BMW KAMU ARAÇLARININ SATIŞI.

Günlük hayatınızın bir parçası.

BMW Kamu Araçları ülke çapındaki tüm yerel yetkili merciler ve güvenlik sektöründeki organizasyonlara satılmaktadır. BMW otomobilleri ve motosikletleri, tüm dünyada polis güçleri, itfaiye ve kurtarma ekipleri tarafından güvenle kullanılmaktadır. Bunun nedeni güvenlik ve teknolojiye yönelik yenilikçi çözümlerin yanı sıra araçların kalitesi ve güvenilirliğidir. Sofistike bir güvenlik anlayışı ile birleşen bu özellikler, araçların daima göreve hazır olmasını sağlar.

Read more

BMW 3 SERİSİ.

Her türlü göreve hazır BMW 3 Serisi'nin performansı sıra dışı çevikliktedir. Bunun arkasındaki ana nedenler BMW'nin 50:50 ağırlık dağılımı özelliğine sahip yürüyen aksamı ve arkadan itişli tasarımdır. Hareketli aksam direksiyon kullanımına etki etmediği için tepkiler hassas ve anidir. Daha güçlü yol tutuş ve çekiş için çok sayıda modelde BMW'nin akıllı dört tekerlekli çekiş sistemi xDrive opsiyonel olarak sunulmaktadır.

BMW 5 SERİSİ.

Çok yönlülük ve dinamik performansın mükemmel bir bileşimini sunan BMW 5 Serisi’nin çağının ötesinde olmasından ve birçok benzersiz özelliklerinden en fazla faydalanan acil durum servisleridir. Örneğin, BMW 520d'de yer alan dizel motorlar, düşük yakıt tüketimi ve hızlı gaz pedalı tepkileriyle kendi sınıflarında yeni standartları belirlemektedir. Bu özellikleri mümkün kılan ise bir dizi yenilikçi BMW EfficientDynamics teknolojisidir. BMW 5 Serisi rakipsiz yakıt verimliliğinin yanı sıra son derece düşük bakım maliyetine de sahiptir.

  • BMW 5 Serisi Sedan'ın iç tasarımı

    Konsantrasyon ve baskı altında sakin olmak gerektiğinde, BMW 5 Serisi'nin sürücü odaklı kokpitinden daha uygun bir ortam yoktur. Opsiyonel Integral Aktif Direksiyon manevra kabiliyetini arttırır ve yön dengesi sağlarken opsiyonel Head-Up Display önemli bilgileri sürücünün görüş alanına yansıtır. Böylece sürücünün gözlerini yoldan ayırmasına gerek kalmaz. Ve BMW 5 Serisi, çeşitli yükleme seçenekleri ve geniş taşıma kapasitesi (40:20:40 oranında bölünerek katlanabilen koltuklar gibi özellikleri sayesinde) ile bir otomobilde kullanılırlık ile çok yönlülük arayan herkesin günlük hayatının vazgeçilmez bir parçası olacak.

BMW X1.

BMW X1.

Gerçek anlamda çok yönlü özelliklere sahip BMW X1, her türlü zorluğun üstesinden gelebilir. Baskı altındaki acil durum ekiplerinden beklenen hızlı tepki vermek, çok yönlülük ve minimum kaynakla maksimum etkiyi sağlamak gibi özellikler aynı zamanda BMW X1'i diğerlerinden ayıran özelliklerdir. BMW TwinPower Turbo dört silindirli sıralı benzinli ve dizel motorları yüksek performans ve benzersiz yakıt tasarrufunu bir araya getirmektedir. Oturma konumu yüksek olsa da ağırlık merkezi düşüktür ve 40:20:40 oranında bölünerek katlanabilen arka koltuklar otomobil içine esneklik katar. BMW X1 ile hiç bir görev çok zor değil.

BMW X3.

Her şeyi görebileceğiniz ve her şeyi yapabileceğiniz çok yönlü BMW X3 her türlü arazideki zorlu görevler için tasarlandı. Sürücünün her türlü durumu kontrol altına almasına yardımcı olan ve standart olarak sunulan BMW xDrive dört çeker sistemi gibi yenilikçi teknolojiler. İç tasarım (alçak pencere çizgisi ve yükseltilmiş koltuk konumu sayesinde) kusursuz görüş ve maksimum esnekliği bir araya getiriyor.

BMW X3 aynı zamanda çevreye duyarlılık konusunda da örnek teşkil ediyor. Bir çok ödül kazanmış BMW EfficientDynamics teknolojisi ve daha da azaltılmış yakıt tüketimi ve emisyon değerleri sayesinde performansı her zamankinden iyi. BMW X3'te, Steptronic sekiz ileri otomatik şanzıman ilk kez Otomatik Start/Stop Fonksiyonu ile birleşti ve böylece BMW'ye özgü sürüş tepkilerinden ödün vermeden yakıt tasarrufu daha da arttırıldı.

BMW X5.

Her türlü arazide hareket özgürlüğü sunan BMW X5 tüm BMW Kamu Araçları içerisinde en ferah olanıdır. Yolcular için oldukça geniş bir alan sunmasına ek olarak 620 litrelik bagaj bölümü ile oldukça yüksek araç gereç taşıma kapasitesine sahiptir ve XDrive akıllı dört çeker sistem, hem yolda hem arazide optimum çekiş ve tutuş sağlar.