HER TÜRLÜ DURUMA HAZIR.

Akıllı Acil Durum Çağrısı.

Mümkün olan en iyi güvenlikle yolculuk etmek için her yolculukta BMW’nizde bulunan çok çeşitli, üst düzey güvenlik donanımlarına güvenebilirsiniz. En kötü olasılık kaçınılmaz hale geldiğinde, Akıllı Acil Durum Çağrısı otomatik olarak sizin için yardım ister. Böylelikle istenmeyen acil bir durumda müdahale süresi kısalır.


ACİL DURUMDA HIZLI DESTEK.

Bir hava yastığı açılırsa, Akıllı Acil Durum Çağrısı otomatik olarak, otomobilinize kalıcı şekilde yerleştirilmiş kazaya dayanıklı telefon aracılığıyla BMW Çağrı Merkezi'ni arar. Bu telefon hem yurt içinde hem de yurt dışında kendi cep telefonunuzdan bağımsızdır. Ardından özel olarak eğitilmiş personel sizinle temasa geçerek, acil durum hizmetlerini bilgilendirir ve mümkün olduğunda kendi anadilinizde telefon üzerinden destek sağlar.

Akıllı Acil Durum Çağrısı.

Bu donanım seçeneği hakkındaki filmi izleyin.

İÇİNİZ RAHAT OLSUN.

Kurtarma hizmetlerinin kazaya karışan kişilere gerekli tıbbi bakımı hemen hazırlayabilmesine yönelik olarak yaralanma riski, yolcu sayısı, otomobilin modeli ve rengi gibi kurtarma hizmetleri açısından önemli olan verilerle birlikte otomobilin metre bazında kesin konumunu içeren bir veri aktarımı gerçekleştirilir. Akıllı acil durum çağrısı başkaları için destek çağırmak istediğinizde manuel olarak da etkinleştirilir.