ORİJİNAL BMW PARÇALARI.

BMW'nizin her zaman bir BMW olarak kalmasını sağlar.

BMW'niz her zaman en üstün performansı sunar; işlevini tam olarak yerine getirmesi için parçaların birbiriyle olan etkileşimi önemlidir. Kusursuz performans yalnızca tüm parçaların her bir BMW modelinin gerekliliklerine hassasiyetle uyum sağlamasıyla elde edilir. Böylece, üstün kalite ve kusursuz güvenlik elde edebilirsiniz.

BİR BAKIŞTA BMW ORİJİNAL OTOMOTİV PARÇALARI.

Orijinal BMW egzoz sistemi.

Güçlü bir motor, eşsiz sürüş keyfine katkıda bulunsa da ortaya çıkardığı gürültü ve kirlilik keyfinizi kaçırabilir. Orijinal BMW egzoz sistemleri düşük ağırlığı sayesinde daha iyi bir motor performansı ve düşük tüketim imkanı sağlar. Aynı zamanda BMW’ye özgü, dinamik ‘’BMW Sesi’’ korunur.

Orijinal BMW debriyaj.

Yıllar boyu sürecek bir eşsiz sürüş keyfi sunacak olan Orijinal BMW Debriyajı uzun mesafelerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma yöntemi sayesinde bakım gerektirmez. Yüksek hassasiyetle üretilmesi sayesinde bu Orijinal BMW Parçası maksimum 150 C° sıcaklığa kolaylıkla dayanabilir. Dolayısıyla uzun, sportif/dinamik sürüş deneyiminin önünde hiçbir şey duramaz.

Orijinal BMW frenleri.

Acil bir durumda her santimetre önemlidir. Orijinal BMW Frenleri aerodinamik, ABS, yürüyen aksam, gövde ve motor gibi etkileyici faktörlerin modele özgü etkileşimine bağımsız olarak uyum sağlar. Özel kompozit malzemeler maksimum fren güvenliği ve uzun ömür anlamına gelir. Bu Orijinal BMW parçaları kapsamlı kontroller ve simülasyonlar dahilinde art arda test edilir. Dolayısıyla en çok ihtiyacınız olduğu anlarda, onlara her zaman güvenebilirsiniz.

Orijinal BMW amortisörleri.

BMW gelişmiş gaz takviyeli, çift boru tasarımlı amortisörlere güvenir. Otomobilin motoruna kusursuz bir şekilde uyum gösteren amortisörler gelişmiş sürüş konforu, hassas tepki ve sessiz çalışma prensibi ile karakterize edilir. Zorlu koşullar altında bile işlevsel dengesi korunuz. Hatta Orijinal BMW Amortisörleri -40 ve +100 C° arasındaki sıcaklıklarda bile yeterli güvenliği ve konforu sağlar.

Orijinal BMW Ön Cam.

Otomobilinizi sürerken hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Orijinal BMW Ön Camları, ideal görüş açısını ve ilgili destek sistemlerinin işlevselliğini garanti eder. Kusursuz biçimi sayesinde su ve rüzgar geçirmez olan ön cam, özel eğimi sayesinde silecek lastiklerinin maksimum miktarda suyun camdan uzaklaştırılmasını mümkün kılar. Yağmur sezicilerinden BMW Head-Up Display'e kadar ön cama entegre edilmiş tüm teknik öğelerin tam anlamıyla işlevselliğini sürdürebilmesi için Orijinal BMW Ön Camları kullanılmalıdır.