BMW CONNECTED DRIVE.

Özgürlüğe bağlanın.

BMW CONNECTED DRIVE.Özgürlüğe bağlanın.

İstediğinizi yapmakta özgürsünüz. BMW ConnectedDrive Dijital Hizmetleri ile sizin için önemli olan her şeye bağlanabilirsiniz. BMW ConnectedDrive Sürücü Destek Sistemleri çok daha fazla konfor sunar. Böylece sizin için önemli şeylere odaklanabilirsiniz. Yolculuk arkadaşınızın bir seyahat rehberi mi, sizi eğlendirecek biri mi yoksa bir koruyucu melek mi olacağına siz karar verin.

Devamı

BMW CONNECTED.

BMW Connected günlük ulaşımı kolaylaştıran ve sürücülere gidecekleri yere rahat ve zamanında ulaşmaları konusunda yardımcı olan kişisel bir ulaşım asistanıdır. İdeal yola çıkış zamanına yönelik tavsiyeler gibi ulaşıma ilişkin bilgiler iPhone veya (yakında) Apple Watch üzerinden uzaktan sunulur ve kesintisiz biçimde otomobile aktarılır.

Devamı
BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 1

KESİNTİSİZ BAĞLANTI.

İster günlüğünüzü düzenlemek, ister bilmediğiniz bir şehri ziyaret etmek veya bir sonraki yolculuğunuza hazırlanmak olsun, burada BMW Connected App'in günlük yaşamınıza getireceği kolaylıkları keşfedebilirsiniz.
Devamı
BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 2

Her zaman bir adım önde.

BMW CONNECTED DRIVE DİJİTAL HİZMETLER.

BMW’niz sizin için neler yapabilir? Sizi varış noktanıza zamanında götürebilir mi? Tüm sorularınıza cevap verebilir mi? BMW ConnectedDrive Dijital Hizmetleri bir dizi kullanışlı özellik sunar. Sunduğu akıllı özellikler ve yeniliklerle hayatınızı kolaylaştırır ve her yolculuğu bir deneyime dönüştürür.

Devamı
BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 4

OTOMOBİLİNİZİ TELEFONUNUZDAN KONTROL EDİN.

BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 5

GİDECEĞİNİZ YERE ZAMANINDA ULAŞIN.

BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 6

İÇİNİZ RAHAT OLSUN.

BİZİ BİRLEŞTİRİR.

BMW ConnectedDrive : Sizi dünyaya daha yakından bağlayan servis ve uygulamalarla dolu bir teknoloji paketi. Günlük işlerin yapılmasını daha kolay ve hızlı hale getirir, böylece aileniz ve arkadaşlarınız gibi sizin için önemli olan kişilerle daha fazla vakit geçirebilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz. BMW ConnectedDrive'ı farklı açılardan deneyimleyin.


BMW ConnectedDrive

Özgürlüğe bağlanın. Her gün.

BMW CONNECTED DRIVE SÜRÜCÜ DESTEK SİSTEMLERİ.

Her yolculuğunuzda Sürücü Destek sistemlerine tamamen güvenebilirsiniz. Bu sistemler, BMW otomobilinizi çok daha akıllı bir hale getirir. Daha fazla güvenlik, hem gündüz hem gece daha iyi bir görüş ve çok daha iyi bir park etme deneyimi ile yolculuğunuzun keyfini çıkarın. BMW ConnectedDrive ile güvenli ellerdesiniz.

Devamı
BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 7

GÜVENLİ MESAFENİZİ KORUYUN VE KEYFİNİZE BAKIN.

BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 8

HER ZAMAN NEREDEN DÖNECEĞİNİZİ ÖNCEDEN BİLİN.

BMW ConnectedDrive : Genel Bakış - Görsel 9

ELLERİNİZİ KULLANMADAN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE PARK EDİN.

ÜST DÜZEY OTOMATİK SÜRÜŞ.

Siz manzaranın ve şoför hizmetinin keyfini çıkarırken BMW'niz direksiyon, fren ve hızlanma görevlerini devralır. Bu hayal edilemez bir şey mi yoksa yakında gerçekleşebilir mi? Otobanda gerçekleştirilen üst düzey otomatik bir yolculuğa tanıklık etmek için videoyu izleyin ve sunulan mevcut etkileyici özellikleri keşfedin.