HER ZAMAN HİZMETİNİZDE.

Uzaktan Erişim.

Bir Cumartesi günü alışveriş merkezinin kalabalık otoparkında otomobilinizi mi arıyorsunuz? Artık aramanıza gerek yok. Uzaktan Erişim ile uzun süren aramaların sıkıntısından kendinizi kurtarın. Bu hizmetler sayesinde, BMW'nizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Otomobilinizi büyük bir otoparkta aramaktan daha fazlasını da yapabilirsiniz.

Devamı

UZAKTAN KONTROL FONKSİYONLARI.

BMW Connected App'in (Apple App Store'da mevcut) Uzaktan Kontrol Fonksiyonları ile otomobilin kilitlenmesi veya kilitlerinin açılması gibi otomobille ilişkili fonksiyonlar uzaktan kullanılabilir. Otomobilin konumu korna çalarak veya ışıkların yanıp söndürülmesi ile belirtilir ya da BMW Connected App'te bulunan harita üzerinde de gösterilebilir.

BMW ConnectedDrive müşteri portalı gibi bu uygulama da menzil veya camların ve kapıların durumu gibi otomobil bilgilerine erişme olanağı sunar. Böylelikle sürücü uzakta olduğunda da her zaman otomobilin durumu hakkında eksiksiz şekilde bilgilendirilir ve bir araya toplanan tüm bilgilere tek bakışta rahatça sahip olur.

Bu özelliği kullanmak üzere müşterilerin www.bmw-connecteddrive.com adresindeki BMW ConnectedDrive müşteri portalından Uzaktan Kontrol Fonksiyonlarını bir kez etkinleştirmeleri yeterlidir.

OTOMOBİLİNİZİ TELEFONUNUZDAN KONTROL EDİN.

Kış aylarında camlarınızdaki buzu kazımakla uğraşmak istemiyorsanız ve sıcak bir otomobile binmek istiyorsanız, BMW'nizin sıcaklığını BMW Connected App Uzaktan Kontrol Fonksiyonları ile önceden ayarlayabilirsiniz. “Activate now” (Şimdi etkinleştir) menü seçeneği aracılığıyla akıllı klima özelliğini başlatabilirsiniz*. Dışarıdaki ve içerideki sıcaklığına bağlı olarak otomobiliniz ekstra ısıtma sistemini** veya yardımcı havalandırmayı*** çalıştırır.
* Yalnızca BMW i ve BMW iPerformance modellerinde mevcuttur

** Bunun için opsiyonel donanım öğesi olan ekstra ısıtma sistemi gerekir.
*** Seri ve modele bağlı olarak bazı otomobillerde "İklimlendirme-yardımcı havalandırma" fonksiyonunun çalıştırılabilmesi için otomatik klima ilave opsiyonel donanımı gerekir.

 • Gereklilikler/kullanılabilirlik

  Gereklilikler:

  • Özel donanım olarak ConnectedDrive Hizmetleri
  • Uzaktan Kontrol Fonksiyonları kullanılmadan önce, BMW ConnectedDrive müşteri portalında etkinleştirilmelidir (çağrı merkezi aracılığıyla kullanım için güvenlik sorusu dahil)
  • Uygulama Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Android cihazlara uygun sürüm kısa süre sonra sunulacaktır, uzaktan gerçekleştirilen işlevlere şu anda BMW i Remote uygulaması üzerinden erişilebilir. Uygulamayı BMW otomobillerde kullanmak için opsiyon kodu 6AK ConnectedDrive Hizmetleri (BMW Apps işlevi dahil) ve opsiyonel Uzaktan Kontrol Fonksiyonlarına sahip olmanız gerekir (6AP).
    

  Kullanılabilirlik:

  • Yalnızca Professional Navigation Sistemi, Business Navigation Sistemi, Professional Radyo ile birlikte sunulur
  • BMW Çağrı Merkezi'ne Almanya'da aşağıdaki telefon numarasından ulaşılabilir: +49-89-125016010