HAREKETSİZ KALMAK YERİNE İLERLEYİN.

Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi.

Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi ile o anki trafik durumuna ilişkin kesin bilgi alırsınız ve trafik durumunu görebilirsiniz. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde veya yol çalışmaları nedeniyle yollar yoğun olduğunda da BMW'niz en hızlı rotayı bilir ve gideceğiniz yere rahatça varmanızı sağlar. Değerli zamanınızı kalbinizin sizi götürdüğü yerde geçirin. Aileniz ve arkadaşlarınızle vakit geçirin veya en sevdiğiniz yerde kendinize zaman ayırın.

Read more

KİŞİSEL TRAFİK GÖZCÜNÜZ.

Gerçek Zamanlı Trafik Bilgileri (RTTI) trafik durumu hakkında gelişmeler oldukça bilgilerinizin güncel kalmasını sağlar ve sizi 100 metre içindeki en yakın trafik durumu hakkında bilgilendirir. Sistem ayrıca beklenen gecikmeleri hesaplar ve size alternatif rotalar önerir. Bu sistem yolculuk etmeyi planladığınız rota ve potansiyel alternatif rotalardaki trafik durumu hakkında her zaman net bilgiler almanızı sağlar. Bunun sonucunda trafik sıkışıklığını ve kapalı yolları zamanında öğrenebilir ve bunlardan kaçınabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi.

Bu donanım seçeneği hakkındaki filmi izleyin. 

GİDECEĞİNİZ YERE DAHA ÇABUK VARIN.

Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi ile veriler hücresel şebekelerin hareket profillerinden, otomobil filolarından gelen GPS verilerinden, akıllı telefon uygulamalarından ve polis raporlarından alınır. Otobanlar, ana yollar, arazi yolları ve şehir içi yollara ilişkin mevcut trafik bilgilerine anında erişebilirsiniz.

SOKAKTA PARK BİLGİLERİ.

Sokakta Park Bilgileri, park yeri aramayı kolaylaştırır; bu özellik şehir içinde boş park yeri bulma olasılığını BMW Navigasyon aracılığıyla görüntüler. Bu fonksiyon, park yeri olasılıklarına göre navigasyonda belirtilen sokakları renklendirerek, sürücüye ilk önce nerelerde park yeri araması gerektiğini gösterir.