MEKANİK VE ELEKTRİK ONARIMLARI.

Uzmanlık ve kalite avantajından yararlanın.

BMW otomobilinizin mekanik özellikleri (ör. fren balataları veya diskleri) veya navigasyon sistemi gibi elektronik sistemlerinin onarımı için uzmanlara ihtiyaç vardır. BMW Yetkili Servisi BMW'nize üst düzey performansı geri kazandıracak kapsamlı uzmanlığa ve modern donanıma sahiptir. BMW'nizde yalnızca orijinal BMW parçaları kullanılır. Bu parçalar BMW modelinizle kusursuz biçimde uyum sağlar ve kalite ile işlevsellik açısından en yüksek standartlarla uyumludur. Her kilometrede mükemmelliği hissedeceksiniz.

BMW MEKANİK ONARIMLARI.

Egzoz veya amortisörler gibi mekanik onarımlar için BMW Yetkili Servisinizin deneyimine ve uzmanlığına güvenebilirsiniz. Fren balataları veya diskleri gibi yıpranma ve aşınma ile ilgili her onarım için Orijinal BMW parçaları kullanılır ve bunlar BMW modelinizle kusursuz bir uyum içindedir. Üstün güvenilirlikleri ve uzun ömürleri Orijinal BMW Parçalarını özellikle ekonomik kılar.

BMW ELEKTRİK ONARIMLARI.

Otomobilinizin elektrikle ilgili onarımları için özel bir uzmanlık gerekir. Bu konuda ilk başvuracağınız yer BMW Yetkili Servisidir. Servis, tüm yüksek teknoloji ürünü bileşenler arasında kesintisiz bir veri ve bilgi akışı olmasını sağlar. BMW servis uzmanlarımız, navigasyon sistemi veya kontrol üniteleri gibi hassas elektronik aksamlarının onarılması sırasında, uzmanlıkları ve en güncel donanımlarıyla meydana gelen hatayı analiz eder ve çözümler.