BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Benzersiz tasarım boş bir sayfayla başlar.

BMW her zaman en iyi otomobili üretme taahhüdü ile yola çıksa da standart bir BMW modeli tüm müşterilerin arzularına hitap edemez. Olağanüstü durumlarda BMW Individual Koleksiyonunun bile sınırları vardır. Her arzunuzu gerçekleştirebilmenizi ve gerçekten size uygun bir otomobil yaratabilmenizi sağlamak için BMW Individual Manufaktur devreye girer. İster iç veya dış tasarımı isterse de malzeme seçimi olsun bu hizmet sayesinde otomobilinizin tasarımcısı ve mühendisi siz olursunuz. Arzularınızı dile getirmenizin ardından BMW Individual Manufaktur'daki mühendisler ve tasarımcılar, herhangi bir güvenlik sorununa, markaya özgü özelliklere ya da yasal mevzuata aykırı olmaması koşuluyla bunları gerçeğe dönüştürmek üzere benzersiz bir hassasiyet ve işçiliği kullanıma sunar.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR DIŞ TASARIMLARI.

Merak ve heyecan yaratmak amacıyla dinamik bir tasarım dili ve dramatik şekiller kullanma konusunda çok az üretici BMW'nin uzmanlığına sahiptir. Bu etkiyi daha da güçlendirmek isteyen kişiler, BMW Individual Manufaktur tarafından sunulan opsiyonel donanıma güvenebilir. Phoenix Sarısı'ndan Kül Grisine kadar uzanan neredeyse sonsuz renk tonu arasından en sevdiğiniz rengi seçin. Ürün yelpazesinde herkesi büyüleyecek çift renk seçenekleri de mevcuttur. Aynı zamanda BMW'nizin kişiliğini ustaca elle çizilen çizgilerle de zenginleştirebilirsiniz. BMW Individual Manufaktur hayallerinizi gerçeğe dönüştürür.

BMW INDIVIDUAL MANUFACTUR'UN İÇ TASARIMI.

BMW INDIVIDUAL MANUFACTUR'UN İÇ TASARIMI.

Bireysellik, kişinin talep ettiği özgürlüklerin toplamıdır. BMW Individual Manufaktur, iç tasarımda, başkaları tarafından fark edilemeyebilecek ayrıcalıklı, göze çarpmayan bir lüks anlayışı sunar. Özelleştirilebilir özellikleri arasında, etkileyici bir iki renkli kompozisyon yaratan kişisel renk seçimi, kişisel kontrast dikiş ve seçilmiş Merino deriye uygun benzersiz aksesuarlar yer alır. Premium ortam iç tasarıma daha fazla deri malzeme eklenmesiyle daha da zenginleştirilebilir. Üstelik baş dayamalarına ve diğer öğelere imza veya baş harfler eklenebilir ve bunların tümü bilinen BMW Individual Manufaktur seviyesinde, premium ustalıkla uygulanır.

İÇ TASARIM KAPLAMALARINI BİREYSELLİĞİNİZİN BİR İFADESİNE DÖNÜŞTÜRÜR.

BMW teklifi kapsamında yer alan iç kaplama yüzeyleri sınırsız bir yaratıcılık sunar ve BMW Individual Manufactur'ın ustalığını yansıtır. Karbon gibi yüksek teknoloji ürünü malzemeler, değerli metaller ve diğer kişiye özel seçenekler ile BMW Individual Manufactur eşsiz bir mükemmelliğe sahip malzeme çeşitleri sunar. Detaylı işleme çalışmaları, baş harf işlemeleri ve diğer tipteki süslemeler uzman işçilikle gerçekleştirilir.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR PROJELERİ.

Geçtiğimiz yıllarda BMW Individual Manufaktur birçok kez ünlü markalarla işbirliği yapabilme ve sınırlı üretim ya da ısmarlama otomobiller üretebilme kapasitesini gösterdi. Sonuçlanan projeler BMW marka değerini öne çıkarırken aynı zamanda BMW Individual'ın ödün verilmeyen estetik cazibe, kalite ve ayrıcalık arayışını da ortaya koydu.

Steinway & Sons'dan ilham alan BMW Individual 7 Serisi Composition

Bu sınırlı üretim model, işbirliğinin sınırsız potansiyelini en etkileyici biçimde ortaya koyar. Elde parlatılan kaplama, premium marka bir piyanonun parıldayan yüzeyini hatırlatır.

Steinway & Sons'dan ilham alan BMW Individual 7 Serisi Composition

Bir piyano klavyesini çağrıştıran renk gamı, siyah ve beyaz arasındaki kontrastı yansıtır. Hassas bir şekilde işlenmiş lir motifi gibi ince detaylar premium görünümü öne çıkarır.

BMW M5 Nighthawk Edition

Japonya için özel olarak geliştirilmiş sınırlı üretim bir modeldir. Gövde ve hafif alaşım jantlar, BMW Individual metalik Buzul Siyah renge sahiptir ve bu renk koyu Krom detaylarla tamamlanır.

BMW Individual Pearl Edition

Arap Körfezinde bulunan en güzel incilerin benzersiz parlaklığından ilham alan BMW Individual metalik Buzul Beyaz renkte BMW 6 Serisi Gran Coupé.

BMW Individual Pearl Edition

BMW 7 Serisi Sedan'ın arka ışık bandı BMW Individual Manufaktur'un üstün ustalığına şahitlik eden "Pearl" yazısı ile süslenmiştir.

BMW Individual 760 Li Sterling

ROBBE & BERKING tarafından Martelé yöntemi kullanılarak kusursuz biçimde tamamlanan özel BMW Individual metalik Singapur Grisi rengi ve gümüş öğeler bu BMW Individual Manufaktur projesini öne çıkarır.

BMW Individual 760 Li Sterling

Opal Beyaz kontrast fitile sahip Amaro Kahverengisi BMW Individual tam tanecikli Merino deri, baş dayamalarındaki gümüş damga ve iç kaplamalardaki 925 gümüş işlemeler, ROBBE & BERKING işbirliğinde yaratılan BMW Individual 760 Li Sterling modelinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır.

BMW INDIVIDUAL İLETİŞİM.

BMW Individual hakkında daha fazla bilgi veya talepleriniz için, lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları ile temasa geçiniz. BMW Individual Manufaktur ile ilgili herhangi bir özel talebinize kapsamlı bir biçimde ve zamanında yanıt vermekten memnuniyet duyacağız.