YENİLENMİŞ ADRENALİN.

YENİLENMİŞ ADRENALİN.

YENİLENMİŞ ADRENALİN.

Motor sporlarından yollara uzanan BMW'nin motor sporları genlerini, BMW M Performance Parçaları'nın bileşenleri ve ürünleri sayesinde, yarış pistinden uzakta olduğunuzda da her an hissedebilirsiniz. Sunulan görsel özelliklerin yanı sıra ayrıcalıklı malzemeler ve birinci sınıf kalite, olağanüstü dinamik özellikleri garantiler. BMW'nizi hiç olmadığı kadar kişiselleştirilmiş ve sportif bir biçimde deneyimleyin.

BMW M

M PERFORMANCE PARÇALARIYLA YENİ BMW 5 SERİSİ.

Yarış pisti hissinin keyfini çıkarın. BMW M Performance Parçaları, yeni BMW 5 Serisi Sedan otomobilinizi daha atletik ve daha dinamik bir hale getirmek için gerekli tüm bileşenleri sunar. Sportif karakteri, güç aktarma, yürüyen aksam, aerodinamik özellikler ve kokpit kategorilerinde otomobilin tasarımına uyarlanan, sonradan takılan bileşenlerle vurgulayın ve BMW 5 Serisi Sedan otomobilinizi, sürüş stiliniz kadar kişisel bir biçimde tasarlayın. BMW M Performance Spor Fren Sistemi, BMW M Performance çift kollu hafif alaşım jantlarla birlikte dinamik özellikler ve hassas kullanım karakterini garanti eder. Koltuğa oturun, Alcantra kaplamalı BMW M Performance direksiyonu kavrayın ve yolun yarış pistine dönüşmesiyle adrenalin seviyenizdeki artışı hissedin.

ETKİLEYİCİ PERFORMANS TUTKUSU.

BMW M Performance ürün yelpazesindeki tüm aksesuar parçaları motor sporlarından ilham alır ve işlevsellik, tasarım, kalite ve servis ömrü açısından BMW'nin yüksek standartlarını karşılar. Bu durum yüksek kalitede malzemelerin kullanımını, detaylı geliştirme ve üretim işlemlerini, yoğun kalite testlerini gerektirir. BMW M Performance Parçaları, aerodinamik , güç aktarma, kokpit ve şasi kategorilerinde, BMW M otomobilleri ve tüm BMW modelleri için sunulur.

Sınırları zorlayın.

Sürüşte BMW M Performance Parçalarını deneyimleyin.

HAREKETLİ AKSAM, SİZİ OLDUKÇA HEYECANLANDIRACAK.

BMW M Performance egzoz sistemleri, her yönüyle ses tonunu belirler. Üstün kalite ile üretilen bu bileşenler oldukça sportif bir ses sağlamanın yanı sıra egzoz basıncını azaltmaya da yardımcı olur. Bunun karşılığında sürüş özelliklerini iyileştirir ve motor özelliklerini optimize eder. Krom, karbon fiber veya titanyum malzemeden premium egzoz çıkışı kaplamaları, ayrıcalıklı, yüksek teknolojili görünümü ile etkileyicidir ve BMW'nizin arka tasarımının çekici görünümünü vurgular.

YARIŞ ÇİZGİSİNE ODAKLANAN ŞASİ.

Önemli olan sadece görünüm değildir. BMW M Performance Parçaları, BMW'nizin yürüyen aksamını ihtiyaçlarınıza uygun olarak ayarlayabilmenizi sağlar ve sürüş stilinize son derece iyi bir biçimde uyar. Hafif alaşım jantlar, süspansiyon sistemi veya fren sistemleri gibi tüm bileşenler motor sporlarından ilham alınarak tasarlanmıştır ve yüksek tasarım ve işlevsellik standartlarını karşılar. Bunun sonucunda çekici estetik görünüm ile olağanüstü çeviklik bir araya gelir.

AERODİNAMİKLERLE KUVVETLERE KARŞI KOYUN.

Hava direncine baştan karşı koyun. BMW M Performance aerodinamik bileşenleri ile BMW'nizin sürüş özelliklerini ve bastırma kuvvetini iyileştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, otomobilinizin atletik karakterini ön plana çıkarabilir ve tasarımını mükemmel bir biçimde tamamlayan motor sporları görünümü katabilirsiniz.

Resimler ve videolar.

BMW M Performance Parçaları ile ilgili resim ve filmleri yükleyebilirsiniz.

BMW M PERFORMANCE DİREKSİYONLAR İLE YARIŞ PİSTİ HİSSİNİ YAKALAYIN.

Ayrıcalıklı BMW M Performance direksiyonlar ile BMW'nizin sportif karakteri, daha en baştan itibaren tamamen sizin hakimiyetinizdedir. Sade paslanmaz çelik pedal kapakları veya ayrıcalıklı Alcantara ve karbon vites değişim kolu gibi ek ürünlerle, BMW'nizin iç tasarımında özgün bir motor sporları atmosferi yaratabilirsiniz.

AKSESUARLAR İLE EN İNCE DETAYINA KADAR SPORTİF.

Tüm BMW M Performance Parçaları saf bir yarış tutkusunu açığa çıkarır. Örneğin Sürüş Analizi Uygulaması ile motor verileri ve frenleme mesafelerine ilişkin teknik sürüş bilgilerini kaydedebilir ve analiz edebilirsiniz. Ya da yarış pistindeyken, Track Fix for GoPro kameralarla olağanüstü resimler çekebilirsiniz. Ayrıca, anahtar kılıfı BMW anahtarınızı çizilmelere ve kirlenmelere karşı korur ve anahtar düğmelerine yanlışlıkla basılmasını önler. BMW M Performance dünyasına giriş yapın.

DTM: MOTOR SPORLARINA BAĞLILIK.

BMW, dünyanın en çekişmeli touring otomobil yarışlarında, 265 yarış, 73 zafer, 56 pol pozisyonu, 84 en hızlı tur ve 252 podyum derecesi rakamları ile başarı hikayesini yazmaya devam ediyor. 2012'de BMW'nin DTM'ye geri dönmesinden bu yana BMW M Performance Parçaları BMW MotorSport'un premium iş ortağı olmuştur. Bu ortaklık başarı ile taçlanmıştır. Örneğin, 2016'da son derece başarılı bir diğer DTM sezonunun ardından, Divers’ Campionship'te şampiyonluk unvanını, toplamda altıncı kez olmak üzere, bir kez daha Münih elde etmiştir.

Bu başarının reçetesi, yenilikçi teknolojiler ve kalite standartlarının, optimum performans ve gerçek bir motor sporları tutkusu ile bir araya getirilmesidir. BMW M Performance Parçalarına ilişkin diğer özellikler de BMW Motorsport'un başarısını sağlayan diğer bileşenler arasında yer alıyor.

BMW M2 MotoGP Güvenlik Otomobili.

BMW M Performance Parçaları Yükseltmesi ile her şey güvende.