SEÇİM SİZİN.

BMW ConnectedDrive Store ve My BMW ConnectedDrive müşteri portalı.

BMW ConnectedDrive Store'dan çevrimiçi yeni hizmet ve uygulamaları satın alın ve ardından bunları My BMW ConnectedDrive müşteri portalında yönetin.

Read more

BMW CONNECTEDDRIVE STORE.

Artık tüm Dijital Hizmetlerimizi, çevrimiçi olarak müşteri portalındaki “My BMW ConnectedDrive” üzerinden gireceğiniz BMW ConnectedDrive Store'da bulabilirsiniz. Ayrıca trafikteyken size yol gösterecek Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi gibi otomobilinize özel hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra BMW Online, Uzaktan Erişim Hizmetleri ve Napster, Audible ya da Deezer gibi BMW Apps hazır uygulamaları ve daha bir çok özellik sizleri bekliyor.

BMW ConnectedDrive hizmet ve uygulamalarından ne zaman ve ne kadar süreyle faydalanmak istediğiniz tamamen size kalmış. Bir aydan üç yıla uzanan kullanım seçenekleriyle her hizmetin geçerlilik süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

MY BMW CONNECTEDDRIVE MÜŞTERİ PORTALI.

“My BMW ConnectedDrive” müşteri portalında BMW veya BMW i'niz için bir dizi hizmeti bilgisayarınızdan kolayca yönetebilirsiniz. Örneğin, Uzaktan Erişimi etkinleştirebilir veya BMW Online Office e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. My BMW ConnectedDrive ile otomobilinize adresler göndermek veya kişisel sürücü profilinizi ayarlamak gibi başka işlevleri de gerçekleştirebilirsiniz.

  • Gereklilikler/kullanılabilirlik

    BMW ConnectedDrive Store'u kullanabilmeniz için My BMW ConnectedDrive müşteri portalına erişiminizin olması ve hizmetin Türkiye’de mevcut olması gerekir. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları, size bu konuda memnuniyetle bilgi verecektir.