BMW KAPORTA VE BOYA İŞLERİ.

BMW'niz için ideal onarım.

BMW Yetkili Servisi, otomobilinizin onarılmasını ve değerinin korunmasını sağlar. İster kaporta ister boya işi olsun, BMW servis uzmanları bu tip hassas onarımlar için her zaman hazırlıklıdır. BMW servis uzmanları, özel uzmanlık ve modern onarım yöntemleriyle kendinizi yeniden güvende hissetmenizi sağlayarak onarım yöntemlerini profesyonelce uygular.

BMW KAPORTA İŞLERİ İLE PASİF GÜVENLİK İÇİN AKTİF DESTEK.

BMW kaporta onarım işleri, BMW kalite standartlarına tabidir ve son derece nitelikli BMW servis uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Gövde üzerinde hafif ya da kapsamlı bir hasar olması farketmeksizin, uzmanlarımız en güncel onarım tekniklerini ve Orijinal BMW Parçalarını kullanarak BMW'nizin BMW çarpışma testi gerekliliklerine uygun bir duruma gelmesini sağlar. Yenilikçi teknoloji ve olağanüstü uzmanlığın mükemmel bileşimi, otomobilinizin, gövde işlemleri tamamlandıktan sonra yeniden kullanılabilmesini mümkün kılar ve BMW standartlarında güvenlik sunar.

ÇEVRE DOSTU BMW BOYA ONARIM İŞLERİ.

Çevre dostu, su bazlı BMW ColorSystem boyalar onarım işlerinde çözüm sunar. BMW servis uzmanlarının BMW ColorSystem'i kullanmalarının haklı sebepleri vardır. Bu yenilikçi boya sistemi orijinal boya ile aynı çözümü sunar ve tüm yüzeylerin parlamasını sağlar. Bu nedenle tüm garantili işler için de kullanılır. Ayrıca, BMW ColorSystem organik solventlerin neden olduğu emsiyonu azaltarak çevreye de katkıda bulunur.