AKILÇELEN.

Yeni BMW 4 Serisi.

AKILÇELEN.

Yeni BMW 4 Serisi.

AKILÇELEN.Yeni BMW 4 Serisi.

Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 1

YENİ BMW 4 SERİSİ İLE SPORTİF ETKİ.

Yeni BMW 4 Serisi modellerinin ön tasarımı, iyi bir tasarıma yönelik standartları yeniden belirler. Çarpıcı çift Böbrek Izgaraları, yeniden tasarlanmış LED farlarla çevrelenir ve heyecan verici atletizm duygusunu yansıtır. Öne çıkan hava girişlerine ve entegre LED sis farlarına sahip güçlü tampon, dinamik görünümü yeni bir seviyeye taşır.
Devamı
Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 2

AYIRT EDİCİ ARKA TASARIM.

Arka tasarımında da son derece etkileyici bir görünüm sunan yeni BMW 4 Serisi modelleri, entegre egzoz çıkışlarına sahip güçlü tamponla belirlenen kararlı bir duruşa sahiptir. Yeniden tasarlanan LED stop lambaları, gövdenin genişliğini ön plana çıkarır ve tasarımın dinamik karakterini vurgular.
Devamı
Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 3

ŞIK ATMOSFER.

Yeni BMW 4 Serisi modellerinin iç tasarımı, sportif bir zariflik ve olağanüstü konfor anlayışıyla bir araya getirilmiş bir atmosfere sahiptir. Kokpitteki tüm kumandalar sürücüye dönüktür. Olağanüstü bir ergonomiye sahip birinci sınıf koltuklar, kaliteli koltuk konforunu garanti eder. Kaliteli deri veya ahşap ya da alüminyumdan üretilmiş etkileyici iç kaplama şeritleri gibi seçilmiş malzemeler iç tasarımın sportif karakterini daha da ön plana çıkarır.
Devamı
Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 4

DİNAMİK+

YENİ BMW 4 SERİSİ COUPÉ.

DİNAMİK+

YENİ BMW 4 SERİSİ COUPÉ.

Atletik görünümü, gerçek sportif cazibeyle bir araya getiren yeni BMW 4 Serisi Coupé, alçak ağırlık merkezi, olağanüstü aks yükü dağıtımı ve yüksek performanslı verimli motorları sayesinde etkileyici bir sürüş hissi sunar. Özel donanımı ile birlikte bu heyecan verici coupé, dinamik, sportif ve güçlü yapısıyla tüm dikkatleri üzerine çekmek için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

Devamı
Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 5

ÖZGÜRLÜK+

YENİ BMW 4 SERİSİ CABRIO.

ÖZGÜRLÜK+

YENİ BMW 4 SERİSİ CABRIO.

İlk görüşte hayranlık uyandıran yeni BMW 4 Serisi Cabrio, heyecan verici sportif özellikleri şık bir stille bir araya getirir. Katlanır hard tavan, yıl boyunca gerçek cabrio hissini ve benzersiz bir sürüş deneyimi sunar. Konforlu iç tasarım ve aktif bir yaşam tarzına yönelik yenilikçi teknolojiler, etkileyici, yoğun bir sürüş deneyimi sunmak üzere bu başarılı genel konsepti tamamlar.

Devamı
Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 6

ŞIKLIK+

YENİ BMW 4 SERİSİ GRAN COUPÉ.

ŞIKLIK+

YENİ BMW 4 SERİSİ GRAN COUPÉ.

Sportif şıklığı ön plana çıkaran yeni BMW 4 Serisi Gran Coupé, büyüleyici görünümü, geniş iç hacmi ve tipik BMW performansını akıllı fonksiyonlarla bir araya getirir. Bu model, etkileyici seviyelerde baş ve diz mesafesi, birbiriyle uyumlu tasarım öğeleri ve son derece çevik bir yol tutuşu sunar. Dinamizm, stil ve konforun mükemmel bir bileşimidir.

Devamı
 Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 7

ADRENALİN+

YENİ BMW M4 COUPÉ.

ADRENALİN+

YENİ BMW M4 COUPÉ.

Heyecan verici bir sürüş sağlayan yeni BMW M4 Coupé, yaklaşık 450 bg güç üreten M TwinPower turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru, opsiyonel 7-ileri M çift kavramalı şanzımanı ve Adaptif M süspansiyonu ile etkileyici bir sportif cazibe ve son derece hassas bir yol tutuşu sunar. Yol koşulları ne kadar zorlu olursa olsun, güç sağlayan heyecan verici dinamikler sunulur.

Devamı
Yeni BMW 4 Serisi modelleri - Görsel 8

SINIRSIZ+

YENİ BMW M4 CABRIO.

SINIRSIZ+

YENİ BMW M4 CABRIO.

Üst düzey güç sunan, yaklaşık 450 bg M TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motor ve motor sporlarından ilham alan bir dizi teknoloji, adrenalin yüklü yüksek bir performansı ve sınırsız sürüş keyfini garanti eder. Hard tavan ister açık ister kapalı olsun, benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Yeni BMW M4 Cabrio, dört tekerlek üzerinde büyük bir özgürlük duygusu sunar.

Devamı

YAKIT TÜKETİMİ VE CO2 EMİSYONU.

 • BMW 440i Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 7,7-7,4
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 179-172

  BMW 430i Cabrio:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 7,0-6,6
  CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 162-154

  BMW 440i Gran Coupé:
  Yakıt tüketimi, (l/100 km) (ortalama): 6,8-6,6
  CO2 emisyonu, (g/km) (ortalama): 159-154

  Köşeli parantez içindeki rakamlar, yedi ileri Drivelogic özellikli M çift kavramalı şanzıman için geçerlidir.

  Tüketim verileri, seçilen jant ve lastik boyutuna bağlı olarak ECE sürüş döngüsüne göre belirlenir. Gösterilen modeller opsiyonel donanım içerir.

  Yeni binek otomobillerin yakıt tüketimi ve resmi CO2 emisyonu değerleri hakkında daha fazla bilgi “Yeni Binek Otomobillerin Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulunabilir. Kılavuza satış noktalarından, DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden veya http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html adresinden erişilebilir.

  Rakamlar tek bir otomobile ait değildir ve teklifin bir parçasını oluşturmaz; yalnızca farklı otomobil türleriyle karşılaştırma amacına yönelik olarak sunulmuştur. Yakıt veya diğer enerji kaynaklarının üretimi ve tedarikinin neden olduğu CO2 emisyonu, 1999/94/EC sayılı Direktif uyarınca CO2 emisyonunun belirlenmesinde göz önünde bulundurulmamıştır.