bir parçası olarak sunulur. BMW ConnectedDrive'ın zengin olanaklarını keşfedin.

ConnectedDrive Hizmetleri

Bu donanım seçeneğini keşfedin.

ARA, BUL VE KEŞFET.

BMW'nizde Google ile internette arama yapın. BMW Online tarafından sunulan tavsiyelerle şehirdeki en iyi restoranları bulun. Bilgilerim / Otomobile Gönder özelliği ile en önemli adresleri, telefon numaralarını veya kısa mesajları otomobilinize taşıyın. ConnectedDrive Hizmetleri ile her şey mümkün. Her zaman güncel gelişmelerden haberdar olun ve her yolculuğunuzda yeni bir deneyimin keyfini çıkarın.

Aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilmeniz için:

 

GİDECEĞİNİZ YERE DİNLENMİŞ BİR ŞEKİLDE VARIN.

Seyahat etmek sadece gidilecek yere varış yapmak değildir. Her bir yolculuğu bir deneyime dönüştürün. ConnectedDrive Hizmetleri özel donanım seçeneği yolculuk ve navigasyon için en kullanışlı özellikleri sunar. Her yolculuktan keyif alabilmeniz için:

MOBİL OFİSİNİZ.

BMW ConnectedDrive ofisinizi BMW'nize getiriyor. Arkanıza yaslanın ve ofisinizi otomobilinizin içine taşıyın. BMW ConnectedDrive ile e-postalarınızı alabilir, okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Ya da verilerinizi otomobiliniz ile senkronize edebilirsiniz. Bunların tümü ConnectedDrive Hizmetlerinin bir parçasıdır.
Her zaman iletişim halinde kalın:

BAĞLANTILI YAŞAM.

BMW’nizi akıllı evinize bağlamak için aşağıdaki iki uygulamadan birini kullanabilirsiniz:

 • Samsung SmartThings Uygulaması

  Yoldayken bile evde neler olduğunu öğrenmek için eve bağlı kalmak ister misiniz? Aynı zamanda park halindeyken de bağlı kalmak ister misiniz? Samsung SmartThings Uygulaması ikisini de mümkün kılar.

  BMW’nizin ön konsolundan evde her şeyin yolunda olup olmadığını ve hatta evde kimin olduğunu kontrol edebilirsiniz. Güvenlik, duman ve sızıntı durumunu izleyebilir ve herhangi bir olayda uygulama tarafından haberdar edilirsiniz. Aynı zamanda evle ilgili senaryoları uygulamaya koyarak, ör. eve geldiğinizde garaj kapısının açık olmasını sağlayabilir, ışıkları yakabilir, termostatı ayarlayabilir ve eve girdiğinizde müziğin çalmasını mümkün kılabilirsiniz.

MÜZİK VE EĞLENCE.

BMW'nizle yolda ilerlerken deneyimleyeceğiniz çok şey bulunur. Doğru fon müziği her rotayı bir maceraya dönüştürdüğü için her duruma uygun doğru parçayı çalacak müzik uygulamaları sunulur. Bu sebeple, ister işe giderken ister seyahat veya tatile giderken, kendi radyo istasyonunuzu derleyebilir, çok çeşitli sesli kitaplardan tercihinizi yapabilir veya ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği ile kendi müziğinizi doğrudan BMW otomobilinize aktarabilirsiniz.
Ana uygun müziği dinleyin:

SOSYAL AĞLAR.

BMW ConnectedDrive ile yolculuğunuz boyunca yayınlama, beğenme, paylaşma, tweet atma gibi işlemleri gerçekleştirebilir ve her zaman iletişim halinde kalabilirsiniz. İşle ilgili veya özel hayatınızdaki kişilerinizi yönetin, durum güncellemelerini kontrol edin veya bir haber aldığınızda arkadaşlarınıza da haber verin. ConnectedDrive Hizmetleri özel donanım seçeneği size sosyal ağların kapısını açar, böylece artık hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.
Her zaman güncel gelişmelerden haberdar olun:

 • Gereklilikler/kullanılabilirlik

  Gereklilik:
  • BMW Connected uygulaması ConnectedDrive Hizmetleri özel donanım seçeneğinin bir parçasıdır. Bu aşağıdaki özellikler için bir gerekliliktir: Twitter, Calendar, Web radyosu, Haberler, ECO PRO Analyser. BMW Connected, App Store veya Google Play™'de mevcut ücretsiz bir uygulamadır
  Kullanılabilirlik:
  • ConnectedDrive Hizmetleri yalnızca Professional Navigation Sistemi, Business Navigation Sistemi veya Professional Radyo ile birlikte kullanılabilir
  • Burada gösterilen ürün çeşitlerinin hepsi tüm ülkelerde ve BMW modellerinde mevcut olmayabilir.

SÜRÜCÜ PROFİLLERİ.

Her gün kullanmadığınız bir BMW’de sürücü koltuğuna oturduğunuzda, koltuk konumu, sıcaklık ayarı, sürücü destek sistemleri, sevdiğiniz radyo kanalları ve iletişim verileri özellikleriyle kendinizi evinizde gibi hissetmek istersiniz. Sürücü Profilleri ile bunu sağlamak artık çok kolay. Torpido gözündeki USB portu, tüm kişisel verilerinizi ve ayarlarınızı bir USB belleğe kaydedip saklamanıza ve daha sonra kendi otomobilinize ya da başka bir BMW’ye tekrar yüklemenize olanak tanır. Alışık olduğunuz otomobil ortamını çok kısa sürede yeniden oluşturabilirsiniz. Kendi kişisel ayarlarınız BMW ConnectedDrive ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde.