MODELE GENEL BAKIŞ.

Her bir hayat benzersizdir. Tıpkı BMW Individual gibi.

BMW'nizi seçerek kişiliğinizi yansıtmak üzere birçok BMW Individual donanım seçeneği arasından tercihinizi yapın.

BMW 3 SERİSİ.

Keşfedilecek çok şey var. 40 yıldan uzun süredir sınıfında lider olan BMW 3 Serisi, tutkuyu her zamankinden daha fazla temsil eder. BMW Individual Koleksiyonu ile otomobilinize yeni bir ayrıcalık boyutu katabilirsiniz. Ürün yelpazesi, Sedan ve Touring modellerinde kişisel stilinizi ifade etmenizi sağlayacak çeşitli donanım seçenekleri sunar.

BMW 4 SERİSİ.

Hareketli estetik ve çekici ayrıcalık özellikleri, yeni BMW 4 Serisi ve BMW Individual'ı bir araya getiren özelliklerdir. BMW Individual Koleksiyonunun şık donanım detayları, hayalleriniz kadar bireysel bir otomobil yaratabilmenizi sağlamak üzere tüm BMW 4 Serisi modelleri için sunulur.

BMW 5 SERİSİ.

BMW 5 Serisi, gerçek anlamda olağanüstü bir otomobil yaratmak üzere çekicilik, stil ve çok yönlülüğü mükemmel bir düzeyde bir araya getirir. BMW Individual Koleksiyonunun bir parçası olarak sunulan donanım seçenekleri, bireyselliğinizi ifade ederek otomobilinizin eşsiz karakterini güçlendirmek için en ideal çözümdür.

BMW 6 SERİSİ.

Saf dinamizmin mükemmel bir ifadesi. BMW 6 Serisi ve BMW Individual, tüm duyulara hitap etmek üzere tasarlanmıştır. BMW Individual Koleksiyonunun bir parçası olarak sunulan donanım detayları, Cabrio ve Gran Coupé'nin etkileyici havasına katkıda bulunarak bu tutkuyu gerçeğe dönüştürür.

BMW 7 SERİSİ.

Dikkat çekmeye odaklanmadan varlığını gösterecek şekilde tasarlanan BMW 7 Serisi, hem detaylarında hem de bir bütün olarak etkileyicidir. BMW 7 Serisi, BMW Individual Koleksiyonu ile kişisel kimliğinizi yansıtarak benzersiz zarafetin bir ifadesi halini alır. Kapsamlı BMW Individual yelpazesi, hemen hemen her isteğinizi karşılar.

BMW X SERİSİ.

Her yüzeyde lider BMW X Serisi. Zirveye ulaşmak karakterli olmayı gerektirir. BMW Individual Koleksiyonu da BMW X5 ve BMW X6 ile size özel lüksü tanımlayarak karakterinizi ifade etmenizi sağlar.

BMW M.

Dinamik mükemmeliyet. Sıradışı olan her zaman güçlü bir cazibeye sahiptir. BMW Individual ile kişisel standartlarınızın gerçekleştirilmesi, bu cazibeye benzersizlik ve ayrıcalıklı bir çekicilik katar. BMW Individual Koleksiyonu, tüm BMW M modelleri için sunulur. Bu nedenle hiçbir şeyden taviz vermek gerekmez.