BMW INDIVIDUAL.

Bireyselliğin yansıması.

BMW INDIVIDUAL.

Bireyselliğin yansıması.

BMW INDIVIDUAL.Bireyselliğin yansıması.

Orijinal bir Picasso tablosu, ilk Apple bilgisayar ya da el yapımı bir Riva Aquarama gibi ürünlerin benzersiz nitelikte olması, onları olağanüstü birer olgu haline getirir. BMW Individual Koleksiyonu ve BMW Individual Manufaktur size özel, benzersiz BMW'nizi tasarlamanızı mümkün kılar. Diğer tüm nesnelerden farklı olarak, otomobiliniz kişisel karakterinizin bir ifadesi haline gelir.

BMW INDIVIDUAL KOLEKSİYONU.

Bir insanı benzersiz yapan tıpkı bir BMW gibi karakteri ve eşsiz görünümüdür. Bu nedenle, BMW Individual Koleksiyonu seçkin müşteriler için kusursuz taneciklere sahip, dünyanın dört bir yanından seçilmiş ahşap kaplamalar, dünyanın en iyi deri tabakhanelerinden elde edilen kusursuz ve cezbedici bir yumuşaklığa sahip deriler, parlaklık, ışık ve efekt açısından büyüleyici renkler gibi geniş çaplı donanım seçenekleri sunar. Renkler, zamanın ruhunu takip etmektense, onu tanımlayan bir ton yelpazesi içinde sunulur ve son dokunuşları ekleyen özel donanım seçenekleriyle tamamlanır; tüm bu öğeler BMW'nizi kişiliğinizin bir parçası haline getirmek üzere bir araya getirilir.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Özel olan her şeye duyduğumuz tutkuyu körükleyen hiç şüphesiz kişisel hayallerimiz ve arzularımızdır. Ya da diğer bir deyişle, arzularımızı yansıtan ideal bir ortam yaratma tutkusudur. BMW Individual Manufaktur'u da bu nedenle kurduk. İster benzersiz bir renk gamı, ister özel malzemeler ister size özel bir donanımı tercih ediyor olun, BMW Individual Manufaktur, müşterilerinin en zorlu arzularını gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olmak üzere rakipsiz bir işçiliği kullanarak kendi kişiliklerini yansıtan bir BMW yaratmalarını amaçlar.

BMW INDIVIDUAL iPAD UYGULAMASI.

Henüz mevcut olmayan bir özelliği deneyimlemek oldukça güçtür. Standart donanım yerine kendi kişisel tercihleriyle uyumlu bir BMW'yi tercih eden kullanıcılar, BMW Individual Koleksiyonunun bir parçası olarak sunulan tüm özellikleri evden deneyimleyebilmelerini mümkün kılacak çok özel bir iPad uygulaması geliştirdi. Gerçekçi ve etkileşimli uygulama, müşterilerin seçimlerini yapabilecekleri çok geniş kombinasyon seçenekleri sunar. Ek olarak bu uygulama kullanıcılara BMW Individual Manufaktur tarafından sunulan olanakları eğlenceli bir şekilde deneyimleme imkanı da verir. Böylelikle, daha önce yalnızca düşlerinizde canlandırdığınız özellikleri görsel hale getirmek üzere iPad'inizi kullanabilirsiniz.

BMW INDIVIDUAL MODELLERİNE GENEL BAKIŞ.

Herkese uygun tek bir BMW otomobilinin bulunmayışının nedeni, iyi bir otomobil meydana getirmeye yönelik beklentilerimizin, her müşterimiz gibi birbirinden farklı olmasıdır. Birden fazla model serisiyle BMW Individual Koleksiyonu ve Manufaktur her kişiye uygun, doğru otomobili sunabilme becerisine sahiptir. Aynı zamanda daha ileri derecede bir kişiselleştirme için kusursuz bir temel oluşturur. Bunlar, BMW 3 Serisi Sedan'dan BMW M6 Gran Coupé'ye kadar uygulanabilir.