ETKİN KULLANIM İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER.

JOY Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, JOY Card avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card'ınız yenilenmeyecektir.

Otomobilinizin Yaşı: JOY Card üyeliğini başlatmak için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani otomobilinizin yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.

Otomobilinizin Yaşı = ( JOY Card başvuru tarihi - Otomobilinizin tescil tarihi ) / 360.

Kullanım Süresi: JOY Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, otomobilinizin yılda en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde JOY Card’ınız yenilenmeyecektir.

Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.